pierwszy taniec ciężki dym
|

Fajerwerki na weselu – Asia i Marcin

Fajerwerki na weselu w ciepły, piękny czerwcowy dzień – idealny na ślub.

Sejneńszczyzna to kraina w północno wschodniej Polsce rozciągająca się wzdłuż granicy z Litwą. To właśnie tutaj będą miały miejsce wydarzenia, które na zawsze zmienią życie Asi i Marcina. Dzień ich ślubu to pierwsza sobota czerwca. Zapowiada się huczne przyjęcie ponieważ swoją obecność potwierdziło ponad 200 gości. Miejscem gdzie parkiet zagotuje się w tańcu będzie ośrodek Silaine w Oszkiniach koło Puńska. Miejsce z duszą, w którym jesteśmy już po raz któryś. Za każdym razem wracamy z rewelacyjnym materiałem. Coś mi podpowiada, że tak też będzie tym razem. Zobaczcie jeden z Naszych filmów realizowany w tym pięknym miejscu – Ślub humanistyczny w Silaine w Oszkiniach

silaine oszkinie

Przygotowania do wielkiego wydarzenia. Jesteśmy w domach Asi i Marcina

Dzień ślubu to wielkie wydarzenie nie tylko dla głównych bohaterów czyli Młodej Pary ale również dla ich najbliższych. Lubimy spędzać czas na przygotowaniach gdzie obserwujemy jak cała rodzina przeżywa to co będzie miało dziś miejsce. Emocje w tych chwilach są bardzo wyraziste i nie da się podrobić tych chwil.

U Joanny zjechało się trochę rodziny by z bliska obserwować jak przygotowuje się do swojego ślubu. Jej świadkową była siostra. W pobliżu cały czas uśmiechała się też mała Helenka – pociecha Asi i Marcina – kilkumiesięczna córeczka.

panna młoda szampan

Bardzo ważny aspekt przygotowań w domu Panny Młodej to obecność najbliższych. Na zdjęciach czuć tę magię i moc, która sprawia, że powrót wspomnieniami do chwil zawsze wywoła uśmiech na twarzy. To ważny etap w życiu człowieka więc warto go świętować w odpowiedni sposób.

A u chłopaków – whiskey, śmiechy i stara Warszawa

Zanim Marcin wyruszy po symboliczne zabranie Asi z rodzinnego domu, musi sam odpowiednio się przygotować do ceremonii. Wspólnie ze świadkiem omawiają plan przy szklance dobrego whiskey. W końcu jest już po dwunastej i na spokojnie trzeba obmyślić odpowiednią strategię na to co ma się dziś wydarzyć.

Marcin już przed ślubem wspominał o tym, że mają pojawić się fajerwerki na weselu. Ma to być forma podziękowania gościom za ich przybycie. Podczas przygotowań, wspólnie ze świadkiem omawiali między innymi to kiedy i przy jakiej oprawie muzycznej zaprezentować pokaz. Ma to być wielkie show.

przygotowania pana młodego

Stara Warszawa – idealny pojazd do ślubu

Asia i Marcin uwielbiają oryginalne pomysły. Takim na pewno był wybór samochodu, który zawiezie ich do ślubu. Chodzi tu o starą Warszawę. FSO Warszawa to polski samochód osobowy produkowany w latach 1951 – 1973 przez Fabrykę Samochodów Osobowych (FSO) w Warszawie w oparciu o konstrukcję radzieckiego samochodu M20 Pobieda.

stara warszawa do ślubu

Przyjazd po Pannę Młodą – negocjacje na bramie

Kilkadziesiąt butelek wódki – tyle z Naszych wyliczeń musiał zostawić na bramie świadek Marcina aby wedrzeć się do domu Joasi. Trzeba przyznać – chłopaki mają gest a negocjatorzy niepohamowane pragnienie.

Pierwsze spotkanie Asi i Marcina było bardzo wzruszającym momentem tego dnia. Oboje długo wyczekiwali swojego ślubu i wesela. First look iskrzył a radości nie było końca. Trzeba przyznać, że ten moment rozładował trochę napięcie, które wynikało z oczekiwania.

Oboje zakochani pozowali do zdjęć z bliskimi bo gdy tylko czas na to pozwala – zawsze warto wykorzystać go na zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi.

filmy ślubne
filmy ślubne

Parafia w Smolanach – wyjątkowa uroczystość religijna

Rodzinna parafia Joanny to kościół pw. św. Izydora Oracza w Smolanach. Kameralna świątynia była miejscem ślubu Asi i Marcina. Kościół był po brzegi wypełniony gośćmi chcącymi uczestniczyć w tej podniosłej chwili.

Dla fotografa taki ścisk w kościele to okazja do wielu wspaniałych kadrów. Przyznać trzeba, że zdjęcia wyglądają dużo lepiej kiedy za plecami Pary Młodej znajduje się armia gości. Dużo lepiej to wygląda.

filmy ślubne

Fajerwerki na weselu – dopiero przed Nami – „fajerwerki” na ślubie tego jesteśmy świadkami. Zjawiskowa Asia doprowadzona pod ołtarz przez Tatę to wzruszający widok. Całą ceremonia zaślubin Joanny i Marcina to wielki moment dla Nich samych ale też dla ich najbliższych.

filmy ślubne

Zwieńczeniem uroczystości ślubnych w Smolanach były życzenia. Długie życzenia bo i gości prawie 250-ciu. Jesteśmy już o krok od przyjęcia weselnego, na którym czeka na gości specjalna niespodzianka – fajerwerki na weselu. Para Młoda spodziewa się żywiołowych reakcji, ponieważ wszystko jest trzymane w ścisłej tajemnicy. Ale jeszcze trochę cierpliwości bo…

Przed Nami pierwszy taniec w chmurach

filmy ślubne

Ciężki dym na pierwszym tańcu robi niesamowitą robotę. Był to spektakularny pokaz taneczny w wykonaniu Asi i Marcina. Tradycyjne rozpoczęcie przyjęcia weselnego tańcem w wykonaniu głównych bohaterów to prawdziwa uczta dla gości weselnych. Taniec wykonany dostał do pięknej piosenk „Ti Amo”, którą wykonał Berlin – jeden z bohaterów ich ulubionego serialu – „Dom z papieru”.

filmy ślubne
filmy ślubne
filmy ślubne

Silaine Oszkinie – miejsce na idealne wesele

Przyjęcie Asi i Marcina było pięknym wydarzeniem z ogromną ilością gości. Jak już wspomnieliśmy na weselu bawiło się prawie 250 osób. Para Młoda organizująca tak duże przedsięwzięcie musi robić to w miejscu, które będzie odpowiednio duże ale też funkcjonalne i klimatyczne (w końcu musi być pięknie). Takie miejsce to na pewno Silaine w Oszkiniach. Elegancki namiot weselny nad brzegiem jeziora z mnóstwem przestrzeni, która pozwala na wyciszenie i chwilę relaksu w trakcie przyjęcia weselnego.

Fajerwerki na weselu – fenomenalne atrakcje weselne

Pokaz sztucznych ogni na weselu Asi i Marcina okazał się strzałem w dziesiątkę. Pomysł takiej atrakcji weselnej był ich wspólnym dziełem. Wystarczyło znaleźć profesjonalną firmę, doczekać wesela i wspólnie z gośćmi cieszyć się wspaniałymi wrażeniami podczas tego hucznego show.

fajerwerki na weselu

Magia Fajerwerków na Weselu: Jak Dodatkowa Nutka Światła i Koloru Może Upiększyć Twój Wielki Dzień

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu pary młodej. To chwila, kiedy miłość i radość celebruje się w obecności najbliższych przyjaciół i rodziny. Aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej niezapomnianym, wiele par decyduje się na dodatkowe elementy, które nadają wyjątkowego charakteru całej uroczystości. Jednym z takich elementów są fajerwerki, które dodają magii, blasku i ekscytującego uroku do tego wyjątkowego wydarzenia.

Fajerwerki na weselu to nie tylko pirotechniczny spektakl, ale także sposób na podkreślenie chwili, tworząc niezapomnianą atmosferę. Oto kilka powodów, dla których fajerwerki stają się coraz popularniejszym wyborem wśród par planujących swoje wesele:

1. Romantyczna Atmosfera

Fajerwerki są idealnym narzędziem do stworzenia romantycznej atmosfery. Jaskrawe kolory i migotliwe światła tworzą magiczną aurę, która sprawia, że chwila staje się jeszcze bardziej niezapomniana. Oczarowujące światło fajerwerków jest doskonałym tłem dla tańców i wspólnych chwil pary młodej.

2. Unikalne Wspomnienia dla Gości

Dodanie fajerwerków do programu weselnego sprawia, że goście zapamiętają to wydarzenie na długo. Spektakularny pokaz świetlny staje się niezapomnianym elementem, który wszyscy uczestnicy będą wspominać z uśmiechem na twarzy.

3. Rozświetlająca Sesja Zdjęciowa

Fajerwerki dostarczają również niepowtarzalnego tła do sesji fotograficznych. Zdjęcia z fajerwerkami w tle są nie tylko piękne, ale także pełne emocji. To doskonały sposób na uwiecznienie chwil szczęścia i radości, jakie towarzyszą temu wyjątkowemu dniu.

fajerwerki na weselu

4. Dynamika i Ruch w Uroczystości

Fajerwerki wprowadzają do uroczystości dynamikę i ruch, co sprawia, że cała impreza staje się jeszcze bardziej ekscytująca. To również doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi gości i zaskoczenie ich czymś niespodziewanym i niezwykłym.

5. Dopasowanie do Indywidualnych Gustów

Fajerwerki są niezwykle elastycznym elementem, który można dostosować do indywidualnych gustów pary młodej. Niezależnie od tego, czy marzysz o romantycznym pokazie świetlnym, czy też imponujących fajerwerkach artystycznych, istnieje wiele opcji, które pozwolą spełnić Twoje marzenia.

Warto jednak pamiętać, że organizacja pokazu fajerwerków na weselu wymaga odpowiednich zezwoleń i zabezpieczeń. Należy również skonsultować się z profesjonalną firmą pirotechniczną, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność pokazu.

Fajerwerki na weselu to nie tylko świetlisty spektakl, ale również sposób na dodanie niezapomnianej wróżby tego szczególnego dnia. Dla wielu par są one wisienką na torcie, która sprawia, że ich ślub staje się wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich, którzy mają przyjemność uczestniczyć w tej magicznej chwili.

fajerwerki na weselu

Atrakcje na weselu Asi i Marcina – co jeszcze wymyśliła Para Młoda?

Jeśli wydawało Wam się, że pokaz fajerwerków na weselu to jedyne na co było stać Asię i Marcina to jesteście w błędzie. Wiejski stół, słodki stół, prosecco van, fotobudka, kapela biesiadna i wiele wiele innych. Przyjęcie weselne na wysokim poziomie. Zabawa była przednia. Z tego co słyszeliśmy trwała do samego rana (potwierdzone info!).

filmy ślubne

Sesja poślubna – chwila refleksji nad tym co było i będzie

Uwielbiamy sesje poślubne. Jest to czas na wyciszenie i wysłuchanie historii o tym co było na weselu jak zabraliśmy się ze sprzętem do domu. Podobno było grubo!

para młoda w lesie

Plenerowe sesje poślubne to ważny element ślubnych zdjęć. To jest ten czas kiedy na spokojnie przygotowujemy się do ujęć, nic nas nie goni i mamy kilka godzin by wspólnie z Nowożeńcami popracować nad idealnymi kadrami.

Nie mogliśmy nie wspomnieć podczas długich rozmów z Asią i Marcinem, że ich atrakcja czyli fajerwerki na wesele to był genialny pomysł. Świetny do zdjęć i do filmu. Państwo Młodzi pełni ekscytacji opowiadali Nam wrażenia ze swojej perspektywy. Cieszyli się udanym przyjęciem i wzruszającą ceremonią.

Bardzo dobrze będziemy wspominali czas spędzony z Asią i Marcinem. To pogodni ludzie, którzy cieszą się życiem i sobą. Dwie idealnie dobrane połówki jabłka, od których bije radość i szczęście. Dziękujemy im za zaufanie i wspólnie dzielony czas.

para młoda na gałęzi
plener ślubny z drona
sesja poślubna suwalszczyzna

Podobne wpisy