3FILM – opowiadamy historie. Tak brzmi Nasze motto. Opowiadamy historie obrazem i dźwiękiem. Filmowiec ślubny wybrał Gdańsk jako miejsce, w którym wraz z Parą Młodą przeżyjemy plener ślubny nad morzem. Właściwie to Hania i Marcin wybrali ale nikt nie stawiał sprzeciwu. To bardzo dobry pomysł! Produkujemy film ślubny w Całej Polsce, ale morze lubimy szczególnie. Morze Bałtyckie to dobre miejsce na sesję plenerową.

Uroczystości zaślubin Hani i Marcina miały miejsce w Suwałkach. Filmowiec ślubny Suwałki znać powinien przede wszystkim z najniższej w Polsce temperatury zimą ale też z urokliwych uliczek i wielu pięknych miejsc. Ślub w pięknym miejscu właśnie wzięli Hania i Marcin. Konkatedra pw. Św. Aleksandra w Suwałkach bo to tu właśnie doszło do ceremonii ślubnej to świątynia monumentalna  i jako kamerzysta ślubny polecam to miejsce do filmowania.

Uroczystość tej Pary była piękna choć kameralna. Jednak nie przeszkadzało to nikomu by dobrze się bawić. Akvilon Hotel i Restauracja w Suwałkach to miejsce gdzie na pięknej Sali weselnej można zorganizować wesela większe i mniejsze. Sala weselna w Akvilonie wygląda naprawdę wyśmienicie i super wyglądają tu wesela w stylu glamour. Biżuteria ślubna Hani była bardzo dobrze dobrana pod wystrój Sali – mówiły spotkane przez Nas na weselu Panie.

Dobra atmosfera na przyjęciu była zasługą min. Wodzireja. Artur Wasielewski to człowiek, którego znają Suwałki głównie z dobrze dobranego repertuaru na imprezach.

Teledysk ślubny Hani i Marcina podkreśla ich związek z Morzem Bałtyckim.

Filmowiec ślubny Gdańsk wybiera do pracy z myślą właśnie o Morzu. Ale tym razem wspólnie z Parą Młodą Nasze ujęcia rozpoczęliśmy od centrum Gdańska. Pomnik Neptuna i starówka Gdańska były tłem do pleneru ślubnego i pierwszych minut teledysku ślubnego.

By zetknąć się Morzem Hania i Marcin wybrali Orłowo. Kto był ten wie. Filmowiec ślubny Trójmiasto nagrywając do pleneru ślubnego nie może zapomnieć o Gdyni Orłowo. Mówię Wam jak oni kochają Morze! Oni, czyli Nasi bohaterowie. Reportaż ślubny nad Morzem z taką Parą Młodą to film, który podoba się nie tylko samym zainteresowanym ale również tym, którzy oglądają dzieło jako „postronni” widzowie. 

Zadowoleni Nowożeńcy, zadowolony kamerzysta ślubny i wycieczka po Trójmieście – to był piękny dzień i świetna przygoda za którą dziękuję Hani i Marcinowi.