Filmowiec ślubny mogąc współpracować z taką Parą jak Alicja i Paweł ma ogromne szczęście, ponieważ po pierwsze ma możliwość poznać wspaniałych ludzi a po drugie film z ich udziałem to coś pięknego.

Dodatkowym atutem filmu ślubnego Alicji i Pawła jest fakt, że na co dzień Paweł jest strażakiem więc jego ślub odbył się w asyście kompanii honorowej Państwowej Straży Pożarnej a on sam wyglądał bardzo dobrze w galowym mundurze. Jednak to był dzień Alicji, która wyglądała przepięknie a jej suknia ślubna sprawiała, że Ala niczym nie różniła się od księżniczek z bajek Walta Disneya.

Film ślubny Alicji i Pawła to kompozycja bardzo dynamiczna i  jak mówią Nasi widzowie – hollywódzka. Kamerzysta ślubny Olecko na Mazurach filmuje głównie z myślą o dzikiej przyrodzie i pięknych jeziorach więc sukces filmu jest bliski.

Wesele odbyło się w namiocie weselnym tuż nad brzegiem jeziora w miejscu nazywanym Gościniec Olecki – Karczma Margrabowa a gości zabawiał ekspert w tej dziedzinie czyli Adam Jurkowski – Prezenter Muzyczny z Białegostoku.

Filmowanie takich wesel to świetna zabawa i wspaniałe wspomnienia.

Plener ślubny odbył się w wyjątkowych okolicznościach jesiennych, które podkreślały tajemniczość i magię miejsca, w którym znajdowaliśmy się z Parą Młodą.

Emocjonalny film ślubny bardzo podobał się Alicji, która pisała po jego obejrzeniu, że przeżyła niesamowitą podróż do świata emocji, które są tak silne, że emanują jakąś mocą wywołującą ciarki. Mieliśmy podobne odczucia oglądając film ślubny Naszej Pary Młodej ale mogąc też być w samym środku wydarzeń.