FILM ŚLUBNY I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Nasza filozofia

Jak widzimy Waszą historię i dlaczego?

„Opowiadamy historie”. Hasło, które przyświeca Nam od początku. Obserwatorzy wyjątkowych wydarzeń.

Jesteśmy zapraszani do świata zakochanych ludzi by uwieczniać chwile, które dla Nich i dla Nas są przepełnione emocjami.

Filmy i zdjęcia ślubne to najpiękniejsze pamiątki ślubu.

Chcemy Was poznać aby wiedzieć jacy jesteście. Jak się poznaliście? Jakimi jesteście osobowościami? Co Was w sobie pociąga?

Głębia obrazu, który chcemy Wam przygotować pozwala Nam na opowiedzenie Waszej historii w filmie ślubnym w sposób nieoczywisty bądź zupełnie przyziemny. Podprogowy lub przystępny.

To dzięki Nim budujemy nastrój u widza. W dniu Waszego ślubu jesteśmy blisko Was. Nie jak pracownicy ale jak przyjaciele. Od początku budujemy przyjacielską relację po to aby Nasza współpraca przebiegała pomyślnie do samego końca. Naszym zadaniem jest uchwycenie wydarzeń dziejących się wokół Was w sposób jak najbardziej naturalny. Na przygotowaniach nie ustawiamy Was, nie mówimy co macie robić… Nie o to tu chodzi! Wasz Wielki Dzień widziany Naszymi oczami. Reportaż ślubny w Polsce i za granicą.

Przyjaciółka obejmuje Parę Młodą

ALTERNATYWNE

FILMY ŚLUBNE

RELACJE SĄ KLUCZEM

napisz do nas

FILMY ŚLUBNE I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Film i Fotografia Ślubna

MACIE BYĆ SOBĄ

Lubimy filmować te zamieszanie w Waszych domach, relacje z członkami rodziny i oczekiwanie na ślub.

film i fotografia ślubna

Niech nie będzie ograniczeniem również dla Was. Klify nad kanałem La Manche? Ciepłe morze albo szczyty gór? Wybierzcie kierunek i jedźmy tam razem. Fotograf i kamerzysta ślubny.

fotografia ślubna

film ślubny