Wesele na statku i emocjonalne filmy i zdjęcia ślubne aby uzyskały efekt WOW muszę spełniać kilka kryteriów.

Wesele na statku jest czymś niesamowitym...

Jednym z Nich (chyba głównym) jest Para Młoda. 3FILM ma szczęście do niesamowitych Par Młodych. Julita i Michał to Para wystrzałowa. Ona jest zawodową tancerką a on koszykarzem. Podczas wesela postanowili uzewnętrznić się ze swoimi pasjami co pokazuje film i zdjęcia ślubne.

Po kolei.

Złożenie przysięgi małżeńskiej miało miejsce pod Augustowem. Filmowiec ślubny Augustów może kojarzyć z mnogości jezior i lasów. Jak najbardziej. Miejscem, w którym powiedzieli sobie sakramentalne „TAK” Julita i Michał był kościół pw. Matki Bożej Studzieniczańskiej w Studzienicznej.

Po wzruszającej ceremonii fotograf ślubny zaprosił do grupowego zdjęcia a później...

Wszyscy goście zostali zaproszeni na rejs statkiem po Kanale Augustowskim. Wesele na statku rozpoczęło się od składania życzeń Parze Młodej. A to już aperitif do naprawdę mocnej imprezy. My tu sobie pływamy a z głośników leci 2PAC, Notorious i wszelkiej maści rytmy R’n’B. Kamerzysta ślubny znalazł nawet chwilę by trochę potańczyć.

Po kilku godzinach na statku trzeba było zejść na suchy ląd. Dalsza część wesela odbywała się w Oficerski Yacht Club R.P. Pacific WDW w Augustowie. Fotograf ślubny znakomicie uchwycił moment zejścia Julity i Michała na ląd i szpaler wykonany przez gości weselnych.

Film ślubny nagrany w Augustowie ociekał gorącymi ujęciami z parkietu WDW.

Na Portal Ślubny Wedding.pl dostaliśmy wiadomości od Par Młodych, które również planowały wesele na statku. Pytali Nas między innymi czy nikt się nie utopił ? Odpowiadamy: wszyscy bawili się wspólnie do białego rana więc nikt nie skończył za burtą. Gdy Julita obejrzała teledysk ślubny napisała do Nas krótko: „Ale czad!”

Wesele na statku - idealny pomysł na niezapomnianą imprezę

Planowanie wesela to nie lada wyzwanie. Od wyboru miejsca, przez dekoracje, po kwestie organizacyjne, to wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Jeśli zastanawiacie się nad oryginalnym miejscem na wasze wesele, warto rozważyć opcję wesele na statku. Jest to nie tylko romantyczne i nietypowe miejsce, ale również bardzo funkcjonalne i elastyczne pod względem organizacyjnym. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, dlaczego wesele na statku może być idealnym wyborem.

Romantyczna sceneria

Wesele na statku to marzenie wielu par, które pragną mieć niezapomniane i oryginalne wesele. Nic dziwnego, ponieważ widok wód, rozgwieżdżone niebo i piękny krajobraz to idealna sceneria dla romantycznej uroczystości. To miejsce idealne dla par, które marzą o niepowtarzalnym klimacie, połączeniu natury i eleganckiego wystroju. Podczas rejsu można podziwiać piękno okolicy, delektować się urokami natury oraz wyjątkowymi momentami.

Różnorodność opcji

Kolejnym plusem organizacji wesela na statku jest jego wszechstronność. Istnieje wiele różnych opcji, które można dostosować do swoich potrzeb i wymagań. W zależności od ilości gości i stylu wesela można wybrać różne rodzaje statków, od małych, kameralnych jednostek, po duże i przestronne statki. Wszystko zależy od waszych preferencji i budżetu. Dodatkowo, organizacja wesela na statku daje wiele możliwości na indywidualne dopasowanie dekoracji, oprawy muzycznej oraz menu.

wesele na statku

Łatwy dojazd

Kolejnym atutem organizacji wesela na statku jest jego łatwy dojazd. Zazwyczaj porty, w których cumują statki, są dobrze skomunikowane z innymi miastami, a dojazd na miejsce jest łatwy i wygodny. Dla gości, którzy pochodzą z różnych miejsc, może to być bardzo wygodne rozwiązanie. Wystarczy wybrać najbliższy port i już jesteśmy na miejscu.

Miejsce i nocleg w jednym

Organizacja wesela na statku to także wygodne rozwiązanie dla gości, którzy nie chcą lub nie mają możliwości wracać do domu po zakończeniu uroczystości. Wiele statków oferuje możliwość noclegu, dzięki czemu można w pełni skorzystać z uroków wakacyjnych rejsów. Dodatkowo, pobyt na statku to również świetny sposób na spędzenie czasu z najbliższymi i zrelaksowanie się.

Bezpieczeństwo jest kwestią kluczową podczas organizacji wesela na statku. Firmy oferujące takie usługi mają duże doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń i są odpowiednio przeszkolone w kwestiach bezpieczeństwa. Statki są wyposażone w niezbędne systemy bezpieczeństwa, a personel jest wyszkolony w działaniu w przypadku sytuacji kryzysowych.

Wyjątkowe menu

Wesele na statku to także doskonała okazja do skosztowania wyjątkowych potraw. Wieczór weselny może być okazją do zaprezentowania lokalnych specjałów lub dań przygotowanych przez znanego kucharza. Warto przedyskutować z firmą organizującą wesele na statku, jakie opcje kulinarne są dostępne i jakie menu najlepiej pasuje do naszych potrzeb i upodobań.

Koszt organizacji wesela na statku

Organizacja wesela na statku może być kosztowna, ale warto pamiętać, że jest to wyjątkowe miejsce, które oferuje niezapomniane wrażenia. Koszt zależy od wielu czynników, w tym od wybranego statku, ilości gości, długości rejsu, menu i opcji dodatkowych. Warto porównać oferty różnych firm, aby wybrać najlepszą opcję.

Podsumowanie

Wesele na statku to nie tylko romantyczne i nietypowe miejsce na wesele, ale również funkcjonalne i elastyczne pod względem organizacyjnym. Istnieje wiele różnych opcji, które można dostosować do swoich potrzeb i wymagań. Organizacja wesela na statku to również wygodne rozwiązanie dla gości, którzy nie chcą lub nie mają możliwości wracać do domu po zakończeniu uroczystości. Warto pamiętać, że organizacja wesela na statku może być kosztowna, ale jest to wyjątkowe miejsce, które oferuje niezapomniane wrażenia.

wesele na statku