“Stanę dla Was na rękach!” – film z wesela – Ula & Damian

Film z wesela Uli i Damiana to podróż przez ich krótki ale jakże intensywny fragment wspólnego życia. Nowożeńcy wspólnie przyznają, że dzień ślubu można porównać do przejażdżki kolejką górską. Wstajesz rano i się dzieje! Nie zdążysz mrugnąć okiem a już jesteś na poprawinach z obrączką na palcu. Dlatego warto zachować te wydarzenia i wspomnienia w filmowej i fotograficznej formie.

Film z wesela Uli i Damiana czyli mieszanka romantyczno - humorystyczna

Nasi zakochani są Parą uśmiechniętą, żywiołową i wesołą. Postanowiliśmy więc w taki sposób przedstawić ich dzień ślubu. Z tego co wiemy podczas premiery Ula i Damian śmieli się co chwila więc chyba udało Nam się wywołać te najbardziej pozytywne emocje.

Zobaczcie poniżej film, który zrobiliśmy Uli i Damianowi:

Jak było u Uli i Damiana? Ich film z wesela mówi wszystko.

Emocje, wzruszenia i dobra zabawa. Dzień ślubu Uli i Damiana to potężna paczka dobrej energii. W ich przygotowania do ślubu byli zaangażowani najbliżsi - rodzina i przyjaciele. To wyjątkowy dzień i każdy przeżywa go po swojemu. Ale wierzcie Nam - w jednym i drugim domu jest przede wszystkim wesoło.

pan młody
przygotowania panny młodej

Ślub - najważniejsza przysięga w życiu

"Nie opuszczę Cię aż do śmierci..." wypowiedziane przy rodzinie, przyjaciołach i znajomych sprawia, że te słowa mają ogromną moc. Wypowiadanie tak ważnej przysięgi to niewątpliwie podniosła chwila. Miejscem, w którym Ula i Damian złożyli sobie tę ważną deklarację była monumentalna świątynia w Sejnach - Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

parafia nawiedzenia najświętszej maryi panny w sejnach

W ostatniej panieńskiej podróży Urszuli towarzyszył jej Tata, który przekazał córkę w ręce jej przyszłego Męża. Piękna, wyjątkowa chwila.

Państwo Młodzi bardzo emocjonalnie podeszli do ceremonii zaślubin. Nie brakowało im jednak uśmiechu i dobrego humoru.

filmy ślubne 3FILM
filmy ślubne 3FILM
filmy ślubne 3FILM
filmy ślubne 3FILM

Wesele, które przejdzie do historii! Ogień, ogień, ogień!

Przyjęcie weselne Uli i Damiana zebrało ogromną grupę ich najbliższych - ludzi tak samo pozytywnie zakręconych jak Państwo Młodzi. Zabawa była przednia. Dzięki temu ich film z wesela to bardzo dynamiczna opowieść, przeplatana radosną ekspresją i niesamowicie wesołymi momentami.

O dobry nastrój gości dbali bracia Karol i Łukasz czyli zespół Ever Play. Chłopaków charakteryzują przede wszystkim mocne biesiady, podczas których wszyscy goście bardzo się angażują w zabawę.

filmy ślubne 3FILM
filmy ślubne 3FILM
filmy ślubne 3FILM
filmy ślubne 3FILM

Sesja poślubna czyli chwila tylko dla Nich

Plenerową sesję Uli i Damiana zorganizowaliśmy częściowo tak żeby oddać ich charaktery. Wpadliśmy na pomysł (a Ula i Damian chętnie to podchwycili) żebyśmy Damianowi wręczyli miecz i tarczę. Jest to symbol jego zainteresowań i pasji. Damian jest zawodnikiem trenującym MMA oraz miłośnikiem historii Suwalszczyzny. Pan Młody z mieczem i tarczą obok pięknej, niewinnej niewiasty wyglądają razem jak bajkowe pary.

filmy ślubne 3FILM

Oczywiście nie mogło zbraknąć ujęć w stylu romantycznym. W końcu to sesja nowożeńców. Bardzo miło spędziliśmy razem czas. Było zabawnie, twórczo i wesoło.

Zarówno zdjęcia jak i film z wesela Uli i Damiana wzbogacone o ujęcia z sesji poślubnej są dla nich pamiątką, która będzie służyła im przez całe wspólne życie.

filmy ślubne 3FILM
filmy ślubne 3FILM
filmy ślubne 3FILM

Film z wesela – Czy warto inwestować w nagrywanie przyjęcia?

Wesele to wyjątkowy moment w życiu każdej pary młodej, pełen radości, emocji i niezapomnianych chwil. Zdjęcia z tego wydarzenia są powszechnie uważane za niezbędny element, ale co z nagrywaniem całego przyjęcia? Czy warto zainwestować w profesjonalne nagranie filmowe wesela? To pytanie często zadawane przez przyszłych nowożeńców.

Jednym z głównych argumentów za zatrudnieniem operatora kamery na wesele jest możliwość utrwalenia wszystkich chwil, które mogą umknąć uwadze podczas zgiełku uroczystości. Fotografie z pewnością są piękną pamiątką, ale film potrafi uchwycić emocje, ruch, dźwięki i atmosferę w sposób, którego zdjęcia nie są w stanie zaoferować.

3FILM jako profesjonalna ekipa filmowa potrafi stworzyć film z wesela, który jest nie tylko zapisem wydarzenia, ale również artystyczną produkcją. Montaż, dobór muzyki, kreatywne ujęcia – to wszystko może uczynić film z wesela niezwykle emocjonalnym i osobistym dokumentem, który będzie można oglądać przez lata z uśmiechem na twarzy.

Kolejnym aspektem, który przemawia za filmem z wesela, jest możliwość podzielenia się tym wyjątkowym dniem z bliskimi, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w uroczystości. Film pozwala na dzielenie się radością z rodziną i przyjaciółmi, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Jednak warto też podkreślić, że profesjonalne nagranie wesela to również pewne koszty. Pytanie, czy warto płacić za usługi filmowca, często zależy od indywidualnych preferencji i budżetu pary młodej. Niektórzy decydują się zainwestować w film, bo zdają sobie sprawę, że to jedyna szansa na uwiecznienie tych magicznych chwil w sposób kompleksowy i artystyczny. Inni zaś uważają, że wystarczą im zdjęcia, które łatwiej jest przeglądać w przyszłości.

Podsumowując, film z wesela to nie tylko zapis wydarzenia, ale również artystyczna pamiątka, która może przetrwać przez lata. Decyzja o inwestycji w profesjonalne nagranie zależy od indywidualnych preferencji i budżetu, jednak wiele par uznaje, że warto zainwestować w film, aby mieć kompleksową i emocjonalną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Ula i Damian to kolejna zadowolona Para, która zaprosiła Nas na swoje uroczystości aby śmy stworzyli im piękną pamiątkę zarówno w formie zdjęć jak i emocjonalnego filmu ślubnego.

Share this story