Na swojej drodze zawodowej jako fotograf ślubny spotkałem mnóstwo Par Młodych i każdą wspominam mile.

Jednak Emilkę i Łukasza szczególnie miło ponieważ po pierwsze z Emilką znamy się osobiście a po drugie, pracując nad ślubnym materiałem tej Pary spędziliśmy dużo czasu razem.

Przed ślubem zrobiliśmy podziękowania dla rodziców w formie filmu. Korzystając z okazji odbyła się sesja narzeczeńska by zatrzymać w kadrze ostatnie chwile przed zmianą stanu cywilnego.

Zdjęcia ślubne w dniu, w którym pobierali się Emilia i Łukasz zaczęliśmy od domu Pani Młodej gdzie już trwały przygotowania. Świadkową Emilki była jej siostra, która asystowała przy ubieraniu Panny Młodej. Emilka to dziewczyna, która na co dzień bardzo dużo się uśmiecha i nie inaczej było podczas przygotowań.

Piękne emocje podczas ślubu i wesela uchwycone w Naszym obiektywie świadczą o tym jak podniosłe to było wydarzenie.

Podczas zabawy goście nie mieli czasu na nudę ponieważ Wodzirej Ułan, który zapewniał im w tym czasie rozrywkę, dwoił się i troił aby wesele nie schodziło z obrotów.

Plenerowe zdjęcia ślubne wykonaliśmy min. na mostach w Stańczykach. Obiekt choć ma swoje lata, nadal przyciąga fotografów i Pary Młode, które chcą poszukać kreatywnych ujęć przy zabytkowym wiadukcie.

Czasami myślę sobie, że jako fotograf ślubny Suwałki i okolice poznałem już całkiem dobrze a za każdym razem odkrywam nowe, ciekawe inspiracje, którymi dzielę się z Parą Młodą.