Plener ślubny na Litwie. Film ślubny Jurgity i Pawła to obraz, którego realizacja bardzo Nas cieszyła od samego początku jej rozpoczęcia.

Plener ślubny na Litwie - to był cel Naszych bohaterów. Po pierwsze Jurgita i Paweł są fajni, po drugie wesele polsko – litewskie a po trzecie plener ślubny na Litwie.

Piękny, słoneczny, sobotni dzień zaczynamy u Pawła. Puńsk to miejsce Naszej podróży. W domu Pana Młodego są rodzina i przyjaciele. Przygotowany jest stół z przekąskami i chłodzące drinki. Robiąc film ślubny pamiętamy o detalach związanych z przygotowaniami ponieważ to one będą gwarancją sukcesu Naszej produkcji. Mucha, spinki, marynarka. Wszystko dokładnie ograne.

Kamerzysta ślubny Puńsk opuszcza w przekonaniu dobrze wykonanego zadania i lecimy do Pani Młodej. Jurgita mieszka w Sejnach. U Niej też wszyscy dopinają ostatnie przygotowania czyli baloniki, kwiaty i suknie. Suknia ślubna Jurgity jeszcze dumnie czeka na wieszaku. Filmowiec ślubny musi jej poświęcić trochę czasu zanim jeszcze zostanie nałożona na Pannę Młodą. Plener ślubny na Litwie jest czymś wyjątkowym.

Jurgita ma wokół siebie mamę, siostry i przyjaciółki. Śmiech, łyczek szampana i zaraz się ubieramy bo Paweł może przyjechać wcześniej. Poprosiliśmy świadkowej żeby pokazała Nam zaproszenia na ślub. Były ładne, stonowane i minimalistyczne ale bardzo urocze i widać, że ktoś włożył sporo pracy w projekt.

Filmowanie z drona Sejny i okolice daje ogromną satysfakcję bo można wrócić po takim locie z naprawdę pięknymi ujęciami.

Bazylika Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sejnach to kościół, w którym Jurgita i Paweł za chwilę powiedzą sobie najważniejsze słowa w życiu. Film ślubny z tej świątyni wygląda wspaniale a wiemy o tym ponieważ nie pierwszy raz tu jesteśmy.

Emocjonalny film ślubny Jurgity i Pawła wzbudzał zachwyt widzów ponieważ jak sami widzicie oni naprawdę się kochają. Podczas nagrywania takich Par kamerzysta ślubny opowiada niezwykłą miłosną historię.

Przyjęcie weselne odbyło się w urokliwym miejscu. Namiot weselny w miejscowości Oszkinie i ośrodek o nazwie Šilainė to zaciszne miejsce nad jeziorem. Na pewno film ślubny, który tu dziś zrobimy będzie wyglądał jak z bajki.

Na Sali weselnej spotkaliśmy znajomy zespół In Taktu z Puńska czyli Rita i Rajmund to bardzo sympatyczne małżeństwo, które wspólnie z przyjacielem Matasem śpiewają piosenki po polsku i litewsku dzięki czemu każdy z gości weselnych bawi się znakomicie.

Również fotograf ślubny na przyjęciu weselnym to Nasza stara znajoma – Wirginia Karczewska WJK Photoraphy. Współpraca z Nią jest zawsze doskonała ze względu na jej profesjonalizm. Tym bardziej cieszy fakt, że razem pojedziemy na plener ślubny.

plener ślubny na litwie

Wesele z klasą – takie było przyjęcie Jurgity i Pawła.

Pyszne jedzenie, dobra muzyka, świecący napis love, przy którym goście chętnie robili zdjęcia – to tylko niektóre z atrakcji.

Plener ślubny odbył się kilka dni po weselu. Było tak fajnie, że zawsze jak pomyślę o tym wyjeździe to uśmiech sam pojawia się na twarzy.

Cel podróży to Pałanga (Połąga). Miejscowość nad Morzem Bałtyckim. Jest tam Muzeum Bursztynu w Połądze czyli po litewsku Gintaro muziejus. Muzeum mieści się w Pałacu Tyszkiewiczów. Niezwykłe miejsce, piękny pałac w związku z tym idealna lokalizacja na genialny plener ślubny.

Warto było też czekać na zachód słońca nad Morzem. Jurgita i Paweł wtuleni w siebie na pewno na filmie wyglądali jak w hollywódzkiej produkcji. Ciepłe, miękkie światło padające na ich twarze doskonale pasowało do ich postawy. Fale Morza Bałtyckiego delikatnie muskając stopy zakochanych idealnie trafiały w Naszą wizję tego filmu ślubnego.

Plener ślubny na Litwie - gdzie najlepiej pojechać?

Litwa ma wiele pięknych miejsc, gdzie można zrobić wspaniałe zdjęcia. Tam plener ślubny na Litwie musi się udać. Poniżej przedstawiam kilka propozycji:

  1. Wilno: Stolica Litwy jest pełna pięknych zabytków i historycznych budynków, takich jak Zamek Wileński, Katedra św. Stanisława i św. Wacława, Kościół św. Piotra i Pawła czy Stare Miasto. To wspaniałe miejsca na zrobienie niezapomnianych zdjęć.
  2. Kuronia: Długa, wąska mierzeja oddzielająca Zalew Kuroński od Morza Bałtyckiego to miejsce pełne niezwykłej przyrody i pięknych widoków. Na Kuronii znajdują się malownicze wioski rybackie oraz punkty widokowe, skąd można podziwiać panoramę zatoki i oceanu.
  3. Wzgórza Nadniemeńskie: Ta malownicza kraina położona jest na południowym wschodzie Litwy, na granicy z Białorusią. To obszar pagórkowaty, porośnięty lasami i pokryty licznymi jeziorami. Na wzgórzach znajdują się też liczne zabytki, takie jak zamek w Trokach czy klasztor bernardyński w Pašilaičiai.
  4. Park Narodowy Dzūkija: Ten park narodowy położony jest w południowo-wschodniej części Litwy i obejmuje rozległe lasy, jeziora, bagna i polany. To doskonałe miejsce na wycieczki piesze i rowerowe oraz na obserwację dzikiej przyrody. Na terenie parku znajduje się też wiele zabytków, takich jak zamki w Merkinė i Marcinkonys.
  5. Wyspa Kłajpedzka: To największa wyspa na Morzu Bałtyckim, położona u ujścia rzeki Niemen. Wyspa jest zalesiona, a na jej terenie znajdują się liczne zabytki, takie jak kościół św. Jurgisa czy fort Wilhelm. Z wyspy można podziwiać także piękne widoki na okolicę.

Oczywiście to tylko kilka propozycji, Litwa ma jeszcze wiele innych pięknych miejsc, które warto odwiedzić i sfotografować. Plener ślubny na Litwie to piękna przygoda.