Najpiękniejsze zdjęcia ślubne nie mają szansy powodzenia jeśli nie znajdzie się na Nich wyjątkowa Para Młoda.

Emocjonalna fotografia ślubna jak można domyślać się po nazwie wymaga emocji, najlepiej tych, które wykrzeszą z siebie Nowożeńcy. Wszystko to dostaliśmy od Gabi i Daniela.

Film i zdjęcia ślubne, które robiliśmy w dniu ślubu Naszych bohaterów są magiczne bo oprócz fantastycznej Pary mieliśmy również do dyspozycji ich przyjaciół i rodzinę, którzy wnosili swoją obecnością mnóstwo radości i uśmiechu.

Fotograf ślubny znając Suwałki odnajdzie dom Gabrysi bez problemu. A w tym domu: suknia ślubna Pani Młodej robiąca oszałamiające wrażenie, kilka pięknych druhen i zamieszanie ale jak najbardziej pozytywne.

U Daniela natomiast mamy to co fotograf ślubny lubi najbardziej.

Grupa facetów, whiskey i partyjka w bilard. Z tego co widać zaproszenia ślubne przyjęli wszyscy najlepsi kumple i stawili się by pożegnać i oficjalnie wykreślić z grona kawalerów swojego przyjaciela Daniela.

Gabrysia i Daniel zobaczyli się po raz pierwszy dopiero w kościele. Rzadka ale kapitalna opcja. Polecamy takie rozwiązanie! Pokamedulski Klasztor w Wigrach wygląda rewelacyjnie zwłaszcza z góry. Zdjęcia z drona w tym miejscu można śmiało sobie wydrukować i zrobić z Nich fototapetę.

Gabrielę do ołtarza prowadzi Tata. Piękny widok. Fotografia ślubna takie momenty uwielbia ponieważ to cudowna pamiątka.

Namiot weselny, jezioro i dobre wino – wesele Gabrieli i Daniela.

Piękna działka kompleksu Agroturystka Dowcień idealnie pasowała Naszej Parze na postawienie namiotu weselnego. Przez kilka lat robiąc zdjęcia ślubne Suwałki i okolice zapadły mi w pamięć jako region gdzie takie rozwiązanie jest bardzo popularne.

Wyjazd na plener ślubny na Opolszczyznę i do Czech to była wspaniała przygoda. Oprócz genialnego materiału, który przywieźliśmy, przeżyliśmy też fajne chwile z Gabi i Danielem. Jak tu nie kochać swojej pracy kiedy ma się kontakt z tak wspaniałymi, żądnymi przygód ludźmi?

Zdjęcia z pleneru na Zamku wyszły genialne. Gabriela napisała do mnie wiadomość na FB: „Krzysiek! Jak mogłeś zrobić tak piękne zdjęcia?”

Zamek w Mosznej to dziesiątki komnat, setki schodów i niezwykły klimat. Plener ślubny przez cały dzień w tym miejscu to przepiękne zdjęcia i wspaniałe wspomnienia.

Kolejnego dnia sesja zdjęciowa przeniosła się w czeskie góry. Cerna Voda i okolice to miejsce, którego atmosfera pozwalała Nam na wykonanie romantycznych zdjęć z mocnymi uściskami, splecionymi dłońmi i masą czułości.