Plener ślubny w Suwalskim Parku Krajobrazowym prowokuje coraz to do ładniejszych ujęć. Byliśmy tam wspólnie z Karoliną i Patrykiem. Towarzyszył Nam również fotograf ślubny Bogusław Buchowski. Fotografia ślubna urzekła Parę Młodą ale nie ma co się dziwić.

Kamerzysta na wesele przygotowuje się dokładnie już dzień przed uroczystością. Nie inaczej jest z wyjazdem na plener ślubny. Tutaj też musimy wiedzieć gdzie jedziemy, co robimy, jaką historię chcemy opowiedzieć?

Fajna Para Młoda Nam się trafiła. Taka filmowa! Spójrzcie na Karolinę. Figura modelki, uroda topowej aktorki i u jej boku postawny, wysoki przystojniak – Patryk. Plener ślubny z takimi gwiazdami nie mógł się nie udać ponieważ odegrali swoje role po mistrzowsku.

Okolice Jeziora Hańcza to miejsce gdzie filmowiec ślubny może wykrzesać z Młodych wiele dobrej energii jeszcze bardziej gdy współpraca przebiega tak jak z tą Parą.

Karolinie i Patrykowi w filmie plener ślubny podobał się szczególnie ale oprócz Nich robotę wykonała suknia ślubna Pani Młodej. Zjawiskowa, nieprawdaż?