Ślub mundurowy to ceremonia szczególna ponieważ niecodziennie można zobaczyć kompanię honorową Państwowej Straży Pożarnej w pełnym umundurowaniu galowym.

A taką okazją jest właśnie ślub strażaka.

„Za mundurem panny sznurem” – mówi stare porzekadło i coś w tym musi być. Milenie wpadł w oko pewien wysoki strażak z gołdapskiej jednostki. Fotograf ślubny Gołdap i okolicę może potraktować jako źródło prawdziwej inspiracji choćby z faktu urokliwej fauny, która na zdjęciach wygląda znakomicie. Na Mazurach magiczna przyroda na zdjęciach wygląda inaczej niż gdziekolwiek indziej. Ma swoją niepowtarzalną magię.

Msza Święta w kościele w Gołdapi wyglądała bardzo podniośle ponieważ dopisała frekwencja gości w świątyni, którzy z zachwytem obserwowali przysięgę Pary Młodej. Zdjęcia ślubne z tej ceremonii uchwyciły klimat miejsca i ogromne wzruszenie.

Piękna strażacka tradycja to szpaler, podczas którego Para Młoda po wyjściu z kościoła przechodzi tunel zbudowany ze strażackich toporków. Fotograf podczas ślubu mundurowego musi zwracać uwagę na szczegóły związane z celebrą takich uroczystości. Czapki, pagony, odznaczenia – dla mundurowych wszystko ma znaczenie i nie może takich zdjęć zabraknąć w reportażu ślubnym.

Pierwszy taniec Mileny i Roberta był niezwykły dlatego, że układ który zatańczyli był bardzo zmysłowy i efektowny. Para Młoda bardzo szczegółowo przygotowała taniec i została nagrodzona głośnymi owacjami.

Jako 3FILM przygotowaliśmy Naszej Parze Młodej film i zdjęcia ślubne.

Po emocjach związanych z weselem nadszedł czas na sesję plenerową.

Inspiracje na sesję zdjęciową czerpiemy z własnych doświadczeń i obserwacji ale również z obrazów opracowanych przez mistrzów fotografii. Milena i Robert również na plenerze ślubnym chcieli zaakcentować, że Robert jest strażakiem więc nie mogło zabraknąć kurtki, hełmu i strażackich butów.

Dzień, w którym wykonywaliśmy zdjęcia plenerowe był bardzo gorący i słoneczny. Na koniec zdjęć Milena podrzuciła szalony pomysł – „Wchodzę w sukni do wody!”

Wow! Robimy to! Efekt tego wejścia był znakomity. Piękne zdjęcia ślubne i wspomnienie tej chwili do końca życia.