Filmy ślubne Olsztyn - najlepsza ekipa filmowa na Twoim weselu

Cześć! Jesteśmy 3FILM i chętnie zrobimy fajny film z Waszego wesela!

Takimi słowami powinniśmy rozpocząć ten wpis aby powitać osoby, które są pierwszy raz na Naszej stronie. Kiedyś po raz pierwszy, planując swój ślub zajrzeli tu Patrycja i Michał - bohaterowie tej opowieści.

Szukali kogoś kto podczas ich wesela w Olsztynie stworzy niesamowitą pamiątkę. Coś do czego będą wracali chętnie nawet po latach od ślubu. Marzyła im się emocjonalne opowieść filmowa ale nie jakaś nuda. Coś będącego poza szablonem. Dobrze, że trafili akurat do Nas. Filmy ślubne inne niż wszystkie to Nasza specjalność a wyjazd pod Olsztyn napawał Nas ogromną radością.

Zobaczcie poniżej film ślubny, który przygotowaliśmy Patrycji i Michałowi.

Filmy ślubne Olsztyn - jak to było u Patrycji i Michała?

Spotkaliśmy się w ich mieszkaniu w Bartągu. Przygotowania do ślubu były wspólne. To znaczy - oboje Narzeczeni można powiedzieć w tym samym czasie dopinali szczegółów związanych z ubieraniem i ogólnym "szykowaniem się" do ślubu. Jakie są tego plusy? Chociażby mnóstwo żartów, gagów i dobrej atmosfery.

filmy ślubne 3FILM

Poza Pati i Michałem w mieszkaniu byli świadkowie i rodzice. Dzięki temu było bardzo wesoło i Nam kilka zabawnych rozmów udało się nagrać.

filmy ślubne olsztyn

Realizując od dziesięciu lat filmy ślubne mieliśmy okazję odwiedzić Olsztyn kilkukrotnie. Nigdy jeszcze nie byliśmy w uroczej świątyni w Bartągu.

Co ciekawe przysięga ślubna Patrycji i Michała odbyła się bez mikrofonu. Kamerzysta na wesele w takiej chwili musi być czujny. Mając na uwadze, że filmowanie wesel to nie tylko priorytet obrazu ale również dźwięku musieliśmy założyć Panu Młodemu podsłuch w postaci mikrofonu krawatowego dzięki któremu zebraliśmy pięknie dźwięk przysięgi obojga zakochanych.

Niesamowity wieczór z piękną oprawą muzyczną

Restauracja "Przystań" w Olsztynie była miejscem gdzie Nowożeńcy wspólnie z gośćmi wpadli w wir zabawy świętując zawarcie małżeństwa. Warto podkreślić, że goście Patrycji i Michała to ekipa mocno wystrzałowa co Nam w zbieraniu materiału do filmu znacznie pomogło.

Wesele w Olsztynie miało jeszcze jeden silny argument aby zapisać je w gronie faworytów do tytułu: wesele roku! Był to niesamowity zespół muzyczny. "Duet we dwoje" to nie są grajki z pierwszej łapanki. To bardzo profesjonalny zespół, w którym wszystko gra. Poziom wykonywanych utworów oraz kontakt z gośćmi weselnymi to absolutne mistrzostwo.

filmy ślubne olsztyn

Kamerzysta na wesele Olsztyn - filmy, które porywają serca widzów

Nagrywając filmy ślubne muszę mierzyć się ze stereotypem utartym przez dziesiątki lat, że film ślubny musi być nudny, długi i bardziej przypominać zapis z monitoringu niż emocjonalną opowieść, która ma sprawić, że widz po zakończeniu filmu chciałby obejrzeć go jeszcze raz. Staramy się by nasze filmowanie wesel nie było zwykłym wyjściem do pracy ale prawdziwym wyzwaniem, w którym pracujemy nad jeszcze ciekawszymi ujęciami.

Nasz przepis na udany film ślubny to przede wszystkim naturalna Para i fajni goście. Cała reszta jest na dalszym planie.

Filmowanie wesel traktujemy jako sztukę. Dbamy o każdy detal i trzymamy się pewnych zasad dzięki którym Naszym produkcjom bliżej do kinowych obrazów niż obciachowych klipów disco polo.

Jeśli Waszym marzeniem jest taki właśnie przemyślany film to czekamy na Wasz kontakt.

Ile kosztuje film ślubny premium w 2024?

Cena filmów ślubnych waha się w zależności od skonfigurowanego pakietu. Cena filmu ślubnego premium wykonanego przez profesjonalistów z 3FILM w 2024 roku zaczyna się od 7500 zł. Na Waszej uroczystości zawsze pracuje dwóch operatorów filmowych. Sprawą otwartą pozostają ujęcia wykonane dronem i sesja poślubna w innym dniu.

Sprawdźcie nasze wolne terminy kontaktując się z Nami. Wspólnie możemy zrobić piękne rzeczy.

Filmy ślubne to pamiątka na całe życie

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. To moment, kiedy zakochani ślubują sobie miłość, wierność i wsparcie na dobre i złe. Wśród różnych elementów planowania tego wyjątkowego dnia, coraz większą popularność zdobywają filmy ślubne. To nie tylko zapis wideo ceremonii, ale również magiczna pamiątka, która towarzyszy nowożeńcom przez całe życie.