Wesele w stylu boho Kasi i Przemka to jak widać na załączonym filmie ślubnym dużo luzu, pełen chill i petarda emocji.

Wesele z klasą ale też brakiem niepotrzebnej „spiny”.

Jako filmowiec ślubny Augustów znam bardzo dobrze ale pierwszy raz przydarzył mi się ślub cywilny na łodzi.

Uwaga ciekawostka! W trakcie udzielania ślubu cywilnego na łodzi, statek musi być zacumowany, nie może pływać! Jest tak dlatego, że Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego musi w akcie małżeństwa wpisać adres zawarcia związku.

Film i zdjęcia ślubne w Augustowie, które robiliśmy Naszej Parze na statku są naszpikowane pozytywną energią. Tacy pozytywni byli i Kasia i Przemek i ich goście. Oni nie pasowaliby do innego stylu niż boho. Ślub w stylu boho odzwierciedlał ich naturę.

Ale ile tak można pływać? W końcu nadszedł czas by zejść na suchy ląd! Dalsza część imprezy to wesele w namiocie. A na miejscu już czekają barman na wesele, DJ i fotograf ślubny Augustów. Ale prawdziwa atrakcja miała dopiero nadejść! Otóż przyjaciele Kasi i Przemka załatwili im koncert live. Zagrał zespół grający muzykę bałkańską. Właśnie muzykę bałkańską najbardziej kochają Kasia i Przemek. Film ślubny podczas takiego wydarzenia „robi się sam”. Choć nie ukrywam, że nóżka sama chodziła podczas takiego występu.

Według Naszej Pary Młodej film i zdjęcia ślubne wyszły znakomicie. Nie tylko według Nich. Użytkownicy portalu Wedding.pl bardzo często piszą Nam, że ten film ślubny to dla Nich ogromna inspiracja by przenieść niektóre pomysły na swoje własne wesele. A jeśli jakiś kamerzysta ślubny Augustów uważał za dobre miejsce do nagrania świetnego materiału ślubnego to… miał stuprocentową rację ☺

Reportaż ślubny w tym mieście (przynajmniej Nam) zawsze wychodzi znakomicie.