Najlepszy kamerzysta wesele

Najlepszy kamerzysta wesele

Czy wystarczy zrobić efektowny film by być uznawanym za najlepszego kamerzystę na wesele?

Otóż nie do końca. Podejście człowieka za kamerą odgrywa tu znaczącą rolę.

Zajrzyjmy do opinii na wizytówce google wystawionych Nam przez Pary Młode, którym robiliśmy filmy.

Karolina pisze:

„Uchwycili to co nie zawsze było widoczne dla naszego oka. To się nazywa spryt i spostrzegawczość! 🙂 Poza tym ekipę cechuje profesjonalizm, pomysłowość i zaangażowanie, przy czym Krzysiek i Dawid to sympatyczni (teraz już znajomi), którzy nie dali nam odczuć stresu w dniu ślubu, bo wspólnie stworzyliśmy fajna luźna atmosferę - tak, można z nimi normalnie porozmawiać i pożartować - to swoje chłopaki, nie tylko panowie od kamer ;)”

Dla Karoliny ekipa filmowa 3FILM jest najlepsza. Nie tylko dlatego, że zrobiliśmy efektowny film. My przeżyliśmy wspólnie niezapomnianą przygodę. Nawet przez chwilę nie utrzymując relacji Zleceniodawca / Wykonawca a od początku przechodząc na komunikację typowo przyjacielską. W dniu ślubu zachowywaliśmy się tak by nie peszyć Pary Młodej i ich bliskich. W kościele zachowaliśmy godną postawę i pełną dyskrecję. Na weselu nie patrzyliśmy na zegarki czekając na wybicie godziny 1:00. My przeżywaliśmy to przyjęcie tak jak Karolina i Mariusz.

Film ślubny jest ważny dla Pary Młodej. Ale to oni w Nim występują i zawsze będą pamiętali z kim współpracowali i jak ten wspólnie spędzony czas przebiegał.

Co w swojej opinii na temat ekipy 3FILM napisała Diana?

„Film ze ślubu mega super, a plener to totalny sztos. Wystarczy chyba jak dodam, że 3 pary naszych znajomych po obejrzeniu naszego filmu z wesela zdecydowały się właśnie na 3FILM. Nic dodać, nic ująć, polecam serdecznie! :)”

Aby zapracować sobie na taką opinię spędziliśmy w sumie trzy dni na plenerze z Dianą i Łukaszem. Przejazd na lotnisko, lot, intensywny dzień pracy z kamerą i aparatem i ponownie lot i cztery godziny w aucie w drodze do domu. Przez cały ten czas mega pozytywna atmosfera, fajne chwile z Parą Młodą i bardzo twórcze działanie. I co mamy w zamian? Piękny film ślubny, trzy kolejne Pary, które zapraszają Nas do swojego świata i przeświadczenie Diany i Łukasza o tym, że dobrze zrobili wybierając Nas. Nie tylko profesjonalnych kamerzystów ale też fajnych ludzi.