Wesele w Silaine Oszkinie – Asia i Marcin

Wesele w Silaine Oszkinie - wymarzone przyjęcie Asi i Marcina

Jest takie magiczne miejsce, gdzieś na końcu świata... No może nie na końcu świata ale gdzieś daleko i w pięknej okolicy. Jest to Silaine w miejscowości Oszkinie. Właśnie te miejsce wymarzyli sobie Joanna i Marcin. Chcieli aby ich przyjęcie weselne było wyjątkowe, aby goście czuli się dobrze i żeby każdy znalazł coś dla siebie. Udało się! Las, jezioro, niepowtarzalny klimat. To jest to czego Para Młoda i jej goście potrzebują by się dobrze bawić.

W filmie ślubnym Asi i Marcina piękna scenografia była ważna. Ale przecież nie najważniejsza. Oni, nasi zakochani odegrali pierwszoplanowe role i dzięki zebraniu w jednym miejscu najbliższych i przyjaciół udało się stworzyć niesamowity film ślubny z klimatem.

Wzruszający obraz, któremu emocjonalnych uniesień dodaj narracja Wisławy Szymborskiej, której słowa zabrzmiały na życzenie Asi i Marcina. Wiersz pt.: "Nic dwa razy" przeczytany przez samą autorkę znalazł się w ich filmie ślubnym, ponieważ jest ważny dla Naszych zakochanych.

Zobaczcie poniżej film ślubny Asi i Marcina, który z ogromną przyjemnością im przygotowaliśmy.

Asia i Marcin - piękna uroczystość w kameralnej świątyni

Miejscem zaślubin Asi i Marcina była parafia w Smolanach. Ich ślub na długo zostanie w pamięci ponieważ licznik gości przekroczył 200 a w niewielkich rozmiarów świątyni wygląda to wyjątkowo imponująco. Na filmie ślubnym taka duża ilość gości robi wrażenie. Kościół sprawia wrażenie miejsca wypełnionego po brzegi. Efektu całej ceremonii dodawał zaprzyjaźniony ksiądz, który powiedział bardzo głębokie i osobiste kazanie. Taka personalizowana msza święta wygląda bardzo dostojnie i dodaje wyjątkowości całej oprawie.

ksiądz udziela ślubu

Wesele w Silaine Oszkinie - arena zabawy weselnej Asi i Marcina

W dniu przyjęcia weselnego Asi i Marcina wszystko zagrało tak jak chcieli tego zakochani. Imponująco frekwencja wśród gości, piękna pogoda, świetne nastroje. Piękne panie i przystojni panowie.

Zabawa była przednia. Po emocjonalnych uniesieniach podczas ceremonii Nowożeńcy i ich goście mogli dać upust podczas szalonej imprezy. Możliwość bycia tam z Nimi i obserwowania z bliska takiej radości i euforii to prawdziwy zaszczyt. Organizując wesele w Silaine Oszkinie Asia i Marcin wiedzieli co robią!

taniec z panem młodym

Dlaczego film ślubny Asi i Marcina to wyjątkowe dzieło?

Film ślubny to nie tylko zapis wydarzeń z tego wyjątkowego dnia, ale również emocjonalna podróż, która ma być wspomnieniem na całe życie. Oto przepis na stworzenie najlepszego filmu ślubnego, który odda magię chwili i zachwyci zarówno parę młodą, jak i widzów.

Składniki:

  1. Kreatywność w planowaniu: Zaczynamy od starannego planowania. Zbieramy pomysły na ujęcia, inspiracje i rozmawiamy z Parą Młodą o ich oczekiwaniach. Dzięki temu film jest spersonalizowany i odzwierciedla unikalność Pary.
  2. Profesjonalny zespół: Jesteśmy doświadczonym zespołem filmowym. Dobre ujęcia, świetna jakość dźwięku i umiejętność uchwycenia istoty chwili są kluczowe. Jesteśmy dyskretni ale jednocześnie obecni w kluczowych momentach.
  3. Uchwycenie emocji: Najlepszy film ślubny to taki, który oddaje emocje. Ujęcia szczęścia, wzruszenia, radości i miłości sprawią, że film stanie się prawdziwym wspomnieniem.
silaine oszkinie namiot weselny

4. Unikalna narracja: Zamiast prostego zapisu wydarzeń, stawiamy na narrację. Dodajemy elementy, które opowiadają historię Pary - od spotkania po dzień ślubu. To sprawia, że film jest bardziej angażujący. Na potrzeby filmu Asi i Marcina wybraliśmy się z kamerą dzień wcześniej - gdy przygotowywana była sala weselna. To sprawiło, że mieliśmy doskonałe wprowadzenie w film widza. Wesele w Silaine Oszkinie Para Młoda przygotowywała wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

5. Użycie muzyki z głową: Wybieramy odpowiednią muzykę, która podkreśli emocje. Pamiętamy jednak, aby nie przytłaczała dialogów i naturalnych dźwięków. W 3FILM warstwa dźwiękowa jest dla Nas szalenie ważna! Dzięki temu Nasze filmy znajdują się na międzynarodowych festiwalach filmów ślubnych.

6. Montaż z wyczuciem: Montaż to kluczowy element. Dbamy o płynność przejść, zróżnicowane tempo i skupiamy się na kluczowych momentach. Krótki film ślubny powinien być jak podróż przez najważniejsze chwile dnia ślubu.

7. Personalizacja: Dodajemy unikalne elementy, takie jak życzenia od gości, fragmenty z przemówień czy nawet krótkie wywiady. To sprawia, że film stanie się jeszcze bardziej osobisty. Do tego podczas rozmów z Asią i Marcinem usłyszeliśmy, że bardzo chcieliby zamieścić fragmenty wiersza Wisławy Szymborskiej w swoim filmie. Dzięki temu film od razu staje się tak jakby jeszcze bardziej "ich filmem".

wesele w silaine oszkinie

Podsumowanie

Stworzenie najlepszego filmu ślubnego to sztuka połączenia techniki, kreatywności i empatii. Dzięki odpowiedniemu podejściu, starannej pracy zespołu 3FILM i skupieniu na emocjach, film ślubny może stać się niezapomnianym świadectwem miłości i jednocześnie prawdziwym dziełem sztuki filmowej. Tak jak w przypadku Naszych dzisiejszych bohaterów - Asi i Marcina.

Share this story