NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE

PYTANIA

Prosimy o kontakt 🙂 Można to zrobić na kilka sposobów. Możecie wysłać nam wiadomość poprzez zakładkę Kontakt lub napisać maila na adres: studio@3film.pl

Dobrym pomysłem jest też wykonanie telefonu żeby pogadać, zadać nurtujące pytania i się pośmiać. Numer do Nas to: +48 512 962 238

Jesteśmy ekipą filmowo – fotograficzną. Możecie dowolnie skonfigurować sobie zakres Naszych prac. Możemy Wam wykonać sam film lub przyjąć Wasze zaproszenie na wykonanie zdjęć bez filmu. Najkorzystniej jednak będzie połączyć Naszą usługę foto – video. Z dwóch powodów. Po pierwsze przysługuje Wam za połączenie oferty filmowo – fotograficznej okazały rabat! Po drugie: jesteśmy ekipą, która pracowała razem na wielu ślubach. Rozumiemy się bez słów. Uzupełniamy się i okazujemy sobie wsparcie. To ważne dla dobra materiału z Waszych uroczystości. Jednak nie ma przeciwskazań żebyście dowolnie dobrali sobie wykonawców. Z każdym się dogadamy 😉

Nasze usługi traktujemy bardzo prestiżowo. Mamy jedną stałą ekipę. Na jeden termin zapisujemy wyłącznie jeden ślub. Jest więc stuprocentowa gwarancje, że to Nasi topowi artyści będą pracowali na Waszych uroczystościach. Nie bierzemy kilku ślubów na jeden termin i nie korzystamy z podwykonawców.

Działamy na obszarze planety Ziemia 🙂 Gdy obejrzycie Nasze portfolio to zwrócicie uwagę, że gościmy na ślubach w całej Polsce a sesje poślubne za granicą to Nasz chleb powszedni. Nie ma dla Nas różnicy gdzie jedziemy na uroczystości i czy po drodze na plener mamy przesiadki na lotniskach. Najważniejsze to zrobić piękny materiał z Wami w roli głównej 😉

Rozliczamy się w dwóch transzach. Zadatek wpłacacie w dniu podpisania umowy. Drugą (ostatnią) część płacicie w dniu otrzymania filmu pełnometrażowego. Nie wyobrażamy sobie rozliczeń z Parą Młodą w dniu ślubu.

W umowie widnieje zapis o czasie oczekiwania: zdjęcia – 60 dni roboczych; film – 250 dni roboczych.
Ale uwaga! Tak długie terminy umowne to Nasz bufor bezpieczeństwa w razie niespodziewanych wypadków losowych. W praktyce czas oczekiwania wynosi od kilku tygodni do kilku miesięcy. Nie ma na to reguły. Nasze prace powstają długo ponieważ są to bardzo indywidualne projekty, które wymagają dokładnej selekcji i wysublimowanej edycji. Ale jak mawiają Nasze Pary Młode: „Warto było czekać!” 😀

Wszystko zależy od tego gdzie odbywają się uroczystości. Dodatkowe koszty tj. transport i noclegi, ustalamy indywidualnie z każdą Parą. Odrębnie wyceniamy koszty transportu i noclegu w dniu ślubu a odrębnie dla wyjazdu na poślubną sesję plenerową.

filmy ślubne
filmy ślubne

Umowę możemy podpisać na dwa sposoby.
Osobiście w Naszej pracowni, stając twarzą w twarz, popijając kawę i opowiadając dowcipy 😉
Drugi sposób to podpisanie umowy online, przesyłając sobie skany umowy. Wybór zależy od Was.

To Wasz film! Musi Wam się podobać🙂 Najrozsądniej wszelkie uwagi do tego co ma być na filmie wnosić przed włączeniem kamery. Po obejrzeniu filmu może już być za późno.
Tydzień przed ślubem przesyłamy Wam formularz, w którym pytamy o różne szczegóły dotyczące uroczystości i przyjęcia. Znajduje się tam też miejsce na Wasze uwagi do filmu.
Dobrze jest też przegadać ten temat wcześniej. Wspólnie możemy zrobić istne arcydzieło 😀

Nie ma na to reguły. Jeśli mamy wolny termin a Wy jesteście zdecydowani na zaproszenie Nas na swój ślub to nie ma znaczenia czy podpiszemy umowę pięć lat przed ślubem czy dzień wcześniej. Z rekordzistami właśnie dzień wcześniej podpisaliśmy umowę na wykonanie filmu. Wyszedł mega!🙂

Film pełnometrażowy wraz z teledyskiem i zdjęciami otrzymacie od Nas na spersonalizowanym pięknym pendrivie😍
Dodatkowo, jeśli zdecydowaliście się na połączenie usług filmowo – fotograficznych to do Waszych rąk trafi niesamowicie cudowny album ze zdjęciami ślubnymi.

W zależności od tego, który pakiet Naszej twórczości wybierzecie to: jeśli wykonamy Wam film ślubny – będzie u Was pracowało dwóch operatorów. Jeśli połączycie produkcję filmu z pakietem fotograficznym wówczas Nasz zespół będzie trzyosobowy.

Zagraniczna sesja poślubna cenowo nie różni się od sesji poślubnej wykonanej w Polsce. Dochodzą jedynie dodatkowe koszty związane z transportem, noclegami i wyżywieniem. Ważna jest tu logistyka. Najczęściej planujemy wyjazd mając na uwadze, że jeden dzień to czas wyjazdu, jeden dzień to praca nad filmem i zdjęciami i jeden dzień to powrót. Niemniej jesteśmy otwarci na różne konfiguracje. Wszystko jest do ustalenia.

Film ślubny Naszego autorstwa jest od początku powstawania traktowany jako Oscarowe dzieło. Filmy nie powstają w jeden dzień i nie pracuje nad nim jedna osoba. To praca operatorów przez kilkanaście godzin w dniu ślubu i co najmniej kilka dni pracy podczas edycji materiału. Nasze filmy są obrazami tworzonymi indywidualnie dla każdej Pary. Nie pracujemy na szablonach i wszystkie produkcje są innymi opowieściami.

Moglibyśmy tu rozpisać się o narzędziach, których używamy do pracy. Ale właściwie po co? Jeśli, którykolwiek z filmów, które obejrzeliście na Naszej stronie spodobał Wam się i wywołał emocje to choćbyśmy go nagrali kalkulatorem to i tak udało Nam się stworzyć coś niezwykłego. To nie kamera tworzy film tylko artysta trzymający ją w rękach. Pomysł, kreatywność i wrażliwość rysuje obraz. Nie elektronika.
Jesteśmy zawodowcami. Nie dorabiamy filmami i zdjęciami do etatu. Pracujemy tworząc filmy na co dzień. Mamy profesjonalny sprzęt. Na bieżąco go aktualizujemy. Rozdzielczość filmu 4K jest już normą. Wszystkie filmy oddajemy w rozdzielczości 4K

Spotkanie „na żywo” to najlepsze co możemy zrobić żeby się poznać🙂 Nie praktykujemy spotkań w kawiarniach lub w domu. To bardzo nieprofesjonalne. Mamy własną pracownię z salą spotkań i to tam przyjmujemy Nasze Pary Młode. Wyjątkiem są Pary z innych części Polski, z którymi spotykamy się „na wyjeździe”. Wówczas wszystkie miejsca są dozwolone i mile widziane 🙂 Jeśli nie ma możliwości porozmawiania patrząc sobie w oczy to zawsze wybieramy video call online. Korzystamy z każdej platformy i chętnie umówimy się na videokonferencję.

Jeśli chodzi o wyróżnienia artystyczne to jesteśmy laureatami wyróżnienia przyznawanego przez WEVSY (Wedding & Events Videographers Society) czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych. Wyróżnienie jest o tyle ważne, że przyznają je autorytety w dziedzinie filmu ślubnego. To bardzo ekscytujące kiedy ma się świadomość, że Twoje filmy oglądają i wysoko oceniają tacy artyści jak: Fabio Stanzione, Gokhan Tiyansan czy Omiko Mushkudiani. Bierzemy udział w corocznym międzynarodowym konkursie filmów ślubnych i póki co cieszymy się regularną serię wyróżnień i miejsc na podium👑

Często jesteśmy zapraszani na śluby Par z różnych krajów. Biegle porozumiewamy się w języku angielskim. Podróżujemy z Naszymi Parami po całym świecie. Komunikujemy się bez problemu z ludźmi z innych krajów.

To ważny dzień i dostojny wieczór. Nie możemy sobie pozwolić by przyjść do pracy w koszulkach polo z logo firmy na plecach i stroną www z dyndającą na pasku sakiewką😂 Są rzeczy, których dorosłym ludziom nie wypada robić.
Ubieramy się odpowiednio do przyjęcia wieczorowego. Z szacunku do Was i Waszych gości ubieramy się elegancko.
Jak Nam powiedziała jedna z Pań Młodych gdy przyszliśmy się pożegnać przed wyjściem z wesela: „Filmu jeszcze nie widziałam ale dziękuję Wam za to, że jesteście na moim ślubie tak ładnie ubrani. To było dla mnie ważne.”
Tak samo ważne jest to dla Nas bo nie jest to byle jaka okazja tylko Wasz Ślub – bardzo ważny dzień 🙂

Wy jako Para Młoda nie musicie Nam niczego załatwiać. Wy musicie być i ładnie się uśmiechać 🙂 Jesteśmy profesjonalną ekipą. Mamy wszystkie zgody i licencje potrzebne Nam do wykonywania pracy. Jeśli gdzieś wymagana jest uprzednia zgoda (np. na wykonanie lotu dronem w pobliżu lotniska lub w strefie nadgranicznej) to my odpowiednio wcześnie dopniemy wszelkie formalności aby praca przebiegała bezproblemowo.

filmy ślubne
fotograf na wesele suwałki
filmy ślubne

Czy macie więcej pytań?

Wy macie pytania – my odpowiadamy. Napiszcie Nam wiadomość. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe 🙂

SEND IT NOW!

SPOŁECZNOŚĆ

Dołącz do Naszych obserwujących na Facebook’u

Bądź na bieżąco z Naszymi pracami. Dołącz do grona Naszych fanów na Facebook’u. Przyglądaj się relacjom i lajkuj Nasze posty by pomóc Nam w docieraniu do nowych Par Młodych.

„Najpiękniejsze filmy ślubne i zdjęcia jak ze snu!”

Jeden z komentarzy pod Naszym postem na Facebook’u

filmy ślubne