Zdjęcia ślubne, które robiłem Agnieszce i Damianowi w kościele Opatrzności Bożej w Łodzi przemówiły do mnie dzięki bardzo emocjonalnemu przeżyciu tego sakramentu przez Parę Młodą. Piękne i szczere łzy polały się podczas składania przysięgi małżeńskiej. Para Młoda, która rozumie powagę wypowiadanych słów i czuje szczerą radość w sercu to właśnie Agnieszka i Damian.

– „Ja Agnieszka. Biorę Ciebie Damianie za męża…” – w tym momencie oczy Agnieszki zapełniają się łzami.
– „… i ślubuję Ci miłość…” – Agnieszka nie zdołała powstrzymać wylewającej się z oczu łzy. Pierwsza spływa po policzku. Za nią poleciały kolejne.

To się dzieje. Przed Panem Bogiem i dziesiątkami świadków uczestniczących w tym wydarzeniu Agnieszka złożyła Damianowi zobowiązanie, od którego nie ma odwrotu. Oboje czekali bardzo długo na ten dzień.

Damian nie pozostał Agnieszce dłużny. On też nie mógł powstrzymać łez.
To pewne. Oboje w tym momencie są w pełni świadomi tego co ma miejsce. Łzy, które popłynęły z oczu dwojga zakochanych przypieczętowały zawarcie Małżeństwa.

„I, że Cię nie opuszczę, aż do śmierci…” – nie ma piękniejszego stanu wzruszenia od tego, w którym osoba, która jest tą jedyną składa tak ważną przysięgę.

Wykonane tego dnia zdjęcia ślubne Łódź pokazują jako dom. Dom z którego wyjedzie dziś Agnieszka by uwić gniazdko z Mężem. Po chwilach wzruszeń czas na zabawę.

Casa de’ Fiori Sala Bankietowa jest gotowa na Parę Młodą. Dziś wieczór będzie gorący a zdjęcia ślubne na pewno okażą się niezwykłą pamiątką tego wydarzenia.

Sesja plenerowa z Agnieszką i Damianem odbyła się w Augustowie i Suwałkach. Pałac na Wodzie w Augustowie to urokliwe i bardzo ciekawe miejsce, w którym można zrobić niezwykłe zdjęcia z pleneru z Nowożeńcami.