Najpiękniejszy film ślubny aby robił wrażenie na widzach powinien zawierać mądrze nagrany plener ślubny.

Mądrze czyli jak? Plener ślubny ze smakiem, ujęcia pasujące do Pary Młodej i kompozycja kadru niewątpliwie to pozwoli Nam zebrać salwę braw po obejrzanym filmie ślubnym.

Filmowiec ślubny Suwałki ceni za walory przyrodnicze okolicy ponieważ plener ślubny nagrany na Suwalszczyźnie cieszy oko. Dlatego dobrze jest przygotować się na sesję plenerową. Wystarczy dosłownie kilka rekwizytów jako detal a z pewnością kamerzysta ślubny zrobi z tego użytek. Na przykładzie filmu ślubnego Oli i Mateusza mamy między innymi czerwony balonik. Wygląda świetnie, przyznacie.

Plener ślubny to tylko fragment całości filmu weselnego. Ważny fragment ale najważniejszy jest ślub! Parafia Bożego Ciała w Suwałkach czyli rodzinna parafia Oli to kościół tuż obok jej mieszkania. Filmowiec ślubny Suwałki szczególnie odwiedzając ich północną część może dosyć często trafiać do tej świątyni ponieważ jest to duża parafia.

Mateusz Majewski Fotograf Suwałki też zna bardzo dobrze choć pochodzi z Białegostoku. To właśnie z Mateuszem współpracowaliśmy na ślubie Oli i Mateusza. Plener ślubny też spędziliśmy w tym samym gronie.

Zaproszenia ślubne Ola wybierała osobiście i bardzo zależało jej aby znalazł się na Nich motyw kwiatowy. Sala weselna Apartamenty – Europejska w Suwałkach – to tutaj będzie miało miejsce wesele Oli i Mateusza. Do zabawiania gości gotowy już jest zespół The Dance – Suwałki. Impreza jest przednia ale kamerzysta ślubny oprócz tańca na parkiecie musi zwrócić uwagę na detale na Sali. A tych jest tu mnóstwo: wiejski stół, bimberek czy bukiety kwiatów na stole – wszystko musi się znaleźć w filmie ślubnym.

Filmowiec ślubny Białystok poznał z opowiadań fotografa Mateusza Majewskiego pod kątem najlepszych miejsc w okolicy gdzie można jechać na plener ślubny ale Ola z Mateuszem zdecydowali, że chcą aby wszystko odbyło się na Suwalszczyźnie. Bezsprzecznie był to dobry wybór.