Fotografia ślubna by odnieść pełen sukces ma swoje wymagania.

Pełnowartościowy reportaż ślubny musi posiadać: wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Dobrym wstępem są przygotowania, rozwinięciem ślub i wesele a zakończeniem – fotograficzny plener ślubny. Wy też lubicie kiedy zakończenie filmu, książki lub piosenki jest niesamowite? To tak samo jak my oraz Nasza Para Młoda – Martyna i Krzysiek. Na zakończenie swojego reportażu ślubnego wybrali sobie plener w górach. Ale żeby było jeszcze bardziej WOW, zdecydowali, że część materiału zrobimy w Polsce a część na Słowacji.

Fotograf ślubny w górach może robić zdjęcia przez kilka dni. Nam czas pozwalał niestety tylko na jeden dzień. Jeden cały dzień. Musieliśmy działać z planem. Zdjęcia z pleneru Martyny i Krzyśka to kadry zaplanowane i wypracowane ale pozwoliliśmy sobie też na trochę improwizacji i spontanicznych ujęć. Wyszło bosko!

Sesja zdjęciowa na Słowacji była bardzo ekscytująca. Rwące górskie potoki obmywające śnieżnobiałe kamienie wyglądały obłędnie i Martyna z Krzyśkiem świetnie wychodzili w tym klimacie. Plener ślubny w górach to wspaniała przygoda bo oprócz wykonania dobrej roboty zbliżyliśmy się też ze sobą z Parą Młodą.

Zdjęcia ślubne to nie tylko ekscytujący plener ślubny. To przede wszystkim dzień ślubu.

Jako 3FILM realizowaliśmy Martynie i Krzyśkowi film i zdjęcia ślubne.

Jako fotograf ślubny Suwałki znam bardzo dobrze więc odpada błądzenie po mieście. Przygotowania Martyny i Krzyśka przebiegły w znakomitej atmosferze.

Kościół Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach widziany z góry wygląda okazale. Nic dziwnego ponieważ to potężna świątynia. Zdjęcia z drona świątyni będę dobrą pamiątką tego dnia.

Martyna wysyłała zaproszenia ślubne na pół roku przed ceremonią i jak widać frekwencja bardzo dopisała. Byli rodzina, przyjaciele i znajomi.

Choć w wielu miastach podlasia robiliśmy już zdjęcia ślubne Suwałki uważamy za miasto wyjątkowe ponieważ wesela tutaj są naprawdę piękne a parkiet wypełniony jest przez cały czas.

Wesele Martyny i Krzyśka zorganizował Akvilon Hotel i Restauracja w Suwałkach. Sala weselna w tym miejscu robi duże wrażenie. Pełną energii imprezę nakręcał Zespół Sztama z Białegostoku.

Gdy popatrzycie uważnie na reportaż ślubny poniżej zauważycie jak pięknie wygląda suknia ślubna Martyny na parkiecie. Wygląda w Niej jak księżniczka.

Cieszymy się ogromnie, że dostąpiliśmy zaszczytu wejścia do świata Martyny i Krzyśka. Nie zapomnimy tej przygody do końca życia.