plenerowa sesja ślubna
|

Plenerowa sesja ślubna | Klaudia & Karol | Jakie miejsca są idealne na plenerową sesję ślubną?

filmy ślubne

Plenerowa sesja ślubna to wielka przygoda. Lokalizacje na sesje ślubne mogą być różne: piękne górskie krajobrazy, plaże w ciepłych krajach lub centrum wielkiego miasta. Wszystko zależy od upodobań. Nasza wyjątkowa Para Młoda – Klaudia i Karol wybrali się na Suwalszczyznę. Ale zacznijmy od początku. Aby opowiedzieć Naszą fotograficzno – filmową historię przenieśmy się do do rodzinnego domu Pana Młodego – Karola.

Plenerowa sesja ślubna to zwieńczenie reportażu ślubnego. Jego początkiem są przygotowania!

Ciekawe miejsca na plener ślubny chodzą po głowie Pary Młodej na krótko przed uroczystościami zaślubin. Jednak myśli o sesji trzeba zostawić na potem. Priorytetem jest ceremonia ślubna.

W filmie oraz reportażu fotograficznym Klaudii i Karola skupialiśmy się na emocjach w dniu ślubu. Na plenerowej sesji ślubnej chcieliśmy wprowadzić element, który byłby ich wyjątkowym znakiem. Czymś co opowiadałoby fragment ich życia. Pasja Klaudii (i trochę też Karola) jaką są konie pasowała idealnie do Naszej koncepcji.

Zobaczcie poniżej film, który przygotowaliśmy Klaudii i Karolowi:

Przygotowania Pary Młodej- od rana na pełnych obrotach

Jesteśmy w domu rodzinnym Karola. Przyszły Pan Młody w towarzystwie przyjaciela, który jest jego świadkiem na ślubie oraz rodziców i sióstr kończy dmuchanie ostatnich balonów. Na spokojnie. W „cywilnym” stroju.

Karol na kilka godzin przed ślubem jest opanowany, radosny i w spokoju przygotowuje się do wyjazdu po Klaudię.

Nawet nie poruszamy tematu czy lokalizacje na sesje ślubne są już wybrane. To nie czas i pora. Pogoda jest znakomita więc pozwalamy sobie na wyjście przed dom aby chłopaki w spokoju mogli kontynuować przygotowania.

plenerowa sesja ślubna
plenerowa sesja ślubna
plenerowa sesja ślubna

Przygotowania Panny Młodej – ostatnie szlify przed wielkim wydarzeniem

Z Klaudią poranne przygotowania rozpoczęliśmy od odwiedzenia miejsca gdzie powstawał make-up i fryzura najpiękniejszej kobiety tego wieczoru.

Salon kosmetyczny to (jakby czytający ten wpis mężczyźni nie wiedzieli) takie miejsce gdzie płeć piękna przechodzi metamorfozę nie tylko zewnętrzną ale również jej wnętrze jest upiększane. To wygląda trochę jak przygotowania do wielkiej bitwy. Jest dużo rozmów o życiu, facetach, przyszłości ale też o rzeczach bardziej przyziemnych jak na przykład fajne miejsca na plener ślubny.

panna młoda u kosmetyczki
pani młoda u kosmetyczki

W rodzinnym domu Klaudii panowała atmosfera wyczekiwania. Dziewczyny biegały z pokoju do pokoju. Rodzice krzątali się po domu. Pani Młoda to miłośniczka koni. Mówią o tym wiszące na ścianach zdjęcia i różne rekwizyty, które świadczą o jej miłości do tych zwierząt. W luźnych rozmowach podczas przygotowań dało się wywnioskować, że jak będziemy się wybierali na plener to pod uwagę będą brane lokalizacje na sesje ślubne, które będą oferowały dostęp do stadniny koni. Ale o tym później. Za chwilę przyjeżdża Karol. Dziewczyny podkręcają tempo przygotowań.

Przyjazd Pana Młodego, błogosławieństwo i ostatnie chwile przed ślubem

Przyszedł kres nerwowym oczekiwaniom. Przyszła pora na „first look”. Za chwilę zakochani zobaczę siebie nawzajem po raz pierwszy.Dodatkowo przygotowali własnoręcznie napisane listy, które odczytają. Ale zrobią to w ciszy. Intymnie i bez zbędnej ceremonii

first look
first look
czytanie listów na ślubie
czytanie listów na ślubie

Robert Lewandowski też brał tu ślub – kościół w Serocku

Co łączy małżeństwo Ani i Roberta Lewandowskich oraz Naszą cudowną Parę – Klaudię i Karola? Kościół pw. św. Anny w Serocku. Obie Pary właśnie w tej świątyni złożyły sobie najważniejszą, życiową przysięgę. Lewandowscy w 2013 roku a Klaudia z Karolem dziesięć lat później.

kościół św anny w sercoku

Kościół jest wyjątkowo położony nad brzegiem rzeki Narwi. Sama okolica wygląda jak miejsca idealne na plenerową sesję ślubną. Już za kilka chwil Nasi zakochani powiedzą sobie sakramentalne: „TAK”.

Przysięga ślubna Klaudii i Karola była niezwykle emocjonalnym wydarzeniem. Para Młoda patrząc sobie głęboko w oczy wypowiedziała słowa, które są bardzo zobowiązujące i cementują ich związek na resztę życia.

para młoda przed ołtarzem
kościół w serocku
ksiądz zakrywa oczy gdy para młoda się całuje
para młoda pod ołtarzem cieszy się
żywe kwiaty sypane pod kościołem

Przyjęcie weselne w hotelu Pan Tadeusz w Serocku

Gdyby trzeba było podsumować przyjęcie weselne Klaudii i Karola jednym słowem to powiedzielibyśmy bez zawahania – OGIEŃ! Ten pierwszy taniec, ta żywiołowa muzyka, Ci fenomenalni goście… Jeden z nich nawet tańczył breakdance’a!

Połączenie elegancji z kosmiczną zabawą. Tak było u Naszych bohaterów.

Lokalizacje na sesje ślubne – Klaudia i Karol wybrali Suwalszczyznę

Choć pochodzą z województwa Mazowieckiego to nieobcą była im wiedza o najpiękniejszej krainie Polski północno – wschodniej. Klaudia i Karol swojego miejsca na plener ślubny nie poszukiwali długo. Suwalszczyzna okazała się być pierwszym wyborem. Był jeden warunek – musimy znaleźć stadninę koni!

para młoda na koniach

Konie to ogromna życiowa pasja Klaudii. Karol wspiera swoją Żonę i towarzyszy jej w końskich przygodach. Nie mieli problemów aby dosiąść klacze ze Stajni „Kalina” na Suwalszczyźnie. Podczas krótkiej jazdy konnej Nasza wesoła drużyna zapuściła się w miejsca idealne na plenerową sesję ślubną z końmi w tle.

para młoda na koniach
sesja ślubna z końmi

Fajne miejsca na plener ślubny na Suwalszczyźnie

Kiedy przyjeżdżają do Nas Pary Młode z różnych zakątków Polski to poza tym, że musimy zrobić porządną robotę artystyczną to wcielamy się też w przewodników turystycznych po Suwalszczyźnie. Klaudia i Karol w Naszym towarzystwie zwiedzili ciekawe miejsca na plener ślubny jakie oferuje min. Suwalski Park Krajobrazowy.

para młoda na suwalszczyźnie
sesja poślubna w plenerze
fajne miejsca na plener ślubny

Na Suwalszczyźnie można znaleźć z łatwością przepiękne lokalizacje na sesje ślubne. Jednymi z najbardziej popularnych są: Stara Hańcza, Głazowisko Bachanowo, Turtul i Głazowisko Łopuchowskie.

Jeśli ktoś wyczuje dobry moment i podczas tzw. „złotej godziny” wybierze się na Górę Cisową, wówczas ma ogromne szanse na piękne zdjęcia z drona.

My z Naszą Parą Młodą już na sam koniec sesji, gdy zapadał zmrok, znaleźliśmy ciekawe miejsca na plener ślubny, które urzekły Nas i pozwoliły wykonać przepiękne kadry wieńczące ten dzień.

ciekawe miejsca na sesję ślubną w. plenerze

Wspólne tworzenie zdjęć i filmu ślubnego Klaudii i Karola było niezwykłą przygodą. Dziękujemy im za zaufanie i zaproszenie do ich intymnego świata emocji i wzruszeń.

Podobne wpisy