Zagraniczna sesja ślubna jest marzeniem wielu Par Młodych. Ola i Radek te marzenie spełnili zaraz po swoim ślubie. Sesja ślubna w Wenecji połączona z plenerem w stolicy Austrii - Wiedniu sprawiła, że Para Młoda ma niezwykłą pamiątkę swoich zaślubin - film i zdjęcia ślubne do których będą wracali przez długie lata.

Chcemy Wam zaprezentować efekt Naszej pracy.

Zobaczcie poniżej film ślubny z Wenecji i Wiednia Oli i Radka.

Film ślubny za granicą - Ola i Radek w Wenecji

Nasza przygoda ze słoneczną Italią odbyła się w pierwszych dniach września. Wyjazd do Wenecji był planowany z dużym wyprzedzeniem. Właściwie Para Młoda wiedziała już kilka miesięcy przed ślubem, że będzie to plener wyjazdowy. Planowanie to fundament udanej sesji zagranicznej. A my choć zostawiliśmy trochę miejsca na spontan to raczej wiedzieliśmy czego chcemy. Jak na profesjonalistów przystało, przyjechaliśmy z Parą Młodą do Wenecji dzień przed planowanymi zdjęciami.

Dzień przed pracą z Parą Młoda wykorzystaliśmy na sprawdzenie najlepszych miejsc w Wenecji. Mając świadomość, że na początku września te legendarne włoskie miasto jest jeszcze oblegane przez turystów z całego świata, musieliśmy stanąć na wysokości zadania i rozpocząć dzień pracy najwcześniej jak to możliwe.

Plac św. Marka o wschodzie słońca - sesja ślubna w Wenecji

Miejscem gdzie najbardziej drżeliśmy o przeszkadzające tłumy gapiów był Plac św. Marka. Dlatego jeszcze przed wschodem słońca zameldowaliśmy się na tym najbardziej znanym weneckim placu, którego historia zaczyna się w IX w. i wiąże się z budową pierwszej Bazyliki św. Marka.

para młoda w wenecji

Sesja ślubna w Wenecji - nie pływać gondolą to jakby tam nie być

Wenecja kojarzy się głównie z gondolami i gondolierami. Nie mogliśmy więc nie zaprosić Oli i Radka na rejs legendarną łodzią. Ujęcia do filmu i zdjęcia z tego weneckiego symbolu to najbardziej romantyczne co można przywieźć z wycieczki z tego miasta. Para Młoda płynąca gondolą wzbudzała zachwyt turystów i radość gondoliera.

para młoda płynie gondolą w wenecji

Film ślubny za granicą - po Wenecji czas na Wiedeń

Pałac Schonbrunn, Kanał Dunajski czy Prater - to główne z bardzo wielu atrakcji Wiednia i jedne z kilku, w których pojawiliśmy się z Olą i Radkiem. Bardzo zależało Nam by oddać ducha jaki panuje w stolicy Austrii. Piękna architektura pobudza zmysły i napędza do twórczej pracy. Świadomość tego, że przechadzaliśmy się tymi samymi ulicami co Haydn, Mozart i Beethoven uskrzydlała jeszcze bardziej.

para młoda w wiedniu

Sesja ślubna w Wiedniu i Wenecji - piękny czas z fajnymi ludźmi

Zdjęcia i materiał filmowy, który przywieźliśmy z Wiednia i Wenecji wynagrodził Nam trudy podróży i czas poświęcony na przygotowanie filmu ślubnego za granicą.

Najbardziej cieszy Nas zadowolenie Oli i Radka. To oni wymarzyli sobie sesję poślubną w tych dwóch europejskich, pięknych miastach. Było to niezwykłe zwieńczenie ich pięknego ślubu i wesele, o którym nie możemy zapomnieć i jego wyjątkowość róniweż podkreślamy w Naszym filmie.

Olu, Radku, dziękujemy za ten czas i za zaufanie, którym Nas obdarzyliście.

Film ślubny za granicą - piękne wspomnienia i niezapomniana przygoda

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, pełen emocji, miłości i symbolicznych gestów. Coraz więcej par decyduje się na organizację ceremonii ślubnej za granicą, pragnąc uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej niezapomnianym. Jednym z elementów, który może stać się trwałą pamiątką z tego magicznego momentu, jest film ślubny. Pytanie jednak brzmi - czy warto inwestować w taką pamiątkę? Film ślubny za granicą to dla wielu Par marzenie, jak się okazuje na wyciągnięcie ręki!

 1. Unikalny klimat
  Para młoda często wybiera malownicze plenery, zabytkowe miejsca lub egzotyczne destynacje. Taki wybór miejscowości nie tylko dodaje wyjątkowego charakteru ceremonii, ale również tworzy niepowtarzalne tło dla filmu ślubnego. Profesjonalnie zrealizowany film uchwyci nie tylko emocje pary młodej, ale także piękno otaczającego krajobrazu, co sprawi, że pamiątka ta będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.
 2. Profesjonalna jakość
  Film ślubny to coś więcej niż zaledwie zapis wydarzeń z ceremonii. To sztuka oddania atmosfery, emocji, gestów i spojrzeń, które sprawiają, że ślub staje się wyjątkowym wydarzeniem. Profesjonalni operatorzy filmowi posiadający doświadczenie w tego rodzaju produkcjach potrafią uchwycić najpiękniejsze momenty, tworząc film, który będzie wzruszał i inspirujący przez lata. Inwestycja w taką usługę oznacza zatem nie tylko zapis, ale także artystyczne przedstawienie ślubu.
 3. Wspomnienia na lata
  Para młoda, przeglądając razem film ślubny po latach, będzie mogła przenieść się z powrotem do tego magicznego dnia. Zobaczy nie tylko swoje emocje, ale także reakcje bliskich, chwile śmiechu i łez wzruszenia. Film staje się niejako wejściem do przeszłości, umożliwiając ponowne przeżycie tych najpiękniejszych chwil. To wartość nieoceniona dla każdej pary, która chce zachować wspomnienie swojego ślubu na zawsze.
 4. Dzielenie się z bliskimi
  Film ślubny to także doskonała forma dzielenia się tym wyjątkowym dniem z bliskimi, którzy nie mogli być obecni na uroczystości. Wspólnie oglądanie filmu po latach może być świetną okazją do wspomnień i śmiechu, a także doskonałym prezentem dla rodziny czy przyjaciół.