Nawet jeśli fotograf ślubny Suwałki i okolicę zjeździłby wzdłuż i wszerz to nie ma możliwości aby wyczerpałyby mu się pomysły na sesje plenerowe.

Sylwia i Sebastian na swój plener ślubny przygotowali przejażdżkę konną. Piękny wianek kwiatowy i całe wolne popołudnie aby nic ich nie nagliło. Efekt przeszedł Nasze wyobrażenie a ich wyobrażenie na pewno przeszedł potrójnie.

Obejrzyjcie sobie zdjęcia ślubne Sylwii i Sebastiana. Czy tak jak my też uważacie, że suknia ślubna Sylwii to modowe arcydzieło?

Zdjęcia ślubne w domu Pani Młodej przyszło robić mi po raz drugi. Trzy lata wcześniej jej siostra pełniąca dziś rolę świadkowej wychodziła za mąż. Jako, że siostry mają dobry gust na obu ślubach film i zdjęcia ślubne przygotowywała ekipa 3FILM. Z tego co zauważyłem brat jest jeszcze kawalerem więc kto wie ? Może zaliczymy hat-tricka?

Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej to świątynia, w której też byliśmy na kilku ślubach. Fotografia ślubna w miejscach, które już znamy wymaga od Nas trochę większej kreatywności. Z drugiej strony po wcześniejszym rozpoznaniu wiemy też jak się ustawiać aby wydobyć z kadru coś nowego.

Łzy Sylwii i drżący głos Sebastiana podczas przysięgi to najlepszy dowód na to, że podpisując ten materiał zdjęciowy w kategorii „emocjonalna fotografia ślubna” umieścimy go idealnie tam gdzie być powinien.

Wesele odbyło się w Centrum Bankietowym „Astoria” w Suwałkach.

Przyznać trzeba, że tamtejsza sala weselna doskonale pasuje wnętrzem do wesel w stylu glamour.

Wiecie co Wam powiem? Cieszę się, że jako fotograf ślubny mogę uczestniczyć w takich wydarzeniach jak wesele Sylwii i Sebastiana. Możliwość obserwacji z bliska historycznych chwil z życia dwojga szalenie zakochanych to coś pięknego.