Plener ślubny na Stańczykach.

Akwedukty Puszczy Rominckiej to atrakcja turystyczna, na której jest odciśnięty ząb czasu. To świetne miejsce na film ślubny.

Na potrzeby sesji plenerowej Łukasz zaprosił swoją żonę na rejs łódką po jeziorze. Loty dronem w tak urokliwych miejscach to sama przyjemność ze względu na ciepło bijące z kadrów.

Filmowiec ślubny mając do dyspozycji taką Parę jak Emilia i Łukasz może nazwać sam siebie szczęściarzem. Uśmiechnięci, zakochani, pełni życia.

Emocjonalne filmy ślubne, z których 3FILM jest znane mają w Naszej filozofii pewien cel. Mają na trwale zapisać w głowie odbiorcy obraz radości, szczęścia i miłości.

Ogrom miłości doświadczyliśmy w świątyni. Kościół pw. Św Kazimierza Królewicza był miejscem złożenia przysięgi małżeńskiej, ponieważ to parafia Emilii.

Emilia i Łukasz oglądając swój film ślubny mieli ciarki na skórze – tak mówili. Ale prawdziwe dreszcze przeszły Nas kiedy byliśmy świadkami doskonałej imprezy weselnej. Filmowiec ślubny Suwałki z perspektywy sal weselnych może kojarzyć z popularnego miejsca jakim jest Centrum Bankietowe „Astoria”.

Imprezę rozkręcał Dj / Wodzirej Ułan – kreatywne imprezy to jego specjalność. Film i zdjęcia z takich atrakcji jak wspólnie przetańczony polonez czy zabawa oczepinowa z karkołomnymi konkurencjami wydaje się strzałem w dziesiątkę.

Na koniec dodam tylko, że czas spędzony z tą Parą był dla Nas szczególnie cenny bo jako kamerzysta ślubny Suwałki znam i lubię tu przyjeżdżać.