fotograf na wesele Suwałki
|

Wesele motocyklisty – fotograf na wesele Suwałki – Beata i Marcin

Fotograf na wesele na przyjęciu motocyklisty Marcina i jego pięknej ukochanej Beaty. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą relacją z tego pięknego dnia i uroczej sesji poślubnej. Rzecz dzieje się na Suwalszczyźnie więc o piękne widoki nie musicie się martwić.

Jeśli chcecie wiedzieć czy mamy wolny termin Waszego ślubu kontaktujcie się z Nami TUTAJ.

fotograf na wesele Suwałki

Jednak jak zawsze – zacznijmy od początku…

Początek Naszej opowieści zaczyna się gdzieś w urokliwej miejscowości na wspomnianej już Suwalszczyźnie. Niewielka wieś osadzona w sąsiedztwie pól i lasów a tam właśnie znajduje się rodzinny dom Naszej pięknej Pani Młodej – Beaty. Na miejscu głównej bohaterce tego dnia towarzyszą przyjaciółki i co najpiękniejsze – Mama Beatki. To bardzo piękny i wymowny gest kiedy na przygotowaniach Pani Młodej oprócz przyjaciółek i koleżanek, zostaje zaproszona ta, która z Panią Młodą spędziła właściwie najwięcej czasu w życiu. Jedna , jedyna, ukochana Mama.

Fotograf na wesele Suwałki | Przygotowania Pani Młodej

W rodzinnym domu Beaty atmosfera sielankowa. Wielki babiniec. Śmiechy, opowieści, ekscytacja i kieliszki z Prosecco. To, że w domu Pani Młodej jest znaczna przewaga Pań nie oznacza, że Tata Beatki nie przeżywa tego dnia. On też ukradkiem przygląda się jak córka przygotowuje się do swojego ślubu. To wielkie święto dla całej rodziny.

Suknia Panny Młodej | Fotograf na wesele Suwałki

Nie znajdę wśród Was chyba nikogo kto nie jest zachwycony widokiem Beaty w jej sukni ślubnej. Z tego co Nam mówiła wybór nie był łatwy a ta, którą miała na sobie w dniu ślubu to był ten egzemplarz! Ten ze snu! Taki jak ma być. W dniu ślubu wszystkie oczy skierowane są na Pannę Młodą więc musi się ona czuć dobrze, wyglądać pięknie i jej suknia wraz z jej ciałem muszą tworzyć jedno. Gratulacje Beatko – wyglądasz pięknie!

Przygotowania Pana Młodego

fotograf na wesele Suwałki

Witamy w domu rodzinnym Marcina. Ile osób było w budynku podczas przygotowań Marcina? Nie mam pojęcia! Na pewno dużo. Marcin ma dużą rodzinę. To bardzo rodzinny facet i pochodzi z domu, w którym właśnie wartości rodzinne są bardzo ważne. Dowodem na to był potok łez, który płynął z oczu najbliższych podczas tradycyjnego błogosławieństwa Pana Młodego. Płakali prawie wszyscy – Marcin, Tata, Mama, Babcia… To piękny obrazek. Bardzo wymowny. Widać, że w tej rodzinie ślub Marcina był wydarzeniem ważnym i bardzo poważnie traktowanym przez wszystkich.

Przyjazd Pana Młodego

Tradycją w Polsce północno – wschodniej jest przyjazd Pana Młodego do do Pani Młodej. To symbol kiedy to przyszły Mąż za zgodą rodziców Panny Młodej zabiera ją z rodzinnego domu i wspólnie rozpoczynają nowy rozdział życia. Tak też było w przypadku Beaty i Marcina.

fotograf na wesele suwałki

First look | Błogosławieństwo | Zdjęcia rodzinne | Fotograf na wesele Suwałki

Tradycją jest również to aby możliwie jak najbardziej utrudnić Młodemu dostanie się do domu przyszłej Żony. Na swojej drodze Marcin napotkał bramę, którą aby sforsować trzeba wykorzystać umiejętności dyplomatyczne oraz jak się domyślacie – kilka butelek ognistej wody. Po udanych negocjacjach następuje moment, w którym oboje zakochani mogą zobaczyć się w niecodziennych uniformach. Bardzo wzruszający i nieporównywalny z niczym innym jest widok Narzeczonej w sukni ślubnej. Marcin był bardzo podekscytowany tą chwilą.

Zamążpójście sąsiadki jest również sposobnością do zmontowania bramy weselnej będącej okazją do pozyskania butelki ognistego napoju na sobotni wieczór. Cała okolica dwoi się i troi próbując w jak najbardziej humorystyczny sposób zatrzymać samochód z przyszłymi małżonkami. Ciekawie zaprezentowali się strażacy z pobliskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Zrobili bardzo miłą niespodziankę Beacie i Marcinowi.

Ceremonia ślubna – główny punkt dnia

Tego dnia pracowaliśmy w zespole filmowo – fotograficznym. Fotograf na wesele najlepiej działa w zestawieniu z ludźmi, z którymi już na niejednym ślubie był i z którymi często rozumie się bez słów.

Ślub Beaty i Marcina odbył się w parafii pw. św. Kolbego w Gawrych – Rudzie.

fotograf na wesele suwałki

Ceremonia zaślubin | Parafia pw. Maksymiliana Kolbego w Gawrych – Rudzie | Fotograf na wesele Suwałki

Ślub Beaty i Marcina to była bardzo piękna uroczystość. Co ciekawe była tam dużo radości i uśmiechu. W znakomitych humorach byli wszyscy na czele z Beatą, Marcinem i księdzem proboszczem. To ważne aby do tradycyjnego ślubu kościelnego dorzucić trochę uśmiechu. Wszystkim udziela się wspaniała atmosfera wydarzenia.

Bardzo pięknym był moment samej przysięgi. W całej świątyni czuć było, że mamy do czynienia z długo wyczekiwaną chwilą. Beata i Marcin od teraz idą przez życie razem i wspólnie realizuję wszystkie plany i zamierzenia. Fotograf na wesele musi być jednak czujny ponieważ zza drzwi kościoła dochodzi charakterystyczny dźwięk. Domyślacie się co to może być?

fotograf na wesele suwałki

Przecież mamy do czynienia z weselem motocyklisty. Te wydarzenia słyną z tego, że Para Młoda może liczyć na eskortę w wykonaniu kolegów na jednośladach. Tak było też u Beaty i Marcina. Mocna ekipa motocyklowa pojawiła się w sile kilkudziesięciu maszyn i do samej sali weselnej towarzyszyła Naszym bohaterom. To wspaniały obrazek – widok kumpli, którzy dzielą wspólną pasję z Panem Młodym i w symboliczny sposób towarzyszą mu w tak ważnym dniu. A skoro kumple z klubu motocyklowego więc musi być głośno i siwo od dymu palonej gumy. Tak to już z Nimi jest.

fotograf na wesele suwałki

Restauracja Wigraszek – miejsce wesela Beaty i Marcina

Restauracja „Wigraszek” to miejsce, które w sezonie letnim jest oblegane przez turystów z całej Polski, którzy przyjeżdżają na wypoczynek na Suwalszczyznę. Całe szczęście, że udało się znaleźć wolny termin pewnej letniej soboty na wesele Beaty i Marcina. Fotograf na wesele już na miejscu, ekipa filmowa również więc możemy działać.

Piękne to było wesele. Goście bawili się do białego rana. Atmosfera była bardzo rodzinna i przyjacielska. Beata i Marcin to fajna Para więc skupiają wokół siebie równie fajnych ludzi. Parkiet nie odpoczywał ani na chwilę. Ale to dobrze bo przecież to dzięki temu mamy tak piękny reportaż, którym możemy pochwalić się wszem i wobec.

Sesja poślubna – fotograf na wesele

Nasza wspólna przygoda z Parą Młodą nie kończy się wraz z końcem wesela. Ona trwa. Jej kontynuację jest sesja poślubna nazywana też po prostu – plenerem.

fotograf na wesele Suwałki

Sesja poślubna to dobra okazja żeby poza pięknymi ujęciami w objęciach, zakochani mogli też pokazać swoje pasje. A skoro już prezentujemy reportaż z wesela motocyklisty to nie mogło być inaczej – motocykl pojechał z Nami na plener. Ale przyznacie, że fotograf na wesele dzięki tak ciekawym Parom jak Beata i Marcin ma genialny materiał do zdjęć!

Sesja plenerowa Pary Młodej to nie tylko piękne zdjęcia ślubne i niezwykły film ślubny. To też możliwość poznania Pary Młodej. Zawsze bardzo zależy Nam żeby usłyszeć historię poznania się Nowożeńców, dowiedzieć się co lubią, jacy są. To pomaga w opowiadaniu historii – w przecież w tym jesteśmy najlepsi.

fotograf na wesele suwałki

Fotograf na wesele Suwałki | Recenzja Pary Młodej po otrzymaniu zdjęć

Beata z Marcinem nie ukrywali, że są zachwyceni zdjęciami, które im zrobiliśmy podczas przygotowań, ślubu i wesela. Bardzo podobały im się też te zdjęcia zrobione na plenerze poślubnym. Jak wspominali Młodzi, nie spodziewali się takiego efektu. Co najważniejsze – powiedzieli, że absolutnie nie żałują wyboru firmy 3FILM na wykonawców zdjęć i filmu na swoim najważniejszym dniu w życiu. Dla Nas to ogromny zaszczyt usłyszeć takie słowa po oddaniu Naszych prac.

Fotograf na Wesele Suwałki – Twój Idealny Wybór na Ten Wyjątkowy Dzień

Wybór najlepszego fotografa na wesele w Suwałkach

Czy jesteście już gotowi, aby powiedzieć sobie „tak” w pięknych okolicach Suwałk? Jeśli tak, to zapewne poszukujecie fotografa na wesele, który doskonale uchwyci atmosferę Waszego wyjątkowego dnia. W tym artykule przygotowaliśmy dla Was szczegółowy przewodnik po tym, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań idealnego fotografa oraz jakie są najważniejsze kryteria wyboru. Z nami na pewno znajdziecie profesjonalistę, który stworzy niezapomniane wspomnienia z Waszego ślubu!

3FILM – Sensualna fotografia ślubna – zobacz nasze portfolio

  1. Dlaczego warto zainwestować w profesjonalnego fotografa na wesele Suwałki?

Wybór fotografa na wesele to jedna z najważniejszych decyzji, jaką muszą podjąć przyszli małżonkowie. Dobry fotograf na wesele z firmy 3FILM zapewni Wam nie tylko piękne zdjęcia, ale również profesjonalne podejście i pełne zrozumienie dla Waszych potrzeb. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto zainwestować w profesjonalnego fotografa na wesele:

a. Wspomnienia na całe życie

b. Profesjonalne podejście do pracy

c. Doskonałe umiejętności techniczne i artystyczne

d. Dobra komunikacja z Parą Młodą

e. Indywidualne podejście do każdej pary

Jak znaleźć idealnego fotografa na wesele w Suwałkach?

a. Poszukiwanie fotografów w Internecie np. na stronie 3FILM.

b. Opinie i rekomendacje

c. Porównanie portfolio i stylu fotografii

d. Umówienie się na spotkanie

fotograf na wesele Suwałki

Najważniejsze kryteria wyboru fotografa na wesele

a. Styl fotografii ślubnej

b. Doświadczenie i umiejętności

c. Sympatia i komunikatywność

d. Oferta i cennik

e. Dostępność w wybranym terminie – kliknij i zobacz Nasz kalendarz w serwisie Wedding.pl

Jak dobrze przygotować się do sesji zdjęciowej?

a. Przemyśl stylizacje i ubrania

b. Zadbaj o wygląd – makijaż i fryzura

c. Rozważ wynajęcie wizażystki i stylisty

d. Porozmawiaj z fotografem o swoich oczekiwaniach

e. Wybierz miejsce, które odpowiada Wam i fotografowi

Praktyczne porady dla Par Młodych

a. Ustalcie z fotografem harmonogram dnia ślubu

b. Zadbajcie o odpowiednie oświetlenie w miejscu przyjęcia

c. Zaangażujcie gości w tworzenie wspomnień – np. poprzez fotobudkę

d. Pozwólcie fotografowi na swobodę działania

e. Cieszcie się swoim dniem i bądźcie naturalni na zdjęciach

Dlaczego warto wybrać fotografa z firmy 3FILM

Podsumowując, warto zainwestować w profesjonalnego fotografa na wesele, gdyż jest to gwarancja pięknych, wyjątkowych i pełnych emocji zdjęć, które będą stanowić niezwykłą pamiątkę na całe życie. Skorzystanie z usług fotografów z 3FILM zapewnia również lepszą komunikację i łatwiejsze dostosowanie się do Waszych potrzeb. Nie zapominajcie o tym, że kluczową rolę odgrywają również Wasze zaangażowanie, otwartość na współpracę i wzajemne zrozumienie.

Trendy w fotografii ślubnej – co jest na topie?

Chociaż Wasze wspomnienia są niezmienne, trendy w fotografii ślubnej ewoluują. Warto być na bieżąco z tym, co jest teraz modne, aby móc wybrać styl, który najbardziej Wam odpowiada. Oto kilka najpopularniejszych trendów w fotografii ślubnej:

a. Fotografia dokumentalna

b. Zdjęcia fine art

c. Kontrastowe zdjęcia czarno-białe

d. Fotografia kreatywna z wykorzystaniem nietypowych kadrów i perspektyw

e. Naturalne zdjęcia bez przesadnego retuszu

fotograf na wesele suwałki

Jak korzystać z social media w kontekście fotografii ślubnej?

Fotograf na wesele Suwałki | Social media | Internet | Facebook | Instagram | Pinterest

a. Szukaj inspiracji na platformach takich jak Instagram czy Pinterest

b. Śledź profile wybranych fotografów, aby być na bieżąco z ich pracami

c. Udostępniaj swoje zdjęcia ślubne, aby inspirować innych

d. Wykorzystaj funkcję hashtagów, aby dotrzeć do większej liczby osób zainteresowanych tematem fotografii ślubnej

Przykłady pięknych zdjęć ślubnych z wesel w Suwałkach

W celu zainspirowania Was jeszcze bardziej, prezentujemy kilka przykładów pięknych zdjęć ślubnych z wesel w Suwałkach i okolicach. Zobaczcie, jak różnorodne i pełne emocji mogą być zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów.

a. Romantyczne zdjęcie pary młodej podczas ceremonii zaślubin

b. Ujęcie z wesela, na którym goście bawią się na parkiecie

c. Artystyczne zdjęcie pary młodej w plenerze, z tłem malowniczej przyrody Suwalszczyzny

d. Emocjonalne zdjęcie z pierwszego tańca

e. Zabawne zdjęcie z fotobudki, na którym goście prezentują swoje ulubione rekwizyty

Jak dbać o zdjęcia ślubne, aby cieszyć się nimi przez lata?

Aby zdjęcia z Waszego wesela pozostały piękną pamiątką na całe życie, warto zadbać o właściwe przechowywanie i konserwację. Oto kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Wam dbać o swoje zdjęcia:

a. Wybierz wysokiej jakości materiały do oprawiania zdjęć – np. albumy ze specjalną wkładką chroniącą przed uszkodzeniami

b. Przechowuj zdjęcia w miejscu zabezpieczonym przed wilgocią, światłem słonecznym i wysoką temperaturą

c. Regularnie rób kopie zapasowe swoich zdjęć, szczególnie jeśli są przechowywane w formie cyfrowej

d. Wspólnie z fotografem ustal, w jakiej formie otrzymacie zdjęcia (np. na pendrive, płycie CD, czy w chmurze) i upewnijcie się, że macie do nich dostęp

e. Rozważ zamówienie dodatkowych wydruków lub fotoksiążki, aby móc dzielić się wspomnieniami z bliskimi

fotograf na wesele suwałki

Jak wykorzystać zdjęcia ślubne w innych celach?

Zdjęcia z wesela mogą posłużyć nie tylko jako piękna pamiątka, ale także jako element dekoracji lub prezent dla bliskich. Oto kilka pomysłów, jak wykorzystać zdjęcia ślubne w innych celach:

a. Stwórzcie własny kalendarz ze zdjęciami z wesela, który będzie Was przypominał o najpiękniejszych chwilach b. Wykonajcie odbitki na płótnie, które ozdobią Wasze mieszkanie

c. Stwórzcie fotoalbum z wesela dla rodziców i dziadków jako podziękowanie za ich wsparcie

d. Przygotujcie personalizowane kartki świąteczne z Waszymi zdjęciami ślubnymi, które możecie wysyłać do rodziny i przyjaciół

e. Zamówcie fotokubki z wybranymi zdjęciami, które będą oryginalnym i praktycznym prezentem dla druhen, drużbów i innych bliskich osób

fotograf na wesele suwałki

Teraz, mając na uwadze Wasze oczekiwania i potrzeby, możecie podjąć świadomą decyzję i wybrać profesjonalistę z firmy 3FILM, który uwieczni te niezapomniane chwile.

Ważne jest również, aby zadbać o właściwe przechowywanie zdjęć, aby przez lata cieszyć się nimi jako piękną pamiątką. Pamiętajcie także o możliwości wykorzystania zdjęć ślubnych w innych celach, takich jak dekoracje czy prezenty dla bliskich.

Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się dla Was inspirujący i pomocny w wyborze fotografa na wesele. Życzymy Wam niezapomnianego ślubu i wesela, a także pięknych zdjęć, które będą z Wami przez całe życie.

Przy planowaniu ślubu i wesela warto pamiętać, że zdjęcia są jednym z najważniejszych elementów tego wyjątkowego dnia. Właściwy fotograf na wesele zadba o to, aby uchwycić nie tylko piękno okolic, ale również emocje, które towarzyszą Wam w tych niezwykłych chwilach.

Warto również pamiętać o elastyczności i otwartości na współpracę z fotografem, aby wspólnie stworzyć niezapomniane zdjęcia. Ważne jest, abyście czuli się swobodnie i komfortowo podczas sesji zdjęciowej, co z pewnością przełoży się na naturalność i piękno Waszych wspomnień.

fotograf na wesele suwałki

Porady dotyczące stylizacji na zdjęcia ślubne

Oprócz wyboru odpowiedniego fotografa na wesele, warto również zwrócić uwagę na stylizację, która pomoże urozmaicić i dodać charakteru Waszym zdjęciom. Oto kilka wskazówek, które pomogą Wam stworzyć wyjątkowy wygląd na sesję zdjęciową:

a. Dobierzcie odpowiednie kolory – zarówno dla strojów, jak i dodatków, tak aby komponowały się z otoczeniem, ale także oddawały Waszą osobowość

b. Wybierzcie ubrania i dodatki, które są wygodne i pozwalają Wam swobodnie poruszać się – szczególnie ważne podczas plenerowych sesji zdjęciowych

c. Zadbajcie o odpowiednią fryzurę i makijaż, które będą trwałe i dobrze prezentować się na zdjęciach

d. Rozważcie dodanie rekwizytów, takich jak balony, parasolki czy ramki, które mogą dodać uroku Waszym zdjęciom

e. Jeśli planujecie sesję zdjęciową z udziałem zwierząt, upewnijcie się, że są one odpowiednio przygotowane i czują się komfortowo w obecności fotografa

Współpraca z innymi usługodawcami ślubnymi

Warto również pamiętać, że współpraca z innymi usługodawcami ślubnymi, takimi jak kwiaciarnie, wizażystki czy kamerzyści, może przyczynić się do sukcesu Waszej sesji zdjęciowej. Dlatego ważne jest, aby wybrać profesjonalistów, którzy dobrze rozumieją Wasze oczekiwania i są gotowi na współpracę z fotografem na wesele. Wspólnie z odpowiednio dobranym zespołem specjalistów, będziecie mogli stworzyć niezapomniane wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze.

fotograf na wesele suwałki

Oczekiwania a rzeczywistość – jak radzić sobie z niespodziewanymi sytuacjami

Nawet najlepiej zaplanowane wesele może napotkać na drodze niespodziewane wyzwania. Ważne jest, abyście byli przygotowani na takie sytuacje i potrafili się do nich dostosować. Oto kilka rad, które pomogą Wam radzić sobie z niespodziewanymi sytuacjami podczas sesji zdjęciowej:

a. Zawsze miejcie plan B – na wypadek deszczu czy innych nieprzewidzianych okoliczności, warto mieć alternatywne miejsce na sesję zdjęciową

b. Zaufajcie swojemu fotografowi – profesjonalista z doświadczeniem potrafi znaleźć rozwiązania nawet w trudnych sytuacjach

c. Zachowujcie spokój i pozytywne nastawienie – niespodziewane wydarzenia mogą się zdarzyć, ale ważne jest, abyście nie pozwolili im wpłynąć na Wasz nastrój i radość z tego wyjątkowego dnia

d. Bądźcie elastyczni i otwarci na kompromisy – czasem zmiana planów może okazać się równie udana, jak pierwotne założenia

e. Pamiętajcie, że to Wasz dzień – ważne jest, abyście cieszyli się każdą chwilą i skupili się na sobie nawzajem, a nie na drobnych problemach

fotograf na wesele suwałki

Fotografia ślubna jako inwestycja na przyszłość

Decyzja o zatrudnieniu fotografa na wesele z firmy 3FILM to inwestycja w Waszą przyszłość. To właśnie zdjęcia stanowią trwałą pamiątkę z tego niezwykłego dnia, a ich wartość z czasem tylko wzrasta. Dlatego warto przeznaczyć odpowiednie środki na usługi profesjonalisty, który sprawi, że Wasze wspomnienia będą wyjątkowe.

Podobne wpisy