Zaczęło się tak – Diana dostała do Nas kontakt pocztą pantoflową.

Z polecenia koleżanki, której robiliśmy już film ślubny Warszawa… a może Białystok…? Gdzie to było…? Chyba jednak Warszawa… Ale nieważne.

Telefon, szczegóły, umowa i … czekamy.

Jest. Lipiec, dzień ślubu Diany i Łukasza. Rano przed wyjazdem do Pana Młodego zajeżdżam na myjnię. Za mną ustawia się dziewczyna w BMW. Zaczepia, rozmawiamy i co się okazuje? To przyjaciółka Pani Młodej, która będzie dziś na tym samym weselu. Extra! Co za zbieg okoliczności. Zwiastun dobrego dnia. Nie inaczej!

Film ślubny zaczął powstawać najpierw w domu Łukasza, następnie u Diany. U Młodego kameralnie – obecnych jest kilka najbliższych osób. U Młodej – pełna chata. Przygotowania ślubne jako aperitif przed weselem? Pewnie! Jest szampan, dużo śmiech i zabawy. Suknia ślubna Diany za długo czeka już na wieszaku. „Ubieramy się! Zaraz będzie Łukasz” – Świadkowa rzuciła hasło startowe.

Ciekawostka z uroczystości ślubnej Diany i Łukasza – Młodzi spóźnili się nieco do kościoła na mszę ? Czekali, goście, muzycy na chórze i ksiądz. Śmieszna sytuacja.

Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Gawrych Rudzie to kościół stojący na rozdrożu pomiędzy drogami na Gawrych Rudę a Bryzgiel. Film z drona wyglądał imponująco a filmowiec ślubny czuje satysfakcję kiedy zamieszcza takie kadry w filmie.

Ślub za Nimi! Teraz wesele!

Hotel Loft 1898 przygotowany jak zawsze na piątkę! Ależ to była impreza. Bez przesady można powiedzieć, że to wesele z klasą. Z momentów, które zapamiętamy na długo na pewno warto wspomnieć biesiadę. Ogień, ogień, ogień! Na akordeonie grał DJ’Wodzirej Artur Wasilewski pseudonim „Turek”, który sam był zaskoczony, że było aż tak „grubo”.

Fotograf ślubny Suwałki znający, lubiący i będący rozpoznawalny ze względu na swoje prace to tmphoto.pl – Miszkiel Fotografia Ślubna. Właśnie z Tomkiem przyszło Nam współpracować podczas wesela Diany i Łukasza i jak zawsze współpraca ta wyszła znakomicie.

Po weselu czas na sesję plenerową.

Marzenie Diany i cel Naszej podróży – Seven Sisters Cliffs – miejsce jak z bajki. Film ślubny w Anglii nagrany w takich lokalizacjach jak wiecznie białe klify jest dziełem sztuki. Takim dziełem sztuki jest właśnie ten film ślubny. Ale samo Seven Sisters to za mało. Do pełni szczęścia jest potrzebna taka Para Młoda jak Diana i Łukasz. Wpatrzeni w siebie, zakochani i związani silnymi emocjami.

Emocjonalne filmy ślubne nie powstają z przypadkowymi Parami. Te Pary muszą być takie jak Nasi bohaterowie.

W tym miejscu od razu zaznaczymy, że plener ślubny za granicą to poza niezwykłymi doznaniami wizualnymi, egzotyką i zmianą codzienności również świetna okazja do dobrej zabawy i taką właśnie przeżyliśmy wspólnie z Naszymi Młodymi.

Kamerzysta ślubny w Anglii ma do wyboru dużo pięknych miejsc nadających się do plenerów ślubnych ale wierzcie Nam – Seven Sisters to miejsce, w którym można spokojnie spędzić cały dzień i przywieźć idealny materiał filmowy.

Realizując kolejny film ślubny za granicą zdaliśmy sobie sprawę, że odkrywanie nowych miejsc wspólnie z Parą Młodą jest czymś wyjątkowym.

Plener ślubny nad kanałem La Manche i mnogość kadrów jakie zrealizowaliśmy przekonuje Nas do tego, że warto to robić.

To, że dobry kamerzysta ślubny Wielka Brytania jest ceniony wiemy po ilości pytań jakie otrzymaliśmy po premierze teledysku Diany i Łukasza. Ślub w Anglii i sesja plenerowa za granicą – to główne tematy, o które Nas pytano.

Zawsze oglądając film ślubny Diany i Łukasza wracamy wspomnieniami do tych chwil i jakoś tak ciepło się robi na serduszku.