To był piękny, gorący, lipcowy dzień. Cudowny Film Ślubny.

Dzień ślubu Sylwii i Sebastiana. Pracę nad filmem ślubnym zaczęliśmy na przygotowaniach u Pana Młodego. Sebastian trochę przejęty ale zadowolony. Chłopaki po szybkich przygotowaniach jeszcze toast, siup i w drogę.

Przed ich przyjazdem zajrzeliśmy na przygotowania ślubne do Sylwii. Znamy ten dom. Znamy tę rodzinę. Byliśmy trzy lata wcześniej na przygotowaniach jej siostry – Justyny. Dziś starsza siostra jest świadkową a w roli głównej – Sylwia – wówczas świadkowa Justyny.

Nie jest Nam też obca świątynia, w której odbywał się ślub – Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Becejłach. Bardzo ładna świątynia zbudowana na szczycie wzniesienia.

Kamerzysta ślubny podlaskie województwo na pewno pokocha za jego różnorodność krajobrazową, gęste lasy i liczne jeziora. Fotograf ślubny podlaskie województwo ceni za jego magię i niesamowite wschody słońca.

Jakie wielkie mamy szczęście, że Sylwia i Sebastian wymarzyli sobie współpracę z Nami. Film ślubny i zdjęcia ślubne robione dla tak cudownej Pary to wielka przyjemność. Łzy Panny Młodej, które pojawiają się w trakcie składania przysięgi małżeńskiej to wyjątkowy moment, dla którego fotograf ślubny i filmowiec ślubny kocha swoją pracę.

Gości weselnych ugościło Centrum Bankietowe „Astoria” Suwałki. Piękna sala, dużo miejsca i pyszne jedzenie.

Zabawa weselna sprawiła, że film ślubny był bardzo kolorowy i dynamiczny. Gości Sylwii i Sebastiana zabawiał Zespół Muzyczny Covers Suwałki.

Kilka dni po ślubie wybraliśmy się z Parą Młodą na plener ślubny. Filmowiec ślubny uwielbia tę okazję do zrobienia romantycznych ujęć do filmu. W przypadku teledysku ślubnego Sylwii i Sebastiana mieliśmy łany zbóż, przejażdżkę konną i piękne, wzruszające wyznanie. Zakochani powiedzieli sobie to co czują głęboko w sercach.

Po obejrzeniu filmu ślubnego Sylwia napisała Nam w wiadomości, że bardzo jej się podobały uchwycone przez Nas momenty, nowoczesny montaż filmowy i styl w jakim wykonaliśmy film.