Najlepszy fotograf ślubny

Zdjęcia z Waszego ślubu to niesamowicie ważna sprawa. Najlepszy fotograf ślubny na ten jeden jedyny dzień w życiu nie może być osobą przypadkową. Musi potrafić przenieść na obraz najważniejsze wydarzenia i najsilniejsze emocje towarzyszące Parze Młodej oraz gościom weselnym.

Lubimy Pary, które mają w sobie odrobinę szaleństwa. Niezależnie od tego gdzie odbędzie się uroczystość. Ślub w takich miastach jak Warszawa, Łódź, Białystok, Gdańsk i Olsztyn mamy już za sobą. Odległość nigdy nie stanowi problemu.

Określenie „najlepszy fotograf na wesele” słyszałem już wielokrotnie od Naszych Par Młodych, które otrzymywały zdjęcia ze swojego ślubu. To bardzo miłe, że udało się sprostać zadaniu i stanąć na jego wysokości. Ogromną satysfakcję odczuwam mając świadomość, że zdjęcia ślubne, które robimy zachwycają Pary Młode.

Jak to się dzieje, że reportaż ślubny jest materiałem budzącym podziw?

Tu chodzi o wyczucie chwili i koncentrację podczas pracy.

Emocje są ulotne. Wyłapanie chwili, w której szczytują zależy od tego jak przygotowany jest fotograf ślubny. Możliwość fotografowania wesel daje Nam dużo możliwości by połapać jak najwięcej pięknych chwil.

Podobnie jak plenerowa sesja ślubna.

Zespół „Dżem” śpiewał kiedyś:

„Kiedy byłem mały,
zawsze chciałem dojść na koniec świata…”

To tak jak my z Naszymi Parami Młodymi. Najlepszy fotograf ślubny jedzie ze swoją Parą nawet w najdalsze zakątki świata. I nie jest ważne, że dwa dni spędzimy w podróży po to by zrobić kilka zdjęć. To nie są zwykle zdjęcia ślubne. To magia miejsca i ludzi w Nim przebywających. Nasze szalone Pary Młode wiedzą to dlatego podróżujemy wspólnie i wspólnie przeżywamy niezapomniane przygody.

Plener ślubny w czeskich górach, nad Kanałem La Manche, nad górskim słowackim potokiem czy fotografie o zachodzie słońca w porcie morskim na Litwie dały Nam mnóstwo wspomnień i inspiracji.

Na świecie jest wielu doskonałych fotografów.

Wiem, że posiadam tytuł „Najlepszy fotograf ślubny” wyłącznie w oczach swoich Par Młodych ale to najważniejszy tytuł. Moje wielkie małe trofeum otrzymane od ludzi, z którymi dzieliłem przestrzeń i oddychałem (choć przez chwilę) tym samym powietrzem. Z którymi przeżyłem chwile wzruszeń i niesamowitej radości. Zdjęcia ślubne, które im oddałem to mój dowód wdzięczności za zaufanie i nominację do zaszczytnego miana – najlepszy fotograf ślubny.