Film Magdy i Krzyśka rozpoczyna się na dworcu kolejowym w Suwałkach.

To tutaj kilka lat temu Magda wsiadała w pociąg do Krakowa. Nie miała jeszcze wtedy pojęcia, że w stolicy Małopolski czeka na Nią jej przyszły Mąż. Film ślubny, który mieliśmy przyjemność wykonać Parze zakochanych zabiera Nas do niezwykłej świątyni. Przysięgę ślubną złożyli sobie Magda i Krzysiek. Klasztor Pokamedulski w Wigrach to miejsce, które ma swój niepowtarzalny klimat. Kamerzysta ślubny może wykonać tu wiele pięknych ujęć. Suknia ślubna Magdy przykuwała wzrok gości i wzbudzała ogromny zachwyt wszystkich biorących udział we Mszy Świętej.

Przyjęcie weselne odbyło się w Gawrych Rudzie gdzie znajduje się Hotel Nad Wigrami. Piękna sala doskonale sprawdza się podczas wesel w stylu glamour.

Świadkowie Magdy i Krzyśka zaskoczyli Parę Młodą niezwykłą niespodzianką. Zorganizowali pokaz fireshow. Film ślubny wzbogacony o takie atrakcje robi naprawdę duże wrażenie.

Kilka słów o współpracy. Na miejscu spotkaliśmy renomowany skład. Zdjęcia ślubne wykonywała znana Nam ekipa FotoMalarz.pl a o oprawę muzyczną zadbał Zespół „Dla Ciebie” z Suwałk.

W trakcie wesela w Hotelu Nad Wigrami Para Młoda przygotowała piękny pierwszy taniec – wzruszający utwór, dograny układ i piękny pokaz iskier. Do tego ciężki dym, który na filmie ślubnym sprawiał wrażenie jakby Para Młoda tańczyła w chmurach.

Kilka dni po imprezie weselnej przyszedł czas na plener ślubny.

Spędziliśmy z Magdą i Krzyśkiem kilka godzin podczas których nieustannie żartowaliśmy, śmieliśmy się ale co najważniejsze wykonaliśmy wspólnie kawała dobrego materiału dzięki któremu powstał piękny teledysk ślubny. Każdy filmowiec ślubny byłby zachwycony możliwością współpracy na sesji plenerowej z taką Parą.

Jako ciekawostkę warto dodać, że na potrzeby filmu ślubnego Magdy i Krzyśka wybraliśmy się w rejs statkiem po jeziorze Wigry. Kapitanem statku był Krzysiek a oficerem pokładowym Magda.

Każdy kamerzysta ślubny Suwałki i okolice uważa za miejsce niezwykłe i takie, w którym nie trudno o piękne krajobrazy, które do filmu ślubnego pasują idealnie.