Zdjęcia ślubne Kasi i Jarka powstawały w krainie tysiąca jezior – na Mazurach.

Zarówno ślub i wesele oraz sesja zdjęciowa odbyły się w tej krainie.

Jednak zanim przejdę do sakramentu Kasi i Jarka opowiem Wam jak się z Kasią poznaliśmy. Kasia wygrała kiedyś konkurs biegu na szpilkach w przebraniach z okazji dnia kobiet. Jedną z nagród w tym biegu była sesja zdjęciowa ufundowana przez 3FILM. Kasia zdobyła pierwsze miejsce, wygrała sesję zdjęciową ze mną a przebrana była za… Pannę Młodą ? Na sesję Kasia przyjechała z Gdańska na Suwalszczyznę. Spędziliśmy kilka bardzo miłych godzin. Dla fotografa ślubnego sesje z tak szaloną modelką jak Katarzyna to sama przyjemność.

Po dwóch latach od pamiętnej sesji Kasia pisze mi, że bierze ślub i, że musze być jej fotografem. Patrzę w kalendarz, termin wolny. A więc widzimy się na Mazurach!

Miejsce, w którym odbędzie się wesele to Dom bankietowy Finezja w Kętrzynie. Fotograf ślubny Kętrzyn kojarzy z hektarów zielonych lasów i jezior dookoła a gdzieś pomiędzy tym wszystkim takie urokliwe miejsce z pięknym ogrodem. W ogrodach tego domu bankietowego można zrobić super zdjęcia grupowe.

Sesja zdjęciowa kilka dni po ślubie też odbyła się na Mazurach. Fotograf ślubny w tak dzikich i miejscami niedostępnych terenach z przyjemnością wykonuje zdjęcia Zakochanym.

Kasia z Jarkiem na łódce, pływając po jednym z mazurskich jezior wyglądają niczym w romantycznym teledysku.