Sesja ślubna w plenerze - witamy w świecie prawdziwej miłości

Sesja ślubna w plenerze to marzenie zakochanych Par. Dziś przedstawimy Wam Magdę i Karola - Naszą Parę Młodą, której dzień ślubu i pleneru chcielibyśmy Wam przybliżyć. Film i zdjęcia, które stworzyliśmy wspólnie z Nimi tworzą piękną spójną całość, która wzrusza i sprawia, że uśmiech sam pojawia się na twarzy.

filmy ślubne 3FILM

Romantyczne zdjęcia i ekspresyjny film

Nasi zakochani to Para, która emanuje pozytywną energią. Historia ich znajomości to scenariusz na bardzo piękną filmową opowieść. Film ślubny, który stworzyliśmy wspólnie z Nowożeńcami oddaje emocje jakie towarzyszyły im w dniu ślubu: radość, szczęście i ekscytację. Sesja poślubna w plenerze to zwieńczenie tego dzieła, które musi podobać się widzom.

Zobaczcie poniżej film ślubny, który stworzyliśmy Magdzie i Karolowi:

Romantyczne zdjęcia na przygotowaniach i podczas ceremonii

Wesele Magdy i Karola odbyło się w fantastycznym miejscu - na sali w miejscowości Przejma Mała. To bardzo urokliwy kompleks, w którym Nowożeńcy postanowili również przygotować się do swojego ślubu. W towarzystwie najbliższych nie mogło zabraknąć dobrej zabawy i mnóstwa uśmiechu.

Podniosłe wydarzenie - ślub Magdy i Karola

Najważniejsze przed Nami. Przysięga Pary Młodej to więcej niż słowa. To ważna deklaracja spędzenia razem reszty swojego życia z tą drugą osobą. Moment bardzo szczery i wzruszający. Atmosfera chwili udzielała się zarówno Parze Młodej jak i gościom zebranym w świątyni. Na filmie ślubnym i zdjęciach doskonale można poczuć i zobaczyć to jakie emocje towarzyszą uczestnikom ceremonii.

para młoda idzie do ślubu
para młoda i ksiądz podczas ślubu
konfetti na ślubie
zdjęcie pod kościołem

Wesele w Przejmie Małej - mega zabawa na weselu Magdy i Karola

Po emocjach związanych z zaślubinami czas na relaks i dobrą zabawę. Magda i Karol ściągnęli swoich gości z całej Polski i "zza oceanu". Na ich weselu grał znany i lubiany zespół Grafit więc nie mogło być inaczej - wesele udane. Było wszystko to co na dobrym przyjęciu być musi: taneczna muzyka, głośne śpiewy, setki toastów i radość z możliwości wspólnego świętowania nowej Pary Małżeńskiej.

powitanie chlebem i solą
filmy ślubne 3FILM
fotobudka 360 w dmuchanym namiocie

Sesja ślubna w plenerze - romantyczne zwieńczenie uroczystości ślubnych

Gdy emocje związane z przyjęciem weselnym opadają, przychodzi pora na sesję poślubną. Ten moment kiedy już zupełnie na spokojnie zakochani mogą stworzyć wspólnie z Nami unikatowe obrazy, które uchwycą ich na świeżo po ślubie.

Pomysły na sesje ślubne są różne. Wspólnie z Magdą i Karolem postanowiliśmy spędzić czas w otoczeniu lasów i jezior, których na Suwalszczyźnie jest ogrom.

Sesja ślubna w plenerze to magiczny moment, w którym para młoda może uwiecznić swoją miłość i radość po ślubie. Jakie są inspirujące pomysły na nietypową sesję zdjęciową, która sprawi, że wspomnienia z tego dnia będą jeszcze bardziej niezapomniane?

sesja ślubna w plenerze

1. Lokalizacja z charakterem

Zamiast tradycyjnych miejsc, rozważcie wybór lokalizacji z charakterem. To może być urokliwy las, malownicze góry, czy nawet urokliwe stare miasto. Wybierając unikalne miejsce, stworzycie niepowtarzalne tło dla Waszych zdjęć. Sesja ślubna w plenerze musi być wykonywana w wyjątkowych miejscach.

para młoda na sesji ślubnej

2. Sezonowe sesje

Dopasujcie sesję poślubną do pory roku, w której odbyła się uroczystość ślubna. Wiosną kwitnące kwiaty, latem plaża i zachody słońca, jesienią kolorowe liście, a zimą malownicze krajobrazy śnieżne. Sezonowe elementy dodadzą sesji świeżości i unikalnego klimatu.

spacer pary młodej

3. Tematyczna sesja

Przemyślcie stworzenie sesji opartej na jakimś temacie, który ma dla Was szczególne znaczenie. Może to być nawiązanie do waszych wspólnych zainteresowań, ulubionych filmów czy miejsc, które mają dla Was ważne znaczenie. Nasz Pan Młody Karol jest perkusistą. Gdy Nam tylko o tym wspomniał od razu wiedzieliśmy, że sesja ślubna w plenerze będzie głośna. Załatwiliśmy miejsce, prawdziwą perkusję a Karol pokazał Nam co potrafi!

pan młody gra na perkusji

4. Aktywność na sesji

Zamiast statycznych ujęć, zdecydujcie się na sesję, podczas której będziecie aktywnie spędzać czas. To może być wspólne gotowanie, romantyczny piknik, czy nawet jazda na rowerze. Tego typu sesje uchwycają naturalność chwil i emocji. Sesja ślubna w plenerze może być cudowną przygodą, którą tak jak Magda i Karol długo będziecie pamiętali.

panna młoda w sukni w wodzie

Plenerowa sesja poślubna to doskonała okazja do stworzenia wyjątkowych wspomnień, które będą cieszyć Was przez lata. Wybierając nietypowe lokalizacje, tematy czy aktywności, możecie stworzyć sesję, która idealnie odzwierciedli Waszą miłość i osobowość. Niech Wasza plenerowa sesja poślubna stanie się niezapomnianym dodatkiem do Waszych pięknych wspomnień z dnia ślubu.

Sesja ślubna w plenerze - wspomnienia na całe życie

Magda i Karol to wielcy szczęściarze. Oprócz tego, że mają i siebie i swoją piękną miłość to mieli dużo szczęścia co do warunków, które zastali na sesji poślubnej. Pomysły na sesje ślubne często rodzą się w głowie twórców bardzo spontanicznie. Tak trochę było też w ich przypadku. Ale sami przyznacie, że efekt robi wrażenie.

filmy ślubne 3FILM