Lubimy takie tematyczne filmy ślubne.

Natalia i Radek to pracownicy służby zdrowia. Natalka to pielęgniarka a Radek jest ratownikiem medycznym więc można powiedzieć, że to Para z branży. Tym bardziej, że oboje należą też do Ochotniczej Straży Pożarnej. Film ślubny opowiada historię Naszych bohaterów jako ludzi niosących pomoc.

Podczas dnia ślubu pogoda była zmienna. Raz padał deszcze, raz świeciło słońce. Gdy robimy film i zdjęcia ślubne jest to sytuacja jak najbardziej na plus. Ujęcia są ciekawe i wielobarwne. W drodze kiedy Radek jechał już do Natalki ich koledzy z OSP Pogorzelec zorganizowali im bramę weselną z wozem strażackim i eskortą do kościoła. Bazylika Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sejnach bo tu właśnie pobrali się Natalia i Radosław przepięknie wygląda z góry. Dlatego wykorzystując chwilę przed rozpoczęciem ceremonii operator drona Sejny uwiecznił z powietrza.

Ależ to był piękny widok. Film ślubny, w którym jest tak piękna suknia ślubna jak ta Pani Młodej, dzieci niosące obrączki ślubne i uśmiechy radości na twarzach rodziców.

Nawet kamerzysta ślubny, który widział już wiele ślubów, przyznałby, że ten był wyjątkowo piękny.

W drodze na salę weselną Parę Młodą spotkała super niespodzianka. Koleżanki z pracy Natalii nie były gorsze od strażaków. Na środku drogi pielęgniarki zatrzymały ruch i w maseczkach i strojach pielęgniarek złożyły Parze Młodej życzenia a na filmie ślubnym sytuacja wyglądała humorystycznie i bardzo wesoło.

Czas na wesele. Kresovia Giby to miejsce gdzie odbędzie się przyjęcie. Film i zdjęcia ślubne Natalii i Radka wyszły cudownie. „Wesele pielęgniarki i ratownika medycznego to impreza ze specjalną opieką więc głowa nie będzie jutro bolała” – mówi Nam jeden z gości i biegnie wznosić toast. Oczywiście za zdrowie Pary Młodej. Na parkiecie doskonała zabawa a oprawę muzyczną zapewniają Wiesław Kibisz i Andrzej Sikorski czyli Zespół Smoki z Sejn.

Natalia i Radek opowiadali Nam, że film i zdjęcia ślubne bardzo im się podobały i, że budziły w Nich pozytywne emocje i wspomnienie tego wyjątkowego dnia.