Nasz Zespół

3FILM OPOWIADAMY HISTORIE

FILM I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Artyści, którzy stworzą Twoją wyjątkową historię

OPOWIADAMY HISTORIE

Robimy filmy ślubne. Robimy zdjęcia ślubne. I kochamy to co robimy. Cieszymy się, że od kilku ładnych lat możemy obserwować miłość, radość i emocje, które im towarzyszą. Raduje Nas ogromne zaufanie jakim darzą Nas Pary Młode. Mamy za sobą kilkaset ślubnych realizacji: Ślub, wesele, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec, reportaż ślubny, plener ślubny za granicą i w Polsce. Przyjmiemy zaproszenie do Waszego intymnego świata prawdziwych emocji.

Poznajcie twórców Waszej historii

Krzysztof

Cinematographer & Photographer

Dziesięcioletnie doświadczenie w branży filmowej, kilkaset zrealizowanych zleceń filmów i zdjęć ślubnych. Głowa pełna pomysłów.
Krzysiek to oaza spokoju i doskonały planista. Lubi dobre wino i muzykę country. Kiedy w 2014 roku tchnął życie w 3FILM, postawił sobie za cel wykonywanie takich prac, które zachwycą, wydobędą z widza uczucia i pozostaną na długo w pamięci. Krzysiek w życiu prywatnym to mąż Aleksandry i tata dwóch córek: Mai i Gabrysi. Absolwent Szkoły Muzycznej i akordeonista. Motocyklista, pszczelarz oraz kickboxer z medalem mistrzostw Litwy. Kamerzysta ślubny i fotograf ślubny żyjący pasją. Tego co robi nie nazywa pracą. To sama przyjemność i wielka przygoda.

Dawid

Cinematographer & Music Designer

Pasjonat muzyki. Kocha dźwięk. To słuch wytworzył w nim filmową wrażliwość. Muzyka i film jest dla niego wszystkim. Blisko natury czuje się jak ryba w wodzie. Miłośnik gór, lasów i jezior. Pozytywnie nastawiony do ludzi i świata. Zawsze uśmiechnięty i pełen humoru. Co roku jest uczestnikiem jednego z największych festiwali rockowych “Pol’And’Rock Festival”. Dzięki temu poznał wiele ciekawych osób, które dały mu wiele inspiracji. Jest też absolwentem Realizacji dźwięku oraz uczniem szkoły filmowej. Można rzec, że urodził się z kamerą w ręku. Kamerzysta ślubny pracujący w całej Polsce.

OPOWIADAMY historie

fILMY ŚLUBNE

SESJE PLENEROWE

FOTOGRAFIA ŚLUBNA