Plener ślubny w Tatrach, plener ślubny w górach – to było marzenie Naszych Nowożeńców.

Zdjęcia ślubne w Tatrach i film ślubny w górach to podejrzewamy marzenie niejednej Pary Młodej. Ale Martyna i Krzysiek to ludzie, których charakteryzuje to, że jak powiedzą – tak zrobią.

Filmowiec ślubny Suwałki uwielbia za urokliwe kamieniczki, ale też za to jakich ludzi można tu spotkać. My spotkaliśmy Martynę i Krzyśka a oni pozwolili Nam wejść w swój świat. Film i zdjęcia ślubne wykonywaliśmy w ich domach rodzinnych gdzie panowały: radość, oczekiwanie i podekscytowanie.

Parafia Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach to świątynia, w której Martyna i Krzysiek założyli sobie wzajemnie obrączki ślubne. Kamerzysta ślubny podlaskie województwo nawet jeśli zjeździłby wzdłuż i wszerz, mógłby mieć problem ze znalezieniem tak wzruszającego momentu ceremonii podczas ślubu jak emocjonalna przysięga Martyny i Krzyśka. Zobaczcie film ślubny Martyny i Krzyśka:

Po tych wszystkich wzruszeniach czas na zabawę! Akvilon Hotel i Restauracja w Suwałkach - to tu właśnie rozpoczynamy wesele. Zespół Sztama – Białystok czeka już nastrojony na Parę Młodą, fotograf ślubny w gotowości, filmowiec ślubny również.

Dużo wzruszających momentów również podczas przyjęcia miało miejsce: przemówienie świadka podczas wesela, tort weselny i pierwszy taniec Pary Młodej – to tylko nieliczne wyjątkowe chwile, które ubarwiły film ślubny. Wesele z klasą – to na pewno.

Kiedy podczas wyjazdu na plener ślubny w Tatrach, w górach rozmawialiśmy sobie o weselu z Młodymi, mówili Nam, że było trochę stresu ale są bardzo zadowoleni z całego wydarzenia. Sesja plenerowa w Tatrach to ostatni punkt by zamknąć film ślubny w górach. Plener ślubny w Tatrach wywołuje same pozytywne emocje.

W Zakopanem meldujemy się na dzień przed realizacją. Przyjemny pensjonat, wieczorne piwkowanie z Martyną i Krzyśkiem, kilka partyjek bilarda, dużo śmiechu i rozmowy do późna. Takie są uroki Naszej pracy ?

Filmowiec ślubny gotowy, zdjęcia ślubne też zapowiadają się cudnie!

Aha, jeszcze tylko ujęcia z drona w górach. Chociaż kilka bo zawsze warto.

Intensywny dzień ale efekt oszałamiający. Udało Nam się zgodnie z planem wyskoczyć też na chwilę do sąsiadów. Plener ślubny w Tatrach na Słowacji to pomysł Pana Młodego, który ma sentyment do tej części Tatr.

Na Naszą skrzynkę na Portal Ślubny Wedding.pl przyszłe Panie Młode wysyłały swoje pomysły na zdjęcia ślubne w górach. Było też kilka wiadomości z sugestią aby sesja plenerowa w górach nie kończyła się z jednym dniem. Czemu nie!? Jedźmy tam ponownie ?

plener ślubny w tatrach

Plener ślubny w Tatrach - piękno natury dla niezapomnianych wspomnień

Plener ślubny w Tatrach to nie tylko moda, ale również przede wszystkim wybór dla tych, którzy pragną, aby ich wesele było wyjątkowe i niezapomniane. Plenerowy ślub w Tatrach to gwarancja, że ślub i wesele będą nie tylko romantyczne, ale i otoczone niesamowitą przyrodą. W tym artykule przedstawimy kilka propozycji, które pomogą Ci w planowaniu plenerowego ślubu w Tatrach.

Przygotowanie do plenerowego ślubu w Tatrach

Planowanie plenerowego ślubu w Tatrach to nie lada wyzwanie. Na początek należy zdecydować się na konkretną lokalizację, która będzie nie tylko piękna, ale i łatwo dostępna dla gości. W Tatrach mamy wiele malowniczych miejsc, takich jak Dolina Pięciu Stawów, Dolina Chochołowska, Morskie Oko, czy Dolina Kościeliska.

Kolejnym krokiem jest wybór daty i pory roku. Trzeba pamiętać, że w Tatrach zima potrafi trwać bardzo długo, dlatego najlepszym okresem na organizację plenerowego ślubu jest wiosna, lato lub jesień. W tym czasie pogoda zazwyczaj jest łaskawsza, co pozwala cieszyć się urokiem gór.

Następnym ważnym krokiem jest wybór profesjonalnego fotografa, który zrobi dla Was niezapomniane zdjęcia. Plener ślubny w Tatrach nie brakuje fotografów, którzy specjalizują się w plenerowych sesjach ślubnych. Warto też pomyśleć o wynajęciu kamerzysty, który zarejestruje najważniejsze momenty tego dnia.

Warto też zwrócić uwagę na kwestię strojów, zarówno Pary Młodej, jak i gości. W plenerze warto zrezygnować z eleganckich, ale niewygodnych sukienek i garniturów, a postawić na bardziej luźne i przede wszystkim wygodne stroje. W końcu, plenerowy ślub to okazja do swobodnego spędzenia czasu w pięknej scenerii.

Dekoracja i aranżacja plenerowego ślubu w Tatrach

Plenerowy ślub w Tatrach to doskonała okazja, aby wykorzystać piękno przyrody i połączyć je z elegancką dekoracją. Na początek warto zastanowić się nad kolorystyką. W plenerze warto postawić na jasne, pastelowe barwy, które będą kontrastować z otoczeniem.

Plener ślubny w Tatrach - gdzie najlepiej się wybrać?

Tatry to nie tylko wspaniałe miejsce do uprawiania turystyki górskiej, ale również idealna sceneria do robienia niezapomnianych zdjęć. W tym artykule przedstawimy najpiękniejsze miejsca w Tatrach, które warto odwiedzić, aby uwiecznić na zdjęciach piękno tych gór.

  1. Morskie Oko - plener ślubny w Tatrach

Morskie Oko to jedno z najpiękniejszych i najpopularniejszych jezior w Tatrach. Położone na wysokości 1414 m n.p.m., otoczone jest górami, co sprawia, że jest idealnym miejscem do robienia zdjęć. Można zrobić zdjęcia zarówno jeziora, jak i okolicznych szczytów, takich jak Rysy, czy Świnica.

  1. Dolina Pięciu Stawów - plener ślubny w Tatrach

Dolina Pięciu Stawów to jedno z najpiękniejszych miejsc w polskich Tatrach. W dolinie znajduje się pięć stawów, otoczonych wysokimi szczytami, co sprawia, że jest to idealne miejsce do robienia zdjęć. Warto odwiedzić dolinę zarówno latem, jak i jesienią, gdy drzewa zmieniają kolor.

  1. Kasprowy Wierch - plener ślubny w Tatrach

Kasprowy Wierch to jeden z najwyższych szczytów Tatr Zachodnich, który oferuje wspaniałe widoki na Tatry i okoliczne góry. Na szczycie znajduje się stacja kolejki linowej, z której można zrobić wspaniałe zdjęcia panoramy Tatr.

  1. Gubałówka - plener ślubny w Tatrach

Gubałówka to popularny szczyt na terenie Zakopanego, z którego można zobaczyć piękne widoki na Tatry. Na Gubałówkę można wjechać kolejką linową lub na pieszo, a na szczycie czekają na nas punkty widokowe, z których można zrobić piękne zdjęcia.

  1. Dolina Kościeliska - plener ślubny w Tatrach

Dolina Kościeliska to piękna dolina położona na terenie Tatr Zachodnich. W dolinie znajdują się wspaniałe wodospady, jaskinie, a także przepiękne widoki na okoliczne szczyty. Warto odwiedzić dolinę zarówno latem, jak i zimą, gdy drzewa są pokryte śniegiem.

  1. Czarny Staw pod Rysami - plener ślubny w Tatrach

Czarny Staw pod Rysami to piękne jezioro, położone na wysokości 1583 m n.p.m. Jezioro otoczone jest wysokimi szczytami, w tym Rysami, co sprawia, że jest to idealne miejsce do robienia zdjęć. Warto odwiedzić jezioro zarówno latem, jak i jesienią, gdy drzewa zmieniają kolor.