Od tego musimy zacząć bo to robi największe wrażenie – plener ślubny na Zamku w Mosznej.

Miejsce jak z bajki. Gabriela wymarzyła sobie to miejsce i nie mogło być inaczej. Ich sesja ślubna z Danielem musiała odbyć się właśnie tu. Filmowiec ślubny na Zamku ma do dyspozycji całą paletę różnorodnych ujęć. Film ślubny z drona zawierający ujęcia tej niezwykłej budowli wygląda uroczo. Operator drona może wykonać tu kadry życia!

Długie schody, mnóstwo komnat, ogromne okna – Zamek w Mosznej daje ogrom możliwości a zdjęcia i film ślubny to magiczna pamiątka.

Na Zamku w Mosznej robiąc film i zdjęcia ślubne spędziliśmy cały dzień. Będąc już na południu Polski Para Młoda zaproponowała plener ślubny w górach. Padło na Czeskie góry a dokładnie okolice miejsca w okolicach miasta Černá Voda.

Dzień drugi: film i zdjęcia ślubne w górach. Kamerzysta ślubny i fotograf ślubny wykorzystają pobyt w takim miejscu najlepiej jak potrafią.

W Naszym przypadku było trochę spontanicznie bo nie znaliśmy dokładnej lokalizacji miejsc, które poszukujemy. Ale jak to mówią – „Szczęście sprzyja lepszym”. W tym wypadku najlepszym ? Znaleźliśmy miejsca, które wyglądały jak z baśni Braci Grimm. A wy możecie je zobaczyć w filmie ślubnym Gabrieli i Daniela. Plener ślubny w Czechach zaliczony!

Ale wróćmy jeszcze na chwilę do dnia ślubu Gabi i Daniela bo jest co wspominać.

Film ślubny Suwałki powinien pokazywać zawsze z naciskiem na zielone okolice stolicy Suwalszczyzny i świetnym pomysłem Pary Młodej był namiot weselny i wesele w namiocie. Wszystko odbyło się w miejscowości Ryżówka. Para Młoda zapewniła swoim gościom moc atrakcji. Był super zespół weselny Tornado z Warszawy, pokaz barmański na weselu i pyszne jedzenie przygotowane przez Restaurację Rozmariono Suwałki.

Fotograf ślubny i filmowiec ślubny szczególnie zapamięta z tego dnia ślub Gabrieli i Daniela. Sakramentalne „TAK” Para Młoda powiedziała sobie na półwyspie wigierskim. Pokamedulski Klasztor w Wigrach widział już na pewno wiele pięknych ślubów ale chyba tak pięknego jeszcze nie. Tak na pewno uważają Ci, którzy na Nim byli.

Dziękujemy Gabrieli i Danielowi za cudowną przygodę i możliwość wejścia w ich świat.