plener ślubny w bieszczadach
|

Plener ślubny w Bieszczadach | Para Młoda w górach

A może by tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady…? A może by tak w tych Bieszczadach zrobić sobie sesję poślubną? Niewinnie rzucone hasło stało się dla Karoliny i Roberta zachęta do zrobienia czegoś pięknego w polskich górach. Plener ślubny w Bieszczadach był marzeniem Naszych zakochanych więc dla Nas to tylko woda na młyn. Jedziemy! Hej przygodo!

Ale zacznijmy od początku. Naszą opowieść zaczniemy od wrześniowego, sobotniego poranka. Przyjechaliśmy do miejsca, w którym Robert przygotowywał się do swojego ślubu. Podlaski to niewielka wioska przy granicy z Litwą, którą od Naszych wschodnich sąsiadów oddziela tylko piękne jezioro. Na miejscu nie ma sztabu ludzi. Jest tylko Pan Młody i świadek. Atmosfera luźna, można powiedzieć piknikowa. Chłopaki śmieją się, żartują i popijają delikatne drinki. Aura tego miejsca pozwala wszystkim się zrelaksować i „naładować baterie przed weselem”. O plener ślubny w Bieszczadach jeszcze nikt nie pyta ale spokojnie, mamy czas… Wiem, że Karolinie już wcześniej chodził ten pomysł po głowie. No właśnie, Karolina! 

Zobaczcie film ślubny, który zrobiliśmy Karolinie i Robertowi:

Do Panny Młodej mieliśmy jakieś 15 minut od Roberta. Zupełnie inna sceneria i atmosfera. Wszędzie biegający ludzie, gorączkowe przygotowania i miły dla oka harmider. Karolina jest jedynaczką i w oczach jej rodziców było widać szczególne wzruszenie tym, że oddają swoje jedyne dziecko w ręce Roberta. W pokoju centralnych przygotowań niezliczona ilość dziewczyn pracujących nad makijażem i fryzurami. Śmiechy, krzyki i rozmowy. Ależ fajna atmosfera. Ktoś, gdzieś nawet szepnął coś, że może Karolina pojedzie na plener ślubny w Bieszczadach. Jakiś prorok albo Karolina komuś coś powiedziała na temat poślubnych planów. Zostawmy to, zaraz przyjeżdża Robert.

Zapytaj czy mamy wolny termin na Twój ślub. Kliknij TUTAJ

First look to zawsze dobre rozwiązanie.

Szczere uśmiechy zakochanych i głębokie wzruszenie rodziców wygląda znakomicie na zdjęciach i filmie. Nawet twardemu jak skała Robertowi oczy jakoś tak się zaszkliły. Dzień ich ślubu odbył się w wymarzonych warunkach. Wszystko było idealne: pogoda, temperatura, frekwencja gości, nastrój i cła reszta. Lecimy do kościoła. Czas na najważniejsze.

Ślub odbył się w kościele pw. Św. Anny w Gibach. To bardzo urokliwa świątynia. Cała w drewnie. Wszędzie dookoła wiszą jelenie poroża. Niezwykle klimatyczne miejsce. Ciekawe rzeczy miały miejsce podczas mszy bo kilkukrotnie był zabierany prąd. Czy to jakiś znak? Czy Stwórca chce coś przekazać Parze Młodej? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że Karolina i Robert złożyli sobie przysięgę w obecności najbliższych i nic im nie przeszkodziło. Piękna chwila, wzruszający moment. Pracując nad filmami ślubnymi widzieliśmy wiele pięknych ślubów ale ten był jakiś taki szczególny.

Ale zostawmy już te piękne wzruszenia. Czas na prawdziwy ogień. Wesele w namiocie nad jeziorem. Czy da się piękniej? Być może ale u Karoliny i Roberta impreza była na pełnych obrotach. Sam fakt, że na przyjęcie przybyło dwustu gości robi ogromne wrażenie. Wszyscy się znakomicie bawili. Film ślubny wygląda naprawdę imponująco kiedy cała sala bawi się w najlepsze. W końcu jest co świętować. Z tego co mówili Młodzi impreza trwała do świtu.

plener ślubny w bieszczadach

Kilkanaście dni później pojechaliśmy na plener ślubny w Bieszczadach. 

Wielka, wspaniała, niezapomniana przygoda. Choć droga na Połoninę Wetlińską była długa i ciężka to stwierdzam, że warto było. Zresztą sprawdźcie Nasz film ślubny i sami oceńcie. Wielkie brawa należą się dla Naszych bohaterów – Karoliny i Roberta. Pomimo trudnych warunków byli zdeterminowani i wiedzieli, że osiągnięcie celu wynagrodzi im wszystkie trudy. 

Karolina po obejrzeniu filmu napisała Nam opinię na wizytówce Google: 

Najlepsi wśród najlepszych z branży! Chłopaki robili nam oprawę wesela – sesję narzeczeńską, film, plener – wszystko na 3 razy TAK! Czuliśmy się przy nich jak przy najlepszych kumplach – tłumili stres przed kamerą co później dało świetny efekt na ekranie

Za zaangażowanie, pomoc w tym wyjątkowym dniu, za wszystkie emocje towarzyszące przy oglądaniu filmu i zdjęć – DZIĘKUJEMY ❤️ a wszystkim niezdecydowanym polecamy się zdecydować!

They told story, our story   🖤

Czytanie takich słów na temat swojej pracy to piękna nagroda i szczególna motywacja. Wkładamy w Nasze filmy ślubne całe serce dlatego bardzo cieszą Nas kolejne Pary Młode, które są szczęśliwe i z dumą prezentują swoją historię filmową rodzinie i znajomym. Dzięki 🖤

Jak się przygotować na plener ślubny w Bieszczadach?

Organizując fotograficzny i filmowy plener ślubny w Bieszczadach, należy pamiętać o kilku ważnych krokach, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty:

 1. Wybierz odpowiednie miejsce – Bieszczady oferują wiele pięknych miejsc do zdjęć, od dzikich gór po malownicze jeziora. Upewnij się, że wybierasz miejsce, które odpowiada Twoim oczekiwaniom i jest zgodne z pogodą w dniu ślubu.
 2. Zadbaj o dobry sprzęt – aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, ważne jest, aby mieć dobry sprzęt fotograficzny, taki jak aparat oraz dodatkowe akcesoria, takie jak lampy błyskowe, statywy itp.
 3. Uwzględnij pogodę – Bieszczady słyną z niepewnej pogody, dlatego ważne jest, aby być przygotowanym na różne warunki pogodowe, takie jak deszcz, śnieg, silny wiatr itp. Zabierz odpowiednie ubrania i akcesoria, takie jak parasol lub kurtka przeciwdeszczowa.
 4. Zadbaj o światło – światło jest bardzo ważnym elementem każdej sesji zdjęciowej, dlatego ważne jest, aby być przygotowanym na różne warunki świetlne, takie jak słoneczny dzień, zachodzące słońce lub pochmurny dzień. Upewnij się, że wiesz, jak wykorzystać światło do uzyskania jak najlepszych rezultatów.
 5. Zadbaj o komunikację – ważne jest, aby mieć dobre linie komunikacji z fotografem i filmowcem, aby upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Ustalcie wcześniej, jakie ujęcia są dla Was ważne i jakie koncepcje chcecie wykonać.
 6. Zrelaksuj się i baw się dobrze – pamiętaj, że fotograficzny plener ślubny to czas na zabawę i zrelaksowanie się po stresującym dniu ślubu. Starajcie się nie martwić o detale i po prostu cieszyć się chwilą. Im więcej radości będziecie mieć na twarzy, tym lepsze będą zdjęcia.
 1. Przemyśl styl – ważne jest, aby przemyśleć, jak chcesz się prezentować na zdjęciach. Czy chcesz być bardziej formalny, czy może bardziej swobodny? Wybierz styl, który odpowiada Waszemu charakterowi i wygodzie.
 2. Zabierz ze sobą dodatkowe ubrania i akcesoria – pogoda w Bieszczadach może się szybko zmienić, dlatego ważne jest, aby mieć ze sobą dodatkowe ubrania i akcesoria, takie jak kurtka, czapka itp.
 3. Zabierz ze sobą przekąski i wodę – Bieszczady są piękne, ale też wymagające. Upewnij się, że masz ze sobą wystarczającą ilość jedzenia i wody, aby utrzymać siły podczas długiego dnia zdjęć.
 4. Przypomnij sobie, dlaczego jesteście tam – pamiętaj, że fotograficzny plener ślubny w Bieszczadach to wyjątkowa okazja do uchwycenia niezapomnianych chwil i uwiecznienia Waszej miłości. Skupcie się na sobie i cieszcie się każdą chwilą.

Jeśli przestrzegasz tych wskazówek, fotograficzny i filmowy plener ślubny w Bieszczadach powinien przebiec bezproblemowo i pozostawić Wam wiele niezapomnianych wspomnień.

plener ślubny w bieszczadach

Ile kosztuje plener ślubny w Bieszczadach?

Cena fotograficznego i filmowego pleneru ślubnego w Bieszczadach może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak wybrany fotograf i filmowiec, czas trwania pleneru, liczba zdjęć, długość filmu, dodatkowe usługi itp.

Przeciętnie ceny fotograficznych i filmowych plenerów ślubnych w Bieszczadach zaczynają się od kilku tysięcy złotych i mogą wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych w zależności od wybranej oferty i dodatkowych usług.

Ważne jest, aby dokładnie przeglądnąć portfolio fotografa i poznać jego cennik, aby mieć pełną świadomość kosztów. Ponadto, warto porozmawiać z fotografem i filmowcem i wyjaśnić swoje oczekiwania, aby uzyskać dokładną wycenę.

Podsumowując, cena fotograficznego pleneru ślubnego w Bieszczadach zależy od wielu czynników i może się wahać od kilku tysięcy do kilkanaście tysięcy złotych. Dokładne ustalenie kosztów możliwe jest po wybraniu fotografa i filmowca i wyjaśnieniu swoich oczekiwań.

W jakim okresie najlepiej organizować plener ślubny w Bieszczadach?

Organizacja fotograficznego pleneru ślubnego w Bieszczadach najlepiej zaplanować w okresie letnim, kiedy pogoda jest sprzyjająca i krajobrazy są najbardziej malownicze. Najlepsze miesiące to od czerwca do września, kiedy można cieszyć się słonecznymi dniami i pięknymi kwiatami na łąkach.

Jeśli jednak wybrane daty ślubu nie pokrywają się z sezonem letnim, nie trzeba rezygnować z fotograficznego pleneru w Bieszczadach. Zimą Bieszczady prezentują się równie pięknie, a śnieg dodaje dodatkowego uroku zdjęciom.

Ważne jest, aby wcześniej uzgodnić termin pleneru z fotografem, aby mieć pewność, że jest on dostępny. W sezonie ślubnym, niektórzy fotografowie mogą być bardzo zajęci, więc warto wcześniej zarezerwować termin.

plener ślubny w bieszczadach

Jakie są najciekawsze miejsca na plener ślubny w Bieszczadach?

Bieszczady oferują wiele pięknych i unikalnych miejsc, które idealnie nadają się na fotograficzny i filmowy plener ślubny. Oto kilka najciekawszych propozycji:

 1. Połoniny Caryńskie – to najwyższe i najbardziej malownicze wzniesienia w Bieszczadach, które oferują wspaniałe widoki na panoramę gór.
 2. Cisna – urocze miasteczko otoczone górami i lasami, z pięknymi starymi domami i urokliwymi uliczkami, idealne do wykonania zdjęć z ulicy.
 3. Zalew Soliński – to wspaniałe miejsce z pięknymi widokami na jezioro i otaczające je góry. Idealne do wykonania zdjęć na tle wody i pięknego krajobrazu.
 4. Łopiennik – to miejsce oferuje niesamowite widoki na góry i las, a także jest domem dla wielu zwierząt, co pozwala na wykonanie unikalnych zdjęć.
 5. Sanoccy skalne – to niezwykłe formacje skalne, które oferują wiele możliwości do wykonania ciekawych zdjęć.
 6. Park Narodowy Bieszczady – to wspaniałe miejsce z pięknymi krajobrazami, rzekami i jeziorami, które z pewnością będą tłem dla wspaniałych zdjęć ślubnych.

Bieszczady oferują wiele pięknych i niezapomnianych miejsc na fotograficzny plener ślubny. Warto dokładnie zaplanować trasę i wybrać miejsca, które najlepiej odpowiadają naszemu gustowi i stylowi.

plener ślubny w bieszczadach

Plener ślubny w Bieszczadach – a może by tak ślub w plenerze?

Organizacja ślubu cywilnego w plenerze jest bardzo romantycznym i niezapomnianym przeżyciem, ale wymaga dokładnego planowania i przygotowania. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w organizacji takiego ślubu:

 1. Znajdź odpowiednie miejsce: Wybierz miejsce, które jest dla Ciebie ważne i ma dla Was specjalne znaczenie. Może to być park, plaża, ogród lub inne miejsce w plenerze.
 2. Zarezerwuj datę i miejsce: Upewnij się, że wybrane miejsce jest wolne w dniu, w którym chcesz zorganizować ślub, i zarezerwuj je z wyprzedzeniem.
 3. Skontaktuj się z urzędem stanu cywilnego: Zanim zaczniesz planować swój ślub, upewnij się, że wybrane miejsce jest zgodne z wymaganiami urzędu stanu cywilnego i zarezerwuj tam urzędnika stanu cywilnego, który będzie prowadził ceremonię.
 4. Znajdź dekorację: Upewnij się, że miejsce jest odpowiednio udekorowane i że odpowiada ono Waszemu gustowi i stylowi.
 5. Zorganizuj muzykę: Muzyka jest ważnym elementem ślubu, więc upewnij się, że będzie odpowiednia dla Was i że będzie pasować do nastroju i atmosfery ślubu.
 6. Zadbaj o fotografa i kamerzystę: Upewnij się, że masz profesjonalnego fotografa i kamerzystę ślubnego, którzy będą w stanie uwiecznić ten wyjątkowy dzień.
 7. Zadbaj o gości: Upewnij się, że wszyscy goście wiedzą, gdzie i kiedy ma się odbyć ślub, i że są odpowiednio przygotowani na plenerową ceremonię.

Organizacja ślubu cywilnego w plenerze wymaga dokładnego planowania. Kiedy mamy dopracowany każdy szczegół, wówczas wszystko będzie tak jak należy.

plener ślubny w bieszczadach

Plener ślubny w Bieszczadach – przygoda dla Nowożeńców

Najfajniejsze w organizacji pleneru ślubnego w Bieszczadach jest nie tylko sama frajda z wypracowanego materiału filmowo – fotograficznego ale również sama przygoda związana z pracą nad tą ważną, życiową pamiątką.

Wyobraźcie sobie, że z Robertem i Karoliną spędziliśmy cały dzień na chodzeniu po górach. Momentami trafialiśmy na ekstremalne warunki takie jak ulewny deszcz czy grząskie wzniesienia. Ale nie rezygnowaliśmy. Świadomość celu była priorytetem. Przecież oni tak bardzo chcieli mieć plener ślubny w Bieszczadach.

Wejście na górę zajęło Nam dwie godziny ciągłej wspinaczki. Była to potężna dawka wysiłku, zwłaszcza dla Karoliny, która całą drogę przeszła w sukni ślubnej. Mijający Nas turyści byli pełni podziwu dla dzielnej Panny Młodej.

Przed deszczem uciekaliśmy do okolicznego schroniska. Plener ślubny w Bieszczadach niesie za sobą ryzyko zmiany pogody. Wspólnie przeżyliśmy niesamowitą przygodę i będziemy mieli wspomnienia do końca życia. Przede wszystkim zrealizowaliśmy cel i wypracowaliśmy genialny materiał filmowo – fotograficzny. Zobaczcie poniżej ślubny z pleneru ślubnego w Bieszczadach Karoliny i Roberta.

plener ślubny w bieszczadach

Najlepsze pomysły na sesję poślubną w Bieszczadach

Sesja poślubna jest niezwykle ważnym momentem dla wielu par, ponieważ pozwala im na zatrzymanie w pamięci niezapomnianych chwil z ich ślubu i wesela. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, warto przemyśleć kilka pomysłów i wdrożyć je w życie podczas sesji. Oto kilka propozycji:

 1. Sesja w plenerze: Wiele par decyduje się na sesję fotograficzną w plenerze, aby uchwycić piękno natury i urokliwe krajobrazy. To dobry pomysł, zwłaszcza w przypadku Bieszczad, gdzie można znaleźć wiele malowniczych i urokliwych miejsc.
 2. Zdjęcia w stylizacjach: Wiele par decyduje się na zmianę stylizacji po ślubie, aby uzyskać różne efekty na zdjęciach. Możesz wybrać coś bardziej eleganckiego i formalnego, lub coś bardziej swobodnego i casualowego, w zależności od swoich preferencji.
 3. Zdjęcia w ruchu: Chodzenie, tańczenie lub wspólne spędzanie czasu to świetne pomysły na uchwycenie pary w ruchu. Te dynamiczne ujęcia dodają życia i energii do sesji.
 4. Zdjęcia z detalami: Ważne szczegóły, takie jak bukiety i obrączki, warto uwiecznić na zdjęciach. Te drobne elementy przypominają o ważnej uroczystości i dodają osobistego akcentu do zdjęć.
 5. Zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi: Jeśli chcesz, aby sesja była jeszcze bardziej wyjątkowa, możesz zaprosić swoją rodzinę i przyjaciół na sesję. Te zdjęcia będą pięknym wspomnieniem dla Ciebie i dla nich.

Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby sesja była autentyczna i oddawała charakter Waszego związku.

plener ślubny w bieszczadach

Plener ślubny w Bieszczadach – jak to robimy, że wychodzi świetnie?

W 3FILM uwielbiamy wyzwania. Kiedy Karolina z Robertem mówili Nam o planach na Bieszczady to wiedzieliśmy, że zrobimy razem świetny materiał. Plener ślubny w Bieszczadach to doskonała okazja żeby udowodnić, że mamy pomysł, kreatywnego ducha i ogrom chęci by robić idealne filmy. Filmy, które są opowieściami o zakochanych.

Jaki jest przepis na idealny film?

 1. Wybierz odpowiedniego operatora filmowego – w 3FILM pracują tylko najlepsi

Pierwszym krokiem do stworzenia doskonałego filmu ślubnego jest wybór odpowiedniego operatora filmowego. Najlepiej zdecydować się na specjalistę, który ma doświadczenie w filmowaniu wesel i posiada odpowiedni sprzęt. Przed wyborem warto obejrzeć portfolio operatora i zwrócić uwagę na jakość jego prac. Dobry operator powinien mieć w swojej ofercie różne pakiety, które pozwolą na dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb i budżetu klienta. Plener ślubny w Bieszczadach musi być pięknie zarejestrowany.

 1. Planuj ujęcia z góry – mamy drony i pomysły na ujęcia

Aby film był naprawdę wyjątkowy, warto zaplanować ujęcia z góry. To pozwoli na uchwycenie najważniejszych momentów i emocji, które będą miały miejsce podczas uroczystości. Dobrym pomysłem jest stworzenie listy najważniejszych ujęć, które operator powinien nagrać podczas wesela. Warto również zwrócić uwagę na oświetlenie, które ma ogromny wpływ na jakość nagrań. Plener ślubny w Bieszczadach również nie mógł się obyć bez drona.

 1. Wykorzystaj muzykę – mamy pomysł na muzykę w Waszym filmie

Muzyka to ważny element filmu ślubnego, który pozwala na wzmocnienie emocji i klimatu uroczystości. Dobrze dobrana muzyka może przynieść dodatkowe emocje i wprowadzić odbiorców w odpowiedni nastrój. Warto więc zwrócić uwagę na dobór utworów, które będą pasować do charakteru pary młodej i wesela. Również plener ślubny w Bieszczadach powinien zawierać doskonały podkład muzyczny.

 1. Uchwytuj emocje – w tym jesteśmy najlepsi

Podczas wesela, emocje sięgają zenitu. Dlatego też, warto skupić się na uchwyceniu tych momentów, które przyniosą najwięcej emocji. To mogą być łzy wzruszenia, uśmiechy, przytulenia czy tańce. Operator powinien mieć wyczucie momentu i wiedzieć, kiedy warto skupić się na nagrywaniu konkretnych scen. W 3FILM dużą wagę przykładamy do łapania emocji.

 1. Nie zapomnij o montażu – mówią o Nas, że na wschód od Wisły nie ma lepszych niż 3FILM

Montaż to kluczowy element filmu ślubnego, który pozwala na stworzenie spójnej historii i połączenie wszystkich ujęć w jedną całość. Warto zwrócić uwagę na jakość montażu i na to, czy film będzie dobrze zredagowany. Operator powinien również dodać różne efekty specjalne, które pozwolą na dodanie dodatkowej dynamiki i emocji do filmu. Plener ślubny w Bieszczadach musi być dobrze zmontowany.

 1. Bądź elastyczny

Podczas nagrywania wesela, wiele rzeczy może nie iść zgodnie z planem. Dlatego też, operator filmowy powinien być elastyczny i potrafić dostosować się do zmieniających się warunków. Ważne jest, aby potrafił reagować na bieżąco i dostosować plan nagrywania do aktualnej sytuacji.

 1. Zwróć uwagę na dźwięk

Dobry dźwięk to kluczowy element filmu ślubnego. Dlatego też, operator powinien zadbać o odpowiednią jakość dźwięku, aby wszystkie ważne momenty zostały nagrane w wysokiej jakości. Warto również pamiętać o tym, aby nie przeszkadzać gościom i nie przeszkadzać w zabawie. Udźwiękowienie filmu zajmuje Nam sporo czasu bo chcemy to zrobić jak najlepiej.

 1. Pamiętaj o ciekawych ujęciach – pozornie plener ślubny w Bieszczadach to ułatwia ale trzeba być skupionym

Aby film był naprawdę interesujący, warto skupić się na ujęciach, które będą ciekawe i nietypowe. Mogą to być np. ujęcia z drona, które pozwolą na pokazanie pięknej okolicy lub kreatywne ujęcia z różnych perspektyw.

 1. Wybierz odpowiednią długość filmu – jeśli widz przewinie Nasz film to polegliśmy

Długość filmu ślubnego zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb pary młodej. Warto jednak pamiętać, że film powinien być na tyle krótki, aby nie zanudzić odbiorców, ale na tyle długi, aby uchwycić najważniejsze momenty wesela. Warto więc wybierać pomiędzy krótszymi, kilkuminutowymi filmami a dłuższymi wersjami, które będą pełniejsze i bardziej szczegółowe.

 1. Zaprezentuj film w odpowiedni sposób

Ostatnim elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest sposób, w jaki film zostanie zaprezentowany. Może to być projekcja na dużym ekranie podczas wesela lub udostępnienie filmu w formie elektronicznej dla rodziny i znajomych. Warto również pamiętać o tym, aby film był łatwo dostępny i przyjazny dla odbiorcy.

Podsumowanie

Stworzenie doskonałego filmu ślubnego wymaga odpowiedniego podejścia i przygotowania. Warto zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego operatora filmowego, planowanie ujęć, wykorzystanie muzyki, uchwycenie emocji, jakość montażu, elastyczność, dźwięk, ciekawe ujęcia, odpowiednią długość filmu oraz sposób prezentacji. Dzięki tym wskazówkom, film ślubny będzie piękną pamiątką na całe życie, która pozwoli na przypomnienie najważniejszych.

Podobne wpisy