nietypowe sesje ślubne

Nietypowe sesje ślubne

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej pary. To chwila, w której dwoje ludzi świętuje swoją miłość i radość wraz z rodziną i przyjaciółmi. W tak wyjątkowym momencie, każdy szczegół ma znaczenie, a wspomnienia z tego wydarzenia są bezcenne. Warto więc zdecydować się na uchwycenie tych chwil i postawić na polecane usługi fotograficzne i sesję ślubną. Sesja ślubna to profesjonalna sesja fotograficzna, która odbywa się w dniu ślubu lub w innym, wybranym terminie, mająca na celu uwiecznienie wyjątkowych chwil i emocji związanych z ceremonią zaślubin. Coraz więcej par decyduje się na nietypowe i robiące wrażenie sesje ślubne.

Sesja ślubna – klasycznie, czy z pomysłem?

Sporo par młodych staje przed dylematem, czy zdecydować się na klasyczną sesję ślubną, czy też na nietypową. Wybierając sesję z pomysłem, pary mają szansę na stworzenie unikalnych wspomnień, które będą odzwierciedlać ich osobowość i styl. Fotografia ślubna z pomysłem pozwala odejść od tradycyjnych ujęć, dając przestrzeń na eksperymentowanie z różnorodnymi sceneriami, stylami i motywami. Kreatywna sesja ślubna otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości. Może to być sesja w niezwykłej lokalizacji, która ma dla pary szczególne znaczenie, czy wykorzystanie nietypowych rekwizytów, które dodają charakteru zdjęciom. Dzięki temu zdjęcia stają się bardziej osobiste i wyjątkowe.

Nietypowa sesja ślubna lub narzeczeńska - jak wygląda w 3FILM?

W 3FILM łączymy elementy sztuki filmowej i kreatywność. Do każdej pary podchodzimy w sposób indywidualny. Czerpiemy inspirację z legendarnej kinematografii polskiej i zagranicznej, co przekłada się na nasz styl pracy. Każda historia miłosna jest traktowana z należytą uwagą, z pełnym zaangażowaniem i sercem. Ponadto, słuchamy par i staramy tworzyć ich spersonalizowane wspomnienia. Jesteśmy w stanie wykonać sesje zdjęciowe z motywem przewodnim z filmu, serialu, nawiązujące do ulubionej muzyki, bajki czy wymyślonej scenografii. 

TOP 10 pomysłów na nietypową sesję ślubną dla Was

Oryginalność w fotografii ślubnej to klucz do stworzenia niezapomnianych wspomnień! Nietypowa sesja ślubna pozwala parom wyrazić swoją unikalną historię, osobowość i marzenia. Poniżej przedstawiamy Wam aż 10 naszych pomysłów na nietypową sesję ślubną.

  • Sesja w stylu Retro - w stylu z wybranej epoki, np. lata 20., 50. czy 80, odpowiednie stroje i lokalizacja.
  • Kinematograficzne inspiracje - Waszym ulubionym filmem lub serialem. Może to być sesja w stylu "Stranger Things, "Gry o Tron" czy nawet "Harry'ego Pottera".
  • Sesja przygodowa - zorganizowana w ekstremalnych warunkach – na szczycie góry, w głębi lasu, czy nawet pod wodą.
  • Sesja w egzotycznej lokalizacji - pustynia, tropikalna wyspa, starożytne ruiny, zabytkowe lasy. 
  • Sesja tematyczna z hobby - np. jazda konna, żeglarstwo, taniec, czy nawet cosplay.
  • Nocna sesja w mieście - nocne światła miasta tworzą magiczny i niepowtarzalny klimat i romantyczną atmosferę. Sesja wśród ulic, neony, zabytkowe budynki – wszystko to doda niepowtarzalnego charakteru Waszym zdjęciom.
  • Sesja w stylu vintage - lokalizacja: stare dwory, zamki czy zabytkowe pałace. 
  • Sesja w plenerze z elementami natury - wykorzystanie piękna natury – sesja w lesie, nad jeziorem, wśród kwitnących łąk czy na plaży o zachodzie słońca.
  • Sesja ze zwierzętami - idealna dla miłośników zwierząt. Mogą to być zdjęcia z czworonożnymi przyjaciółmi lub w towarzystwie koni, alpak, czy nawet w zoo.
  • Sesja w stylu boho - luźna, boho atmosfera z elementami etnicznymi, naturalnymi tkaninami, kwiatami i swobodnymi stylizacjami.

Zapraszamy do kontaktu z nami! Z chęcią wykonamy dla Was niepowtarzalną i nietypową sesję ślubną.