Aby powstał najpiękniejszy film ślubny potrzebny jest nie tylko kreatywny kamerzysta na wesele Gdańsk ale również wyjątkowa Para Młoda. Taką Parą bez wątpienia są Patrycja i Marcin.

Kamerzysta ślubny Gdańsk wybiera na miejsce nagrań ze względu na nadmorskie krajobrazy. I słusznie gdyż Morze Bałtyckie prezentuje się kadrze wyjątkowo pięknie. Film ślubny w Trójmieście ma ogromną szansę powodzenia ale nic nie uda się bez zaangażowania Naszych głównych bohaterów. Oni spisali się na medal.

Kamerzysta na wesele Gdańsk musi też wiedzieć, że ujęcia pleneru nad morzem nie mogą ograniczać się do samych spacerów wzdłuż linii brzegowej.

Próba wykrzesania z Pary Młodej emocji, oddalenie się nieco od głównych plaż i zejście w leśne ostępy mogą zaowocować naprawdę epickimi kadrami. 

Zobaczcie co napisała Nam Patrycja zaraz po obejrzeniu filmu, który jej przygotowaliśmy:

„Jest przepiękny, cudowny, rewelacyjny!

Zrobiliście niesamowitą robotę! Dziś była oficjalna premiera - płakaliśmy na zmianę ze wzruszenia

Natomiast oddzielnie musimy się odnieść do teledysku, bo to jest dopiero wyraz artyzmu, to jest niebanalne, nieoczywiste, niesamowicie głębokie, takie „Nasze”, za każdym razem mamy ciary. Jest to zapis nie tylko naszego dnia, ale jest to zapis naszej historii, uczuć. Ciężko jest te wrażenia wyrazić słowami, ale myśle, że wiesz o co chodzi. 

Czujemy się bardzo zaopiekowani, przeszliście samych siebie! Dzięki wielkie!"

Takie słowa to najlepsza gratyfikacja za wykonaną pracę. W Nasze filmy ślubne wkładamy całe serce, energię i doświadczenie by Nasze Pary Młode cieszyły się z posiadanej pamiątki ślubu.

Kiedy ktoś pyta czy kamerzysta na wesele Gdańsk wybiera do ujęć plenerowych tylko ze względu na bliskość do morza to śmiało można powiedzieć, że „nie”. Oprócz morza jest tam wiele uroczych zakątków i to w niedalekiej odległości od centrum. Ale Pomorze często dla Naszych Par to przede wszystkim miejsce dobrych wspomnień lub takie, które jakoś wiąże się z ich historią. Tak jest właśnie z Patrycją i Marcinem. Dla Nich Gdańsk to miejsce, w którym się poznali. Wyjątkowe i niezwykłe przez co to tutaj chcieli odbyć swoją sesję plenerową.

Najpiękniejszy film ślubny - taka myśl nasuwa się po obejrzeniu Naszej produkcji, w której piękna Para Młoda gra główną rolę. Mówiąc trochę nieskromnie to sami odczuwamy ogromną satysfakcję. Odbiór filmu przez widza motywuje Nas do stawiania poprzeczki jeszcze wyżej. Chcemy być coraz lepsi i tworzyć jeszcze bardziej elektryzujące obrazy, które wywołują emocje w widzach. 

Kamerzysta na wesele Gdańsk | Filmy ślubne Trójmiasto |