Save the date to nie tak bardzo popularna jeszcze w Polsce formuła powiadamiania gości o zbliżającym się weselu.

 Po co w ogóle film z „save the date”? To najlepsza droga by w szybki i efektowny sposób przekazać swoim najbliższym, rodzinie i przyjaciołom, że za kilka miesięcy „coś się wydarzy”.

Osoba, która obejrzy film SAVE THE DATE a czuje, że znajdzie się na liście gości, zaplanuje sobie już w kalendarzu wolne w pracy, makijażystkę i fryzjera. Wiadomo, że zaproszenia ślubne wysyłane są na trzy, może cztery miesiące przed ślubem więc dla osób, które np. pracują za granicą tak krótki okres na zaplanowanie urlopu może być za krótki.

Filmy SAVE THE DATE nagrywamy najczęściej na ponad rok przed weselem. Właściwie można go już zrobić w dniu, w którym znamy datę ślubu (czasami nawet trzy lata przed ceremonią). Generalnie, im szybciej zrobimy film z SAVE THE DATE tym lepiej. Niech informacja o Waszym ślubie idzie w świat!

Film ślubny Karoliny i Roberta, którzy pobierają się we wrześniu 2021 roku będzie wzbogacony właśnie o ten urywek z ich narzeczeńskiej ścieżki. Tak, SAVE THE DATE to świetna formuła klipu narzeczeńskiego. Może stanowić początek, wstęp, intro do pełnometrażowego filmu ślubnego.

Film ślubny nagrywany zimą to mega wyzwanie ale też okazja do zrobienia kadrów, które na ekranie wyglądają pięknie. Sweterki, gorąca herbata i kulig z pochodniami – takie atrakcje zafundowali Nam Karolina i Robert. Dzięki temu udało Nam się w filmie opowiedzieć kawałek historii o ich płomiennej miłości.

Ujęcia do filmu SAVE THE DATE powstawały w pięknej zimowej aurze północno – wschodniej Polski, rzut kamieniem od granicy z Litwą. Tam zima jest szczególnie sroga i piękna równocześnie.

Jeśli możemy coś polecić przyszłym parom młodym to polecamy robić SAVE THE DATE w formie filmu. To nie tylko wygodny sposób przekazania informacji ale pierwszy, ważny i piękny element układanki o nazwie „Wasz ślub”. Kamerzysta ślubny mający okazję stworzenia takiego dzieła czuje ogromną ekscytację i radość bo Para uwieczniona przed ślubem jest tak samo ważna jak uchwycona w dniu ślubu. Najlepsze filmy ślubne i fotografia ślubna to nie tylko wydarzenia z wesela ale również to co działo się przed nim. Róbcie filmy przed ślubem, róbcie SAVE THE DATE. To takie ważne! Kamerzysta i fotograf ślubny – ekipa 3FILM pozdrawia wszystkich Narzeczonych.