CZYM SIĘ KIERUJEMY TWORZĄC WASZE FILMY I ZDJĘCIA?

FILOZOFIA 3FILM

„Opowiadamy historie”. Hasło, które przyświeca Nam od początku. Obserwatorzy wyjątkowych wydarzeń. Jesteśmy zapraszani do świata zakochanych ludzi by uwieczniać chwile, które dla Nich i dla Nas są przepełnione emocjami. Filmy i zdjęcia ślubne to najpiękniejsze pamiątki.
Chcemy Was poznać aby wiedzieć jacy jesteście. Jak się poznaliście? Jakimi jesteście osobowościami? Co Was w sobie pociąga?
Głębia obrazu, który chcemy Wam przygotować pozwala Nam na opowiedzenie Waszej historii w filmie ślubnym w sposób nieoczywisty bądź zupełnie przyziemny. Podprogowy lub przystępny.
Lubimy filmować te zamieszanie w Waszych domach, relacje z członkami rodziny i oczekiwanie na ślub.

Odczuwamy ciężar odpowiedzialności jaka na Nas ciąży. Do swojej pracy, choć uśmiechnięci i bezstresowi, podchodzimy z powagą bo wiemy jak ważne rzeczy dzieją się na Naszych oczach.

filmy ślubne
filmy ślubne

Zaopiekowani od pierwszych chwil

Wiemy, że dla większości Naszych Par ślub, który planują jest pierwszym (i oby ostatnim 😉) tego rodzaju wydarzeniem w życiu.

Dlatego od pierwszych chwil znajomości służymy radą w kwestiach planowania. Dzielimy się swoimi kontaktami do najlepszych fachowców w branży ślubnej, za których ręczymy i wiemy, że będziecie dumni ze skompletowanej ekipy na swoje przyjęcie weselne.

Wasz ślub jest dla Nas ważny!

Bardzo emocjonalnie traktujemy zaproszenie na Wasze uroczystości.

To wielka sprawa kiedy otwieracie przed Nami drzwi Waszych rodzinnych domów, w których możemy z bliska obserwować Was, Waszych bliskich, wzruszenia, emocje i łzy.

filmy ślubne

„Współpraca z 3FILM to relacja, która zapisuje swoje miejsce w sercu. To przyjacielska atmosfera od samego początku. To harmonia i profesjonalizm.”

ZAINSPIROWANI LEGENDAMI

Kiedy pracujemy nad Waszym materiałem mamy w głowie filmy Wesa Andersona, pracę kamery Hoyte Van Hoytema i fotografie Vivian Maier. Inspirują Nas wielcy mistrzowie rzemiosła. Ignorujemy trendy. Podziwiamy głębię stylu. Wolimy pracować kilka godzin nad jednym niezwykłym ujęciem niż oddać Wam coś co będzie zwykłe i takie samo jak ma reszta.

Napisz do Nas!

ZACZNIJMY OD ROZMOWY

Mark Twain powiedział kiedyś:
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Odezwij się. Po to żebyś później nie żałował 🙂

filmy ślubne