Film ślubny Jurgity i Pawła to obraz, którego realizacja bardzo Nas cieszyła od samego początku jej rozpoczęcia.

Po pierwsze Jurgita i Paweł są fajni, po drugie wesele polsko – litewskie a po trzecie plener ślubny na Litwie.

Piękny, słoneczny, sobotni dzień zaczynamy u Pawła. Puńsk to miejsce Naszej podróży. W domu Pana Młodego są rodzina i przyjaciele. Przygotowany jest stół z przekąskami i chłodzące drinki. Robiąc film ślubny pamiętamy o detalach związanych z przygotowaniami ponieważ to one będą gwarancją sukcesu Naszej produkcji. Mucha, spinki, marynarka. Wszystko dokładnie ograne.

Kamerzysta ślubny Puńsk opuszcza w przekonaniu dobrze wykonanego zadania i lecimy do Pani Młodej. Jurgita mieszka w Sejnach. U Niej też wszyscy dopinają ostatnie przygotowania czyli baloniki, kwiaty i suknie. Suknia ślubna Jurgity jeszcze dumnie czeka na wieszaku. Filmowiec ślubny musi jej poświęcić trochę czasu zanim jeszcze zostanie nałożona na Pannę Młodą.

Jurgita ma wokół siebie mamę, siostry i przyjaciółki. Śmiech, łyczek szampana i zaraz się ubieramy bo Paweł może przyjechać wcześniej. Poprosiliśmy świadkowej żeby pokazała Nam zaproszenia na ślub. Były ładne, stonowane i minimalistyczne ale bardzo urocze i widać, że ktoś włożył sporo pracy w projekt.

Filmowanie z drona Sejny i okolice daje ogromną satysfakcję bo można wrócić po takim locie z naprawdę pięknymi ujęciami.

Bazylika Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sejnach to kościół, w którym Jurgita i Paweł za chwilę powiedzą sobie najważniejsze słowa w życiu. Film ślubny z tej świątyni wygląda wspaniale a wiemy o tym ponieważ nie pierwszy raz tu jesteśmy.

Emocjonalny film ślubny Jurgity i Pawła wzbudzał zachwyt widzów ponieważ jak sami widzicie oni naprawdę się kochają. Podczas nagrywania takich Par kamerzysta ślubny opowiada niezwykłą miłosną historię.

Przyjęcie weselne odbyło się w urokliwym miejscu. Namiot weselny w miejscowości Oszkinie i ośrodek o nazwie Šilainė to zaciszne miejsce nad jeziorem. Na pewno film ślubny, który tu dziś zrobimy będzie wyglądał jak z bajki.

Na Sali weselnej spotkaliśmy znajomy zespół In Taktu z Puńska czyli Rita i Rajmund to bardzo sympatyczne małżeństwo, które wspólnie z przyjacielem Matasem śpiewają piosenki po polsku i litewsku dzięki czemu każdy z gości weselnych bawi się znakomicie.

Również fotograf ślubny na przyjęciu weselnym to Nasza stara znajoma – Wirginia Karczewska WJK Photoraphy. Współpraca z Nią jest zawsze doskonała ze względu na jej profesjonalizm. Tym bardziej cieszy fakt, że razem pojedziemy na plener ślubny.

Wesele z klasą – takie było przyjęcie Jurgity i Pawła.

Pyszne jedzenie, dobra muzyka, świecący napis love, przy którym goście chętnie robili zdjęcia – to tylko niektóre z atrakcji.

Plener ślubny odbył się kilka dni po weselu. Było tak fajnie, że zawsze jak pomyślę o tym wyjeździe to uśmiech sam pojawia się na twarzy.

Cel podróży to Pałanga (Połąga). Miejscowość nad Morzem Bałtyckim. Jest tam Muzeum Bursztynu w Połądze czyli po litewsku Gintaro muziejus. Muzeum mieści się w Pałacu Tyszkiewiczów. Niezwykłe miejsce, piękny pałac w związku z tym idealna lokalizacja na genialny plener ślubny.

Warto było też czekać na zachód słońca nad Morzem. Jurgita i Paweł wtuleni w siebie na pewno na filmie wyglądali jak w hollywódzkiej produkcji. Ciepłe, miękkie światło padające na ich twarze doskonale pasowało do ich postawy. Fale Morza Bałtyckiego delikatnie muskając stopy zakochanych idealnie trafiały w Naszą wizję tego filmu ślubnego.