Plener ślubny Trójmiasto. Dzięki sesji plenerowej Hani i Marcina odkryłem kilka nowych lokalizacji.

Podczas tego wyjazdu robiliśmy film i zdjęcia ślubne będące zwieńczeniem historii ślubnej, którą zarejestrowaliśmy już w dniu ślubu tej Pary.

Sesja ślubna nad Morzem ma swój niepowtarzalny klimat. Piaszczyste plaże i bezkres Morza Bałtyckiego pozwalają na otwarcie głowy fotografa ślubnego na nowe ujęcia. Swoją drogą powiem Wam, że suknia ślubna Hani znakomicie pasuje do morskiej sesji ślubnej.

Nasza Para Młoda chciała aby plener ślubny zacząć od najbardziej charakterystycznych miejsc w Gdańsku. Był więc i pomnik Neptuna i Park Oliwski. Plener ślubny w Gdyni Orłowo dał Nam sporo okazji by zdjęcia plenerowe na spokojnie wykonać w krajobrazie typowo morskim.

Hania z Marcinem od początku zdjęć plenerowych czuli się bardzo swobodnie i z łatwością przychodziło im pozowanie przed obiektywem. Żar w oczach Marcina patrzącego na Hanię jest wyrazisty i niepowtarzalny. Takie filmy ślubne są wyjątkowe nie tylko ze względu na miejsca i ludzi, których widzimy okiem aparatu ale to emocje grają tu rolę najważniejszą a tych nie brakowało podczas Naszej wspólnej pracy zarówno w dniu ślubu jak i w czasie pleneru ślubnego.