Plener ślubny w Tatrach, plener ślubny w górach – to było marzenie Naszych Nowożeńców.

Zdjęcia ślubne w Tatrach i film ślubny w górach to podejrzewamy marzenie niejednej Pary Młodej. Ale Martyna i Krzysiek to ludzie, których charakteryzuje to, że jak powiedzą – tak zrobią.

Filmowiec ślubny Suwałki uwielbia za urokliwe kamieniczki, ale też za to jakich ludzi można tu spotkać. My spotkaliśmy Martynę i Krzyśka a oni pozwolili Nam wejść w swój świat. Film i zdjęcia ślubne wykonywaliśmy w ich domach rodzinnych gdzie panowały: radość, oczekiwanie i podekscytowanie.

Parafia Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach to świątynia, w której Martyna i Krzysiek założyli sobie wzajemnie obrączki ślubne. Kamerzysta ślubny podlaskie województwo nawet jeśli zjeździłby wzdłuż i wszerz, mógłby mieć problem ze znalezieniem tak wzruszającego momentu ceremonii podczas ślubu jak emocjonalna przysięga Martyny i Krzyśka.

Po tych wszystkich wzruszeniach czas na zabawę! Akvilon Hotel i Restauracja w Suwałkach - to tu właśnie rozpoczynamy wesele. Zespół Sztama – Białystok czeka już nastrojony na Parę Młodą, fotograf ślubny w gotowości, filmowiec ślubny również.

Dużo wzruszających momentów również podczas przyjęcia miało miejsce: przemówienie świadka podczas wesela, tort weselny i pierwszy taniec Pary Młodej – to tylko nieliczne wyjątkowe chwile, które ubarwiły film ślubny. Wesele z klasą – to na pewno.

Kiedy podczas wyjazdu w Tatry na plener ślubny w górach rozmawialiśmy sobie o weselu z Młodymi, mówili Nam, że było trochę stresu ale są bardzo zadowoleni z całego wydarzenia. Sesja plenerowa w Tatrach to ostatni punkt by zamknąć film ślubny w górach.

W Zakopanem meldujemy się na dzień przed realizacją. Przyjemny pensjonat, wieczorne piwkowanie z Martyną i Krzyśkiem, kilka partyjek bilarda, dużo śmiechu i rozmowy do późna. Takie są uroki Naszej pracy ?

Filmowiec ślubny gotowy, zdjęcia ślubne też zapowiadają się cudnie!

Aha, jeszcze tylko ujęcia z drona w górach. Chociaż kilka bo zawsze warto.

Intensywny dzień ale efekt oszałamiający. Udało Nam się zgodnie z planem wyskoczyć też na chwilę do sąsiadów. Plener ślubny na Słowacji to pomysł Pana Młodego, który ma sentyment do tej części Tatr.

Na Naszą skrzynkę na Portal Ślubny Wedding.pl przyszłe Panie Młode wysyłały swoje pomysły na zdjęcia ślubne w górach. Było też kilka wiadomości z sugestią aby sesja plenerowa w górach nie kończyła się z jednym dniem. Czemu nie!? Jedźmy tam ponownie ?