filmy ślubne

Film ślubny Warszawa – Pałac Radziejowice – Magda i Kuba

Film ślubny Warszawa. Gdyby zrobić mapę miast, do których lubię jeździć jako filmowiec ślubny Warszawa byłaby w czołówce.

Film ślubny Warszawa. Nic, że korki, nic, że tłoczno… Ale Pary jakie tam spotykamy to wspaniali ludzie. Tak jak Magda i Kuba.

Jak zaczęła się Nasza przygoda z tą Parą? Będąc akurat w Warszawie na warsztatach SuperWeddings, które prowadził Sebastian Nandryka, odebrałem telefon od Magdy. Co za zbieg okoliczności! Warsztaty odbywają się w Studio Huśtawka w Warszawie i dzwoni Magda z Warszawy! Usłyszałem wiele miłych słów na temat filmu ślubnego jej koleżanki ze studiów, który realizowaliśmy. Praca kamery, styl montażu i muzyka. Te trzy rzeczy oczarowały Magdę.

Umówiliśmy się na kawę w Jeff’s Burger na warszawskiej Ochocie. Rozmowa, odpowiedzi na pytania przyszłej Panny Młodej i deklaracja współpracy. „Do zobaczenia w maju” – takimi słowami się pożegnaliśmy. Film ślubny Warszawa zbliża się wielkimi krokami

 „I wtedy przyszedł maj…”

Ślub Magdy i Jakuba odbył się w piękny majowy dzień. Kościół pw. Dobrego Pasterza w Warszawie na Woli czyli świątynia, w której goście zgromadzili się na zaślubiny Pary Młodej to piękny, przestronny kościół.

Zobaczcie film ślubny Warszawa Magdy i Jakuba:

Film ślubny Warszawa. Filmowiec ślubny musi współpracować z fotografem.

Podczas ślubu Magdy i Kuby współpraca ta wyglądała idealnie ponieważ, zdjęcia ślubne robił Jacek Waszkiewicz Fotograf – doświadczony reportażysta.

Koniec mszy, wielka radość i schodzący stres. Operator drona robi jeszcze klika ujęć pod kościołem i lecimy na wesele.

Film ślubny Warszawa. Hotel Groman w Sękocinie Starym to duży obiekt, w którym podobno każde wesele jest super. „Super wesele jest dopiero przed Nami.” – mówi świadek wchodząc na salę.

Film ślubny Magdy i Kuby prawdopodobnie wywołuje silne emocje u widza. Bez wątpienia dlatego, że ich pierwszy taniec to uczta dla oczu.

Szczególnie ważne dla Nas są ujęcia z pleneru ślubnego, na których można zbudować fajną historię.

Wydaje się, że sesje plenerowe to spacerek dla Pary Młodej. Na pewno jest fajnie, ale żeby nagrać te klika minut spędzamy nie raz cały dzień na zdjęciach.

Magda i Kuba poznali się na studiach. Mieli więc życzenie aby ujęcia do film ślubny Warszawa zaczynały się na Politechnice Warszawskiej. Zwiedziliśmy więc sale wykładowe, korytarze uczelni i jej dziedziniec. Czysta magia. Dwoje zakochanych w pustych murach „polibudy”.

Następnie wyruszyliśmy do miejsca, które możecie znać z programów telewizyjnych. Pałac Radziejowice, bo o nim mowa gościł wiele ekip filmowych. „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Znachor”, i „Nad Niemnem” – to tylko niektóre tytuły filmów, które tu powstawały. Dziś powstaje Nasz film ślubny. To znaczy ich – Magdy i Kuby.

Filmowiec ślubny robiąc tak emocjonalny film ślubny czuje wielką ekscytację. Wszystko w Radziejowicach było idealne. Idealna Para, idealne miejsce, idealne ujęcia z drona. Wszystko to daje idealny film ślubny Warszawa.

Na koniec, przyznam Wam, że czasami sobie piszemy z Magdą. Opowiada mi o pracy, o Kubie. Ja jej opowiadam o rosnącej córce i kolejnych filmach. I teraz uwaga! Ciekawostka! Oboje z Magdą jesteśmy wcześniakami ? Może dlatego tak dobrze się dogadujemy.

Ile kosztuje film ślubny Warszawa?

Cena filmu ślubnego w Warszawie zależy od wielu czynników, takich jak poziom doświadczenia kamerzysty, czas trwania filmu, liczba kamerzystów, dodatkowe opcje i wyposażenie, a także czas trwania całego projektu.

W Warszawie ceny filmów ślubnych zaczynają się od około 2000 złotych za podstawowy pakiet, obejmujący zazwyczaj nagranie uroczystości ślubnej i wesela oraz montaż krótkiego filmu o długości kilku minut. Ceny mogą jednak znacznie wzrosnąć, w zależności od wybranych opcji i dodatkowych usług. W przypadku bardziej zaawansowanych pakietów, które obejmują dodatkowe kamerzystów, wizję artystyczną, drony, itp., cena może wynosić nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Ważne jest, aby pamiętać, że najtańsza opcja nie zawsze oznacza najlepszą jakość. Przy wyborze kamerzysty warto zwrócić uwagę na portfolio i referencje, aby upewnić się, że kamerzysta ma dobre opinie i doświadczenie w swojej dziedzinie. Ważne jest również, aby uzgodnić szczegóły i wymagania projektu z kamerzystą przed rozpoczęciem prac, aby uniknąć nieporozumień i niedomówień.

Warto zainwestować w film ślubny, ponieważ jest to wyjątkowa pamiątka na całe życie, która pozwoli przypomnieć sobie te niezapomniane chwile.

film ślubny Warszawa

Gdzie w Warszawie najlepiej zrobić ujęcia do filmu ślubnego?

W Warszawie jest wiele pięknych i interesujących miejsc, w których można zrobić ujęcia do filmu ślubnego. Wybór konkretnego miejsca zależy od preferencji pary młodej, stylu filmu oraz pory roku.

Jednym z popularnych miejsc do robienia zdjęć i filmów ślubnych w Warszawie jest Stare Miasto. Charakteryzuje się piękną architekturą, zabytkowymi kamienicami i kolorowymi fasadami. Warto rozpocząć tu film ślubny i nagrać romantyczny spacer po urokliwych uliczkach.

Kolejnym popularnym miejscem jest Łazienki Królewskie. Park ten oferuje wiele pięknych scenerii, takich jak pałac na Wodzie, malownicze mostki i stawy, a także ogrody i alejki. To idealne miejsce do zrobienia niezapomnianych ujęć.

Innymi ciekawymi miejscami w Warszawie są:

  • Muzeum Narodowe: piękna architektura i galerie sztuki mogą stanowić interesujący tło do filmu ślubnego.
  • Pałac Kultury i Nauki: to najwyższy budynek w Polsce, który oferuje wspaniałe widoki na panoramę miasta.
  • Park Skaryszewski: spokojne i malownicze miejsce w centrum miasta, oferujące wiele zieleni, stawów i małych mostków.
  • Plac Zamkowy: piękna architektura i zabytki, takie jak Zamek Królewski, katedra św. Jana Chrzciciela i kolumna Zygmunta III Wazy.
  • Cmentarz Powązkowski: cmentarz ten jest znany ze swojego piękna i zabytkowych nagrobków. Jest to ciche i spokojne miejsce, idealne do zrobienia ujęć o charakterze nostalgicznym.

Ostatecznie wybór miejsca zależy od gustów i preferencji pary młodej. Warto jednak pamiętać, że najlepsze ujęcia to te, które oddają charakter i emocje tego wyjątkowego dnia.

Podobne wpisy