Fotograf ślubny Suwałki. Dzień ślubu Pauliny i Michała był momentem wyczekiwanym długo i Para Młoda z pewną obawą spoglądała w przyszłość mając już za sobą jedno przełożenie terminu z powodu pandemii COVID-19.

Ale udało się! Ten dzień nadszedł i będzie naprawdę piękny. Paulina mówi, że zaproszenia ślubne przyjęła i potwierdziła większość gości więc zapowiada się imponująca frekwencja.

Przed przygotowaniami spotykamy się na make up’ie u Mileny. Make up Milomania – Milena Daniłowicz to miejsce, w którym często spotykam się z Paniami Młodymi. Tu zaczynamy dzień ślubu. Robimy zdjęcia z makijażu. To bardzo fajne doświadczenie. Gabinet make up’u to takie miejsce gdzie dziewczyny w dniu ślubu choć uśmiechnięte i rozgadane są myślami gdzieś indziej. Może już lekko się denerwują.

W domu Pani Młodej działamy w duecie 3FILM fotograf ślubny i kamerzysta. Suknia ślubna Pauliny wisi dumnie obok małego garniturka ich niedawno narodzonego synka – Rafałka. Ten to dopiero elegancik! Będzie wyglądał rewelacyjnie na ślubie mamy i taty. Ślub za dwie godziny więc mamy dużo czasu. Paulina ze świadkową ciągle żartują i się śmieją. Tata Pani Młodej nosi na rączkach Rafałka, co jakiś czas pozując do zdjęcia w stylu „dziadek + wnuczek”.

Lecimy do Michała! To tylko 5 minut drogi od Pauliny. Jest upalnie. Ale to dobrze. Jest lato, musi być gorąco. Fotograf ślubny Suwałki kojarzy z prognoz pogody jako najzimniejszy region Polski ale wierzcie mi, wakacje tu są „extremely hot”.

W domu rodzinnym Michała atmosfera rodzinna. Są z Nami mama, tata, brat pełniący w tym dniu rolę świadka i siostra. To fajne, kiedy rodzice są na przygotowaniach ślubnych syna i z boku obserwują to co się dzieje. Na twarzy Mamy można wyczytać delikatne wzruszenie ale cały czas jest uśmiechnięta i pogodna.

Bardzo lubimy ten moment. Jest niezwykle symboliczny Fotograf ślubny musi mieć to w swoim reportażu ślubnym.

Ojciec prowadzący Pannę Młodą do ołtarza.

To symboliczna „ostatnia droga”, którą razem przejdą Tata i córka. Za chwilę ojciec odda swoją ukochaną córeczkę innemu mężczyźnie pod opiekę. Ale Tata Pauliny nie jest tym za bardzo przejęty bo Młodzi są już ze sobą 10 lat więc na pewno dobrze poznał przyszłego Zięcia.

Parafia Bożego Ciała w Suwałkach to miejsce, w którym za chwilę wszystko się wydarzy.

Zdjęcia ślubne robię zawsze dyskretnie. Po co rzucać się w oczy? Dzięki temu nie rozpraszam uwagi Pary Młodej, księdza i gości. Tylko dyskretnie robione zdjęcia są najbardziej naturalne.

Przysięga Pary Młodej była bardzo wzruszająca. Ale eksplozja radości Pauliny pod ołtarzem mówiła wszystko – MAMY TO!

Pod kościołem na Młodych czekają szczęśliwi gości. Życzenia, uściski, prezenty i zdjęcie z drona.

Wjazd na salę.

Na Sali ekipa foto – video i goście czekają na Paulinę i Michała.

Ale wiadomo, na gwiazdy zawsze się czeka. Hotel Holiday w Starym Folwarku to miejsce gdzie dziś będziemy się bawili. Nawet gdy robimy gdzieś daleko zdjęcia ślubne to Suwałki i okolice zawsze są na szczycie Naszej listy ulubionych miejsc w Polsce właśnie między innymi dzięki takim miejscowościom jak Stary Folwark i bliska okolica.

Ależ to było gorące wesele. Nie mówię tu o temperaturze na zewnątrz. Parkiet taneczny kipiał z gorąca. DJ’Wodzirej Artur Wasilewski już zadbał o to by gościom podkręcić obroty podczas zbawy.

Fotografia ślubna nierozerwalnie łączy się z weselem a fotograf ślubny ma na Sali weselnej doskonałą okazję żby zebrać mocno emocjonalny materiał z eksplozjami śmiechu, salwami braw i radosnymi toastami.

Nie było by kompletnego reportażu ślubnego gdyby nie wyjazd na plener ślubny. Mówię więc Parze Młodej aby koniecznie był z Nami malutki Rafałek! Chociaż na trochę. Sesja zdjęciowa bez niego nie będzie taka sama. Nawet ich nie musiałem namawiać!

Emocjonalna fotografia ślubna mając do dyspozycji emocje łączące Mamę, Tatę i syna wychodzi genialnie. Przecież ślub rodziców to święto całej rodziny. Świętujmy więc!

Plener ślubny Pauliny i Michała wyszedł świetnie bo oni są świetną Parą. 3FILM ma szczęście do takich właśnie Par. Par uśmiechniętych, szczęśliwych i szczerze zakochanych dla których zależy na tym aby fotograf ślubny uchwycił ich dzień ślubu oraz plener ślubny na luzie, bez spiny i w fajnej atmosferze.

Na Sali ekipa foto – video i goście czekają na Paulinę i Michała. Ale wiadomo, na gwiazdy zawsze się czeka. Hotel Holiday w Starym Folwarku to miejsce gdzie dziś będziemy się bawili. Nawet gdy robimy gdzieś daleko zdjęcia ślubne to Suwałki i okolice zawsze są na szczycie Naszej listy ulubionych miejsc w Polsce właśnie między innymi dzięki takim miejscowościom jak Stary Folwark i bliska okolica.