Emocjonalne filmy i zdjęcia ślubne aby uzyskały efekt WOW muszę spełniać kilka kryteriów.

Jednym z Nich (chyba głównym) jest Para Młoda. 3FILM ma szczęście do niesamowitych Par Młodych. Julita i Michał to Para wystrzałowa. Ona jest zawodową tancerką a on koszykarzem. Podczas wesela postanowili uzewnętrznić się ze swoimi pasjami co pokazuje film i zdjęcia ślubne.

Po kolei.

Złożenie przysięgi małżeńskiej miało miejsce pod Augustowem. Filmowiec ślubny Augustów może kojarzyć z mnogości jezior i lasów. Jak najbardziej. Miejscem, w którym powiedzieli sobie sakramentalne „TAK” Julita i Michał był kościół pw. Matki Bożej Studzieniczańskiej w Studzienicznej.

Po wzruszającej ceremonii fotograf ślubny zaprosił do grupowego zdjęcia a później...

Wszyscy goście zostali zaproszeni na rejs statkiem po Kanale Augustowskim. Wesele na statku rozpoczęło się od składania życzeń Parze Młodej. A to już aperitif do naprawdę mocnej imprezy. My tu sobie pływamy a z głośników leci 2PAC, Notorious i wszelkiej maści rytmy R’n’B. Kamerzysta ślubny znalazł nawet chwilę by trochę potańczyć.

Po kilku godzinach na statku trzeba było zejść na suchy ląd. Dalsza część wesela odbywała się w Oficerski Yacht Club R.P. Pacific WDW w Augustowie. Fotograf ślubny znakomicie uchwycił moment zejścia Julity i Michała na ląd i szpaler wykonany przez gości weselnych.

Film ślubny nagrany w Augustowie ociekał gorącymi ujęciami z parkietu WDW.

Na Portal Ślubny Wedding.pl dostaliśmy wiadomości od Par Młodych, które również planowały wesele na statku. Pytali Nas między innymi czy nikt się nie utopił ? Odpowiadamy: wszyscy bawili się wspólnie do białego rana więc nikt nie skończył za burtą. Gdy Julita obejrzała teledysk ślubny napisała do Nas krótko: „Ale czad!”