Film ślubny Yulii i Mariusza realizowaliśmy zimą 2020 roku.

Ślub miał miejsce w Suwałkach dwa dni przed końcem starego roku. Roku, który stał pod znakiem wirusa, zakazów, maseczek i dystansu. Nie przeszkodziło to Naszym zakochanym w realizacji plany.

Kamerzysta na wesele nie został zaproszony ponieważ takowe się (oficjalnie) nie odbyło z powodu zakazu organizowania imprez. Ale uwieczniliśmy najważniejsze co uwiecznić mogliśmy: przygotowania, ślub i sesję plenerową.

3FILM – Opowiadamy historie – tak brzmi Nasze motto więc chcieliśmy opowiedzieć filmem historię Yulii i Mariusza. Na ich ślub nie mogli przyjechać z Ukrainy rodzice Pani Młodej ponieważ chcieli uniknąć kwarantanny po przekroczeniu granicy. Zależało jednak wszystkim aby choć na chwilę przed ślubem połączyć się z Nimi przez Messenger’a. Rodzice Yulii „na odległość” pobłogosławili Parę Młodą.

Filmowiec ślubny nie mógł nie opowiedzieć obrazem historii takiej miłości ponieważ to miłość dla której nie jest barierą ani inny język, ani pochodzenie ani tysiące kilometrów rozłąki. Panna Młoda z Ukrainy i Pan Młody z Polski będą małżeństwem choćby i cały świat stanął przeciwko Nim. Udało się chyba Naszym filmem ślubnym przekazać choć fragment, małą cząstkę tej historii Yulii i Mariusza.

Ślub podczas pandemii COVID-19 nie jest łatwy w zorganizowaniu ale udało się to zrobić Naszej Parze Młodej.

Na Sali Ślubów poza Narzeczonymi mogli pojawić się tylko świadkowie. My rozstawiliśmy tylko kilka kamer i mikrofony i na czas uroczystości zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia pomieszczenia.

Emocjonalny film ślubny powstał tak naprawdę dopiero podczas sesji plenerowej. Zimowy plener ślubny to rewelacyjny pomysł. Inna aura, nowe otoczenie i nawet miejsca, która już znamy z sesji ślubnych w zimowej otulinie wyglądają jak nowe, inne lokalizacje dlatego prosimy Pary Młode aby nie uciekały wyłącznie w stronę ciepłych miesięcy.

Ślub polsko – ukraiński Yulii i Mariusza to było wydarzenie, na które czekali zakochani ale również obie rodziny a Nasz film ślubny pozwoli choć na chwilę tym, którzy byli nieobecni na przeniesienie się do tego dnia, w którym Młodzi składali sobie przysięgę wierności aż do śmierci.