Zagraniczna sesja ślubna Doroty i Michaela odbyła się u podnóży alpejskich szczytów oraz częściowo w Bawarii gdzie mieszkają Nowożeńcy. Taka forma pamiątki ślubnej była zwieńczeniem wielkiego święta miłości jakim był ślub i przyjęcie weselne Naszych bohaterów.

Film i zdjęcia podczas wyjazdu plenerowego powstawały przez dwa dni. W tym czasie bardzo dużo przemieszczaliśmy się samochodem w poszukiwaniu miejsc, które oddawałyby piękno alpejskiego i bawarskiego krajobrazu. Co ciekawe przez ten czas pogoda na południu Niemiec nie rozpieszczała ale mieliśmy dużo szczęścia i wtedy kiedy mieliśmy okazję do zrobienia pięknych ujęć, niebo przerywało na chwilę swój deszczowy koncert i dawało Nam czas na kreatywną zabawę.

Zobaczcie poniżej film ślubny Doroty i Michaela, który powstawał w trzech krajach - w Niemczech, Austrii i Polsce:

Zagraniczna sesja ślubna w Alpach - piękne widoki i wielka przygoda

Pomysł aby sesję poślubną zrobić w Alpach był strzałem w dziesiątkę. Inicjatorem takiego pomysłu była sama Panna Młoda. Dorota oczami wyobraźni widziała piękne kadry, które będą uwieczniały ten wyjątkowy czas spędzony z Michaelem. Jak wiadomo - Nas nie trzeba dwa razy namawiać na takie przygody. Co ciekawe jedynym dostępnym do realizacji terminem dla Nas i Pary Młodej był czas kiedy prognozy pogody nie były zbyt łaskawe. Nie marudziliśmy, poszliśmy na żywioł i wróciliśmy bardzo zadowoleni.

filmy ślubne 3FILM

Zamek z czołówki Disney'a - Neuschwanstein

Będąc na sesji poślubnej w Bawarii nie mogliśmy nie zajechać do niezwykłego miejsca jakim jest Neuschwanstein. Zamek, który był inspiracją Walta Disney'a do stworzenia czołówki w swoich bajkach. Okazały obiekt wybudowany został przez Ludwika Wittelsbacha II zwanego "Szalonym". Niereformowalny władca pakował fortunę w budowę zamku i jak opowiadał Nam Michael - Ludwik był znienawidzony przez poddanych, których los był mu obojętny a życiowym celem było roztrwanianie budżetu na własne zachcianki.

Zamek Neuschwanstein rozpalił wyobraźnię Walta Disney'a, który najpierw odtworzył go w bajce "Śpiąca Królewna" a następnie wykorzystywał w intro swoich bajek.

Nas również nie mogło tam zabraknąć. Tym bardziej, że mieliśmy wszystko czego potrzebowaliśmy - bajkowy zamek i dwoje zakochanych, która historia kończy się happy end'em - jak w bajkach Disney'a.

zamek walta disneya Neuschwanstein
zamek walta disneya Neuschwanstein

Niemcy, Austria, Polska - film ślubny, którego realizacja była piękną przygodą

Dorota i Michael uwielbiają podróże. Nie dziwi więc, że ich sesja poślubna miała międzynarodowy charakter. Wspólnie z Parą Młodą przejechaliśmy mnóstwo kilometrów i spędzaliśmy kreatywnie czas w niezwykłych miejscach. Wyjazdowe sesje poślubne to nie tylko okazja do robienia nagrań i zdjęć z wykorzystaniem cudownego krajobrazu ale również do miłego spędzania czasu.

To możliwość poznania lepiej zakochanej Pary po to by przenieść na ekran choć fragment ich historii. Robimy to po to aby filmy i zdjęcia, które oddajemy w ręce Nowożeńców były jeszcze bardziej spersonalizowane, jeszcze bardziej "ich". Aby Nasza praca zostawała w pamięci i była dożywotnią pamiątką wyjątkowego dnia warto dać z siebie jak najwięcej. Nie straszne są Nam podróże a każda Para, która wybrała się z Nami na zagraniczną sesję ślubną wspomina bardzo dobrze ten czas i efekty jakie przyniosła taka forma realizacji filmu.

Lubimy zagraniczne przygody, każdą mile wspominamy i jesteśmy przekonani, że Dorota z Michaelem nigdy nie zapomną tego wyjazdu.

Zobaczcie poniżej making of filmu ślubnego Doroty i Michaela:

Zagraniczna Sesja Ślubna: Odkryj Sposoby na Idealne Wspomnienia ze Swojego Wielkiego Dnia

Wielkimi krokami zbliża się ten wyjątkowy moment w życiu - Twój ślub. Czy zastanawiałeś się już nad tym, jak niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju może być Twój ślubny album zdjęciowy? Wyobraź sobie, że sfotografowani jesteście na tle zachwycającej architektury Rzymu, malowniczych krajobrazów Greckich wysp lub wśród zapierających dech w piersiach widoków Norwegii. Brzmi niesamowicie? To wszystko jest możliwe dzięki coraz bardziej popularnej usłudze, jaką jest zagraniczna sesja ślubna.

filmy ślubne 3FILM

Pierwszym krokiem, jaki musisz podjąć, jest wybranie idealnego miejsca na zagraniczną sesję ślubną. Przy wyborze kieruj się swoimi marzeniami i upodobaniami. Każda lokalizacja ma swój unikalny klimat, który będzie tworzyć niesamowitą atmosferę na Waszych zdjęciach. Pamiętaj, że zagraniczna sesja ślubna to nie tylko okazja do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć, ale także doskonała okazja do zwiedzenia nowego miejsca.

Drugim krokiem jest znalezienie profesjonalnego fotografa i kamerzysty, który posiada doświadczenie w realizacji zagranicznych sesji ślubnych. Fotograf i kamerzysta powinni mieć nie tylko odpowiednie umiejętności, ale również pasję do swojej pracy. Dobry fotograf i kamerzysta to taka ekipa, która jest w stanie uchwycić magię i emocje tego wyjątkowego dnia, niezależnie od miejsca na świecie. Również doświadczenie w wyjazdach i znajomość języków obcych jest tutaj kluczowa. W 3FILM mamy zrealizowanych już wiele takich wyjazdowych plenerów i każdy wyszedł znakomicie.

Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest logistyka. Zagraniczna sesja ślubna wymaga dodatkowego planowania i organizacji. Należy pamiętać o rezerwacji lotów, zakwaterowania, a także o ewentualnych formalnościach związanych z sesją poślubną za granicą.

Na koniec, warto pamiętać, że zagraniczna sesja ślubna to przede wszystkim przygoda. To czas, który możecie spędzić razem, celebrując swoje uczucia w niezwykle malowniczych sceneriach. Bez względu na to, gdzie na świecie zdecydujecie się zrobić swoją sesję, będzie to niewątpliwie wyjątkowe doświadczenie, które zapisze się w Waszych wspomnieniach na zawsze.

zagraniczna sesja ślubna

Zagraniczna sesja ślubna to coś więcej niż tylko zdjęcia. To unikalna historia miłosna, utrwalona na pięknych zdjęciach, które staną się pamiątką na całe życie. Pamiętaj, że ten wyjątkowy dzień zdarza się tylko raz, a profesjonalna zagraniczna sesja ślubna to inwestycja, która zapewni Ci niepowtarzalne wspomnienia.

Kiedy planować zagraniczną sesję ślubną?

Najlepszym czasem na planowanie zagranicznej sesji ślubnej jest okres od 6 do 9 miesięcy przed ślubem. Pozwoli to na zarezerwowanie terminu u wybranego fotografa i umożliwi odpowiednie przygotowanie do podróży. Nie zapominaj, że większość krajów może wymagać od Ciebie specjalnej wizy lub pozwoleń na sesję zdjęciową.

zagraniczna sesja ślubna

Jak wybrać fotografa i kamerzystę na zagraniczną sesję ślubną?

Kluczem do sukcesu jest znalezienie doświadczonego zespołu: kamerzysty i fotografa, którzy specjalizują się w sesjach ślubnych i mają doświadczenie w pracy za granicą. Dobrze jest przejrzeć portfolio potencjalnych wykonawców, aby zrozumieć ich styl i podejście do zdjęć ślubnych i filmu ślubnego. Zapytaj też o opinie poprzednich klientów, aby mieć pewność, że wybierasz profesjonalistę. Dużo mogą powiedzieć opinie na wizytówce Google. W 3FILM mamy za sobą bardzo dużo zagranicznych sesji ślubnych a kolejne są w planach i już niedługo zobaczycie je na Naszej stronie internetowej.

sesja ślubna za granicą

Jakie są najpopularniejsze destynacje na zagraniczną sesję ślubną?

Najpopularniejszymi miejscami na zagraniczną sesję ślubną są przede wszystkim miasta pełne zabytków i pięknej architektury, takie jak Paryż, Rzym czy Barcelona. Równie popularne są malownicze krajobrazy - Norwegia z jej fiordami, Szkocja z dzikimi wyspami, czy tropikalne wyspy jak Bali czy Malediwy. Wybór zależy od indywidualnych upodobań i marzeń. Do tej pory Nasze Pary Młode zabierały Nas do Czech, Słowacji, Anglii, Austrii, Niemiec oraz na Litwę. W planach są kolejne kierunki więc zapraszamy na częstsze wizyty na Naszą stronę internetową.

filmy ślubne 3FILM

Zagraniczna sesja ślubna to niezapomniana przygoda i doskonała okazja do stworzenia unikalnej pamiątki ze swojego wielkiego dnia. Planowanie i organizacja takiej sesji może wymagać trochę więcej czasu i wysiłku, ale efekt końcowy jest tego warty. Wybór odpowiedniego miejsca i profesjonalnego fotografa to klucz do sukcesu.

Nie zapominaj, że Twoja zagraniczna sesja ślubna to nie tylko okazja do stworzenia pięknych zdjęć i filmu, ale także możliwość zobaczenia nowych miejsc i przeżycia niezapomnianej przygody. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na sesję w romantycznym Paryżu, dzikiej Szkocji czy na tropikalnej plaży, będzie to wyjątkowe doświadczenie, które na zawsze zostanie w Twojej pamięci.

Zadbaj o swoje ślubne wspomnienia i zdecyduj się na zagraniczną sesję ślubną - pamiątkę, którą będziesz mógł dzielić z najbliższymi na przestrzeni wielu lat.

Zagraniczna sesja ślubna - wskazówki i przydatne informacje

eśli zdecydowałeś się na zagraniczną sesję ślubną, oto kilka wskazówek, które mogą okazać się przydatne podczas planowania:

 1. Wybierz styl sesji:
  Każda para ma swój unikalny styl i to powinno znaleźć odzwierciedlenie na zdjęciach. Czy preferujesz naturalne ujęcia czy może bardziej artystyczne i stylizowane? Komunikacja z fotografem i kamerzystą jest kluczem do sukcesu.
 2. Planuj z wyprzedzeniem:
  Idealnym czasem na planowanie zagranicznej sesji ślubnej jest od 6 do 9 miesięcy przed ślubem. Pozwoli to na dokonanie wszystkich niezbędnych rezerwacji i przygotowań. Ale można też iść na żywioł i pokusić się o oferty 'last minute'. Każda forma jest dobra.
 3. Rozważ wybór pory roku:
  Pora roku może wpływać na efekt końcowy zdjęć. Na przykład, jeśli marzysz o sesji ślubnej na plaży, najlepiej zaplanować ją na okres letni.
 4. Sprawdź przepisy prawne:
  Niektóre kraje mogą wymagać specjalnego zezwolenia na realizację sesji zdjęciowych w miejscach publicznych. Upewnij się, że jesteś świadomy wszelkich przepisów i regulacji.
 5. Zadbaj o bezpieczeństwo:
  Upewnij się, że posiadasz odpowiednie ubezpieczenie na czas podróży. Bezpieczeństwo powinno być zawsze priorytetem.

zagraniczna sesja ślubna

Zagraniczna sesja ślubna - unikalna pamiątka na całe życie

Nie ma nic bardziej magicznego niż miłość utrwalona na pięknym filmie i zdjęciach. A gdy zdjęcia te są zrobione w miejscach, które są dla Ciebie wyjątkowe, stają się nie tylko wspaniałą pamiątką, ale też prawdziwym skarbem. Bez względu na to, czy wybierzesz monumentalne Alpy, romantyczny Paryż, dziką Szkocję czy egzotyczną Bali, zagraniczna sesja ślubna zapewni Ci niezapomniane wspomnienia i unikalne zdjęcia, które będziesz mógł dzielić z najbliższymi na przestrzeni wielu lat.

Zagraniczna sesja ślubna to inwestycja w przyszłość. To moment, który zapisuje się w pamięci na zawsze. To czas, który warto spędzić razem, celebrując swoje uczucia w niezwykle malowniczych sceneriach. Pamiętaj, że miłość nie zna granic - a Twoja zagraniczna sesja ślubna jest doskonałym dowodem na to.

zagraniczna sesja ślubna

Pytania, które warto zadać przed zagraniczną sesją ślubną

Planowanie zagranicznej sesji ślubnej może być procesem pełnym emocji i stresu. Dlatego warto zadać sobie (i swojemu fotografowi) kilka kluczowych pytań przed rozpoczęciem tej przygody:

filmy ślubne 3FILM
 1. Jakie są nasze oczekiwania co do lokalizacji sesji?
  To pytanie pomoże Ci zrozumieć, jakie miejsca są dla Ciebie najważniejsze i jakie efekty chciałbyś osiągnąć.
 2. Jaki jest nasz budżet?
  Koszty zagranicznej sesji ślubnej mogą się różnić, w zależności od miejsca, czasu trwania i poziomu profesjonalizmu fotografa. Ustal jasno, ile jesteś w stanie wydać na tę usługę.
 3. Czy kamerzysta i fotograf są dostępni w naszym wymarzonym terminie?
  To pytanie jest kluczowe. Jeśli Twój wymarzony fotograf i kamerzysta ślubny nie jest dostępny w wybranym terminie, musisz zdecydować, czy jesteś skłonny zmienić plany. Wszystko jest kwestią ustalenia i dobrego planowania.
 4. Czy fotograf i kamerzysta mają doświadczenie w pracy na sesjach zagranicznych?
  Praca w nieznanej lokalizacji może być wyzwaniem dla artysty. Jeśli wybierasz lokalizację, w której fotograf i kamerzysta wcześniej nie pracowali, upewnij się, że są gotowi na to wyzwanie i mają plan, jak najlepiej uchwycić uroki tego miejsca.
 5. Czy mamy odpowiednie ubezpieczenie?
  Bezpieczeństwo powinno być zawsze na pierwszym miejscu. Upewnij się, że masz odpowiednie ubezpieczenie podróżne, które obejmuje zagraniczną sesję ślubną.
filmy ślubne 3FILM

Zagraniczna sesja ślubna to niewątpliwie wyjątkowe doświadczenie, które oferuje wiele niezapomnianych momentów. To idealny sposób na połączenie pasji do podróży z miłością do partnera. Bez względu na to, jakie miejsce na świecie wybierzesz, pamiętaj, że najważniejsza jest miłość, która łączy Was jako parę.

Niech Twoja zagraniczna sesja ślubna będzie prawdziwą przygodą, a film i zdjęcia, które z niej wynikną, będą unikalną pamiątką tego niezwykłego momentu w Twoim życiu. Pamiętaj, że Twój ślub to wyjątkowy dzień, który zasługuje na wyjątkowe wspomnienia. Wybierz zagraniczną sesję ślubną i stwórz pamiątkę, która przetrwa próbę czasu.

Zagraniczna sesja ślubna – Magia, przygoda i unikalne wspomnienia

Wydawać by się mogło, że zagraniczna sesja ślubna to luksus dostępny tylko dla nielicznych. W rzeczywistości jednak, ze względu na coraz tańsze połączenia lotnicze i ogólną dostępność usług na rynku, jest to opcja coraz częściej brana pod uwagę przez pary młode na całym świecie. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem gór, oceanu czy egzotycznych kultur - zagraniczna sesja ślubna daje Ci możliwość połączenia swojej pasji z najważniejszym dniem w Twoim życiu.

zagraniczna sesja ślubna

Nie tylko zdjęcia – zagraniczna sesja ślubna to przygoda!

Nie zapominaj, że zagraniczna sesja ślubna to nie tylko okazja do zrobienia unikalnych filmu i zdjęć, ale także doskonała szansa na małą przygodę. Przecież możecie połączyć sesję z krótkim urlopem, podczas którego będziecie mieli okazję zwiedzić nowe miejsca i kulturę, próbować nowych smaków, a wszystko to w atmosferze pełnej miłości i radosnego oczekiwania.

Dlaczego zagraniczna sesja ślubna?

Można zadać pytanie - dlaczego warto zdecydować się na zagraniczną sesję ślubną? Przede wszystkim, to niepowtarzalna okazja do stworzenia niesamowitych ujęć filmowych i zdjęć w miejscach, które zawsze Wam się podobały. To również szansa na stworzenie unikalnej historii, która będzie Wam towarzyszyć przez całe życie. Każde przeglądanie albumu będzie nie tylko chwilą nostalgii, ale i powrotem do tych pięknych miejsc, które odwiedziliście.

zagraniczna sesja ślubna

Zagraniczna sesja ślubna – Twój Najpiękniejszy Dzień w wyjątkowej scenerii

Wyobraź sobie, że stoisz na krawędzi klifu z widokiem na szum morza, a obok stoi osoba, którą kochasz najbardziej na świecie. Słońce zachodzi, a jego ostatnie promienie malują niebo na złoto. Ten magiczny moment jest utrwalany przez profesjonalnego filmowca i fotografa, którzy z łatwością przenosi na obraz całą atmosferę. Brzmi jak scena z filmu, prawda? A co, jeśli powiedziałbym Ci, że to może być rzeczywistość? Właśnie takie momenty oferuje zagraniczna sesja ślubna z ekipą 3FILM.

zagraniczna sesja slubna

Co warto Wiedzieć przed Zagraniczną Sesją Ślubną?

Podróż na zagraniczną sesję ślubną to nie tylko przygoda, ale też odpowiedzialność. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy w kraju, do którego się wybierasz, są potrzebne jakiekolwiek szczepienia czy wizy.

Zadbaj też o odpowiednie ubezpieczenie i upewnij się, że fotograf, kamerzysta i operator drona z którymi pracujesz, znają lokalne przepisy i regulacje. W 3FILM przed każdym wyjazdem jesteśmy specjalnie przygotowani. Zapoznajemy się z regulacjami dotyczącymi lotów dronami i występujemy po wszelkie pozwolenia z tym związane. Daje to Nam i Parze Młodej swobodę w pracy nad pięknymi ujęciami.

zagraniczna sesja ślubna

Zagraniczna sesja ślubna - wyjątkowe ujęcia i unikalne wspomnienia

Nie ma dwóch identycznych historii miłosnych, tak jak nie ma dwóch identycznych ślubów. Każda para jest wyjątkowa, a każdy ślub jest refleksją tej unikalności. Właśnie dlatego coraz więcej par decyduje się na zagraniczną sesję ślubną - to doskonały sposób na utrwalenie swojej miłości w scenerii, która jest równie wyjątkowa jak ich relacja.

Czy Zagraniczna Sesja Ślubna jest dla Ciebie?

Decyzja o zorganizowaniu zagranicznej sesji ślubnej to duże przedsięwzięcie, które wymaga starannego planowania i przygotowania. Nie jest to opcja dla każdego - ale jeśli jesteś parą, która kocha podróżować, odkrywać nowe miejsca i przeżywać niezapomniane przygody, może to być idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Wybór idealnej lokacji

Wybór miejsca na zagraniczną sesję ślubną jest jednym z najważniejszych aspektów całego procesu. Może to być miejsce, które ma dla Was szczególne znaczenie, takie jak miejsce, gdzie się poznaliście, albo miejsce, które zawsze chcieliście odwiedzić. Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzecie, pamiętajcie, że jest to tło dla Waszej miłości - a to jest najważniejsze.

Zagraniczna sesja ślubna – Twój idealny świat na zdjęciach i filmie

Wybór zagranicznej sesji ślubnej to decyzja, która pozwoli Ci przenieść najważniejszy dzień Twojego życia do miejsca, które jest tak wyjątkowe jak Ty i Twoja druga połówka. To sposób na pokazanie swojej miłości w kontekście świata, który oboje pokochaliście - czy to tętniące życiem miasto, spokojna plaża, górska szczyty czy egzotyczne dżungle.

Na koniec...

Zagraniczna sesja ślubna to nie tylko okazja do zrobienia niesamowitych zdjęć i ujęć filmowych, ale też szansa na wyjątkowe doświadczenie, które zostanie z Wami na całe życie. Jest to jedna z najbardziej osobistych i specjalnych decyzji, jaką możecie podjąć jako para. Bez względu na to, czy marzycie o sesji na plaży na Bali, w romantycznym Paryżu czy na dzikich równinach Afryki - jest to okazja do zrobienia czegoś wyjątkowego, co będzie świadectwem Waszej miłości i przygody. Nasza przygoda z Dorotą i Michaelem w Alpach przyniosła z tej podróży piękne zdjęcia, cudowne filmowe ujęcia i wyjątkowe wspomnienia.

Zagraniczna sesja ślubna to sposób na to, aby Twój ślub był jeszcze bardziej osobisty i niezapomniany. Jest to inwestycja w przyszłe wspomnienia, które będące cenić przez resztę swojego życia. Czy jest lepszy sposób na uczczenie miłości, która nie zna granic? Zdecyduj się na zagraniczna sesję ślubną i ciesz się magią tych niepowtarzalnych chwil utrwalonych na filmie i zdjęciach.

3film filmy ślubne