plener ślubny nad morzem
|

Film ze ślubu humanistycznego – Ania & Bartek

Film ze ślubu humanistycznego – dlaczego warto go zrobić?

Ania i Bartek to wyjątkowa Para. Ich ślub też musiał być wyjątkowy. Uroczystość odbywała się w urokliwym ośrodku Silaine w Oszkiniach koło Puńska. Film ze ślubu humanistycznego był więc nagrywany w warunkach jak z bajki.

Obejrzyjcie poniżej film ze ślubu humanistycznego Ani i Bartka:

Państwo Młodzi napisali sobie własnymi słowami listy, które odczytali w obecności rodziny i przyjaciół. Najważniejsza życiowa deklaracja wypowiedziana w takich okolicznościach zapada głęboko w pamięć i w serce.

Ślub humanistyczny – co to?

Ślub humanistyczny jest coraz popularniejszym wyborem dla par, które chcą zawrzeć związek małżeński w sposób niezależny od kościoła czy innej religii. Taki ślub to nie tylko uroczystość pełna emocji i radości, ale również wyraz indywidualizmu i niezależności. Aby uwiecznić tę wyjątkową chwilę, wiele par decyduje się na wynajęcie profesjonalnego kamerzysty, który nakręci film ze ślubu humanistycznego. Dlaczego warto to zrobić? Oto kilka powodów.

Po pierwsze, film ze ślubu humanistycznego to niezapomniana pamiątka dla przyszłych pokoleń. W czasach, gdy większość naszych wspomnień jest zapisywana cyfrowo, film jest doskonałym sposobem, aby uwiecznić nie tylko sam ślub, ale także wszystkie emocje i uczucia, jakie towarzyszyły temu wyjątkowemu dniu. Dzięki niemu będziecie mogli powrócić do tej chwili w każdej chwili i przypomnieć sobie, jak było wtedy.

Po drugie, film ze ślubu humanistycznego to doskonały sposób na uwiecznienie niepowtarzalnej atmosfery i klimatu uroczystości. Profesjonalny kamerzysta potrafi uchwycić nie tylko samą ceremonię, ale także wszystko to, co dzieje się wokół – uśmiechy, łzy radości, radosne rozmowy i wiele innych chwil, które tworzą niezapomniany klimat ślubu.

Po trzecie, film ze ślubu humanistycznego to doskonały sposób na uwiecznienie nie tylko samej ceremonii, ale również innych ważnych chwil związanych z ślubem, takich jak przygotowania, przemarsz na miejsce ceremonii czy wesele. 

Dzięki temu Para Młoda ma pełną panoramę tego wyjątkowego dnia, a nie tylko jego jednego, kluczowego momentu.

Po czwarte, film ze ślubu humanistycznego to doskonały sposób na podkreślenie indywidualizmu i niezależności pary. Ślub humanistyczny to bowiem wyraz wolności i samodzielności, a film może pomóc w uwiecznieniu tej idei i przekazaniu jej kolejnym pokoleniom.

Jeśli więc planujecie ślub humanistyczny, warto zastanowić się nad wynajęciem profesjonalnego kamerzysty, który nakręci dla Was film ze ślubu humanistycznego. Dzięki temu będziecie mieć pamiątkę na całe życie i będziecie mogli powrócić do tego wyjątkowego dnia w każdej chwili.

Pamiętajcie, że wybór kamerzysty to bardzo ważna decyzja, która może mieć duży wpływ na jakość i charakter filmu. Dlatego warto dokładnie przemyśleć swoje wymagania i znaleźć kamerzystę, który spełni Wasze oczekiwania. Możecie np. zwrócić uwagę na jego doświadczenie, portfolio czy referencje, aby upewnić się, że wybieracie najlepszego możliwego specjalistę.

Plener poślubny Ani i Bartka odbył się nad Morzem Bałtyckim. To właśnie w Gdańsku poznali się Nasi zakochani i z tym miejscem są szczególnie związani. Podczas pracy nad częścią plenerową filmu Ania i Bartek wykrzesali z siebie całe mnóstwo pięknych emocji. Praca z taką Parą to ogromna przyjemność dla filmowców.

Podsumowując, film ze ślubu humanistycznego to doskonały sposób na uwiecznienie tego wyjątkowego dnia i zachowanie go na zawsze w pamięci. Dlatego jeśli planujecie ślub humanistyczny, warto rozważyć wynajęcie profesjonalnego kamerzysty, który nakręci dla Was ten film. W ten sposób uwiecznicie wszystko to, co było ważne i wartościowe w tym dniu, i będziecie mogli do tego powrócić w każdej chwili.

Jeśli zastanawiacie się nad tym, jak powinien wyglądać film ze ślubu humanistycznego, warto pamiętać, że jest to produkcja indywidualna i dostosowana do potrzeb i oczekiwań pary młodej. Możecie więc zdecydować, jakie elementy i momenty chcecie, aby zostały uwiecznione na taśmie.

Możliwości jest wiele – od klasycznej opowieści o przygotowaniach, przez ceremonię, aż po zabawę weselną. Warto jednak pamiętać, że film ze ślubu humanistycznego powinien być przede wszystkim ujmujący i autentyczny. Dlatego też dobry kamerzysta powinien mieć otwartą głowę i być gotów na wszelkie sugestie i propozycje pary młodej.

Niektórzy kamerzyści proponują również dodatkowe usługi, takie jak np. montaż wideo z ujęciami lotniczymi, filmowanie w stylu dokumentalnym czy slow motion. Te dodatkowe opcje mogą dodatkowo podkreślić wyjątkowość i unikalność Waszego ślubu humanistycznego.

Warto pamiętać, że film ze ślubu humanistycznego to także świetna okazja do zaprezentowania swoich zainteresowań i pasji. Jeśli jesteście np. miłośnikami natury, możecie zdecydować się na filmowanie w plenerze, a jeśli kochacie muzykę, możecie dodać do filmu swoje ulubione piosenki.

Na koniec, warto wspomnieć o tym, że film ze ślubu humanistycznego to także doskonały prezent dla rodziny i przyjaciół. Możecie go np. pokazać na wieczorze panieńskim lub kawalerskim, a także podarować bliskim jako wyjątkową pamiątkę.

Kochamy pracować na ślubach humanistycznych. Dlaczego? Mają one zupełnie inną atmosferę niż klasyczne ceremonie religijne czy urzędnicze. Jest w nich taki fajny „vibe”. Wyznania miłości napisane samodzielnie przez Narzeczonych mają zupełnie inną moc. Są szczere, głębokie i bardzo osobiste.

Jak przygotować się do ślubu humanistycznego?

Jeśli zdecydowaliście się na ślub humanistyczny, to poniższe kroki powinny pomóc Wam w przygotowaniach:

  1. Znajdź celebranta – pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniej osoby, która poprowadzi ślub. Humanistami są zazwyczaj osoby związane z ruchem humanistycznym, które posiadają wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu tego typu uroczystości. Możecie znaleźć celebranta poprzez strony internetowe, fora lub polecenia od znajomych.
  2. Omówcie szczegóły – po znalezieniu odpowiedniego celebranta, ważne jest, abyście omówili ze sobą szczegóły uroczystości. Dopytajcie o wszelkie wątpliwości i upewnijcie się, że wszystko jest zgodne z Waszymi oczekiwaniami.
  3. Przygotujcie przemówienie – ślub humanistyczny to nie tylko symboliczne zawarcie związku, ale także okazja do wyrażenia swoich uczuć i pragnień. Dlatego ważne jest, abyście przygotowali krótkie przemówienie, w którym wyrażacie swoje uczucia i plany na przyszłość.
  4. Zdecydujcie o oprawie muzycznej – muzyka jest ważnym elementem każdej uroczystości, dlatego ważne jest, abyście zdecydowali, jakie utwory chcecie zagrać podczas ślubu. Możecie wybrać swoje ulubione piosenki lub skorzystać z pomocy profesjonalisty.
  5. Zorganizujcie miejsce uroczystości – ślub humanistyczny może odbyć się w wielu różnych miejscach, w zależności od Waszych preferencji i budżetu. Może to być plener, sala weselna, a nawet Wasze własne mieszkanie.
  6. Zorganizujcie wesele – po zawarcie ślubu humanistycznego, ważne jest aby świętować razem z najbliższymi. Dobrze jeśli sala weselna będzie w niedużej odległości od miejsca ceremonii zaślubin.

Ania i Bartek skorzystali z powyższej listy. To sprawiło, że ich ślub humanistyczny wyglądał bajecznie. Wszystko tego dnia zagrało – z pogodą włącznie. Ślub był piękny a wesele huczne. Nic tylko pozazdrościć.

Film ze ślubu humanistycznego Ani i Bartka wyszedł znakomicie. Jest przepełniony emocjami a to jest to co lubimy w Naszej pracy najbardziej.

Podobne wpisy