Folwark Hutta to piękne miejsce niedaleko Suwałk, w którym swoje przyjęcie ślubne zorganizowali Karolina i Geo.

„Najbardziej romantyczne przypieczętowanie paktu polsko – belgijskiego” – taki opis pod swoim zdjęciem ze ślubu wrzuconym na FB zamieściła Karolina.

folwark hutta

Folwark Hutta - piękne miejsce nad samym jeziorem

Folwark Hutta był wymarzonym miejscem Karoliny. Z Karoliną i Geo spotkaliśmy się dwa dni przed ślubem żeby obgadać „plan na sobotę”. Wiedziałem jeszcze przed spotkaniem, po wcześniejszym research’u, że będę miał do czynienia z Parą polsko – belgijską. Jakie było moje zaskoczenie gdy na początku rozmowy z Geo okazało się, że przyszły Pan Młody znakomicie mówi po polsku! Tak więc czystą polszczyzną mógł mi opowiedzieć swoją historię w Polsce i opisać nowy rozdział, w którym pojawiła się Karolina.

To co charakteryzuje Karolinę i Geoffrey’a to fakt, że przez cały czas się uśmiechają. Fotograf ślubny pracując z taką Parą ma przyjemniejsze kadry ponieważ nie musi główkować jak coś „wydobyć” tego dnia z Młodych. Karolina i Geo są po prostu naturalni i fajni i dzięki temu mają fajne zdjęcia.

Jest pewne klimatyczne miejsce na mapie Polski. Tym miejscem jest Folwark Hutta. Kompleks położony nad jeziorem Koleśne ma w sobie to coś. Klimat tego miejsca fantastycznie zgrywa się z uroczystością ślubną. Karolina i Geo mają dobry gust i tutaj właśnie zorganizowali swoje przygotowania ślubne.

W towarzystwie przyjaciół i z odrobiną Prosecco, Karolina i Geo stworzyli wspaniałą atmosferę radości z salwami śmiechu od czasu do czasu. Zdjęcia ślubne w takim towarzystwie wychodzą świetnie i na pewno będą znakomitą pamiątką dnia zawarcia związku małżeńskiego. Jako fotograf ślubny muszę przyznać, że mam szczęście do wyjątkowych Par Młodych. Pomysł z przygotowaniami w Folwarku Hutta był strzałem w dziesiątkę.

Karolina śmiała się, że wymodliła pogodę na ten dzień. Folwark Hutta wyglądał pięknie w tym wiosennym słońcu. Faktycznie, jeszcze dobę wcześniej było ponuro, zimno i deszczowo. W dniu ich ślubu było ciepło i słonecznie. Będąc w tak pięknym miejscu nie wypadało nie zrobić kilku zdjęć z lotu ptaka. Zdjęcia z drona Suwalszczyzny to wielka uciecha dla oka. Krajobrazy Polski północno – wschodniej wzbudzają zachwyt u każdego.

Folwark Hutta - first look

Geoffrey nie widział wcześniej swojej ukochanej w sukni ślubnej. A w sukni Karolina wyglądała zjawiskowo. Nie mogliśmy nie spróbować zrobić zdjęć w stylu „first look”. Emocje, które malują się na twarzach Pary Młodej w tym momencie są nie do podrobienia. Pięknie to wszystko razem zagrało w Folwark Hutta. Nie codziennie przecież człowiek prezentuje się w takiej kreacji. Suknia ślubna Karoliny i elegancki garnitur Geoffrey’a wyglądały na Parze Młodej idealnie.

Podczas uroczystej mszy ślubnej atmosfera była podniosła ale Państwo Młodzi nie dali po sobie poznać przejęcia tą wyjątkową sytuacją. Pierwsze wzruszenie pojawiło się podczas czytania Pisma Świętego przez dziewczynkę z rodziny Karoliny. Karolina i Geo upust emocjom dali podczas przysięgi. Po jej i jego policzkach spłynęły łzy wzruszenia i radości. W takiej sytuacji nie ma twardzieli. To piękne!

Ślub Karoliny i Geo zapamiętam jako dzień pełen pozytywnej energii i radości. Zresztą poniższy wycinek z reportażu tylko to potwierdza. Emocje, uśmiech i Oni – Karolina i Geoffrey. Państwo Młodzi dali się poznać nie tylko jako Para i małżeństwo ale przede wszystkim jako przyjaciele. To chyba klucz do szczęśliwego związku – posiadanie w tej drugiej osobie przyjaciela.

Na takich ślubach jak ten fotograf ślubny oddając zdjęcia czuje ogromną satysfakcję z wykonanego zadania. Ale jak już wspomniałem mam to szczęście do rewelacyjnych Par Młodych. Nasza polsko – belgijska Para jest już szczęśliwym małżeństwem i patrząc na ich uśmiechy można ze spokojem spoglądać w ich przyszłość..

Folwark Hutta - jak zaplanować tam wesele marzeń?

Wybór miejsca na wesele to jeden z ważniejszych elementów organizacji tego wyjątkowego dnia. Piękne i klimatyczne miejsce jak Folwark Hutta przyczyni się do stworzenia niesamowitej atmosfery i zapewni niezapomniane wrażenia dla pary młodej oraz wszystkich gości. Jak zatem wybrać najpiękniejsze miejsce na wesele? Oto kilka wskazówek:

  1. Określ swoje preferencje - przed rozpoczęciem poszukiwań warto zastanowić się, jaki styl wesela najbardziej odpowiada nam oraz jaka atmosfera ma w nim panować. Czy marzymy o wesele w rustykalnym stylu, czy może w eleganckiej oprawie? Czy wolałbyś wesele w plenerze, czy w zamkowym wnętrzu? A może Folwark Hutta?
  2. Liczba gości - liczba zaproszonych gości będzie miała wpływ na wybór miejsca na wesele. Jeśli planujemy wesele dla wielu osób, musimy znaleźć miejsce, które będzie w stanie pomieścić taką ilość osób. Folwark Hutta to miejsce na bardziej kameralne przyjęcia.
  3. Budżet - wybór miejsca na wesele często uzależniony jest od budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na organizację wesela. Jeśli budżet jest ograniczony, warto rozważyć miejsca, które oferują niższe ceny, ale równie urokliwe.
  4. Recenzje - przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z opiniami innych osób, które miały swoje wesele w danym miejscu. Można to zrobić poprzez przeglądanie stron internetowych, czytanie recenzji na forach tematycznych lub rozmowę z innymi osobami.
  5. Odwiedź miejsce przed podjęciem decyzji - warto odwiedzić wybrane miejsce przed podjęciem ostatecznej decyzji. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć, jak prezentuje się w rzeczywistości, zapoznać się z udogodnieniami oraz zadać pytania dotyczące organizacji wesela.

Podsumowując, wybór najpiękniejszego miejsca na wesele zależy od wielu czynników, takich jak styl wesela, liczba gości, budżet oraz preferencje pary młodej. Ważne jest także przeprowadzenie dokładnej analizy oraz odwiedzenie wybranych miejsc przed podjęciem decyzji.