Emocjonalne filmy ślubne powstają podczas gdy Para Młoda uzewnętrzni się ze swoim uczuciem.

Film ślubny Agnieszki i Damiana jak sami zobaczycie jest pełen emocji. Momentem szczególnym jest przysięga ślubna. Łzy i wzruszenie Agnieszki i Damiana są piękne. „Najpiękniejszy film ślubny jaki widzieliśmy” – tak na gorąco opiniowali to co dla Nich przygotowaliśmy.

Filmowiec ślubny Łódź musi kojarzyć z Łódzką Szkołą Filmową i ulicą Piotrkowską. Dzięki zaproszeniu do Miasta Łodzi na ślub Agnieszki i Damiana również pozwoliliśmy sobie na małą wycieczkę po mieście.

Na uroczystościach ślubnych przygotowywaliśmy Naszej Parze film i zdjęcia ślubne. Co ciekawe, Damian widział Nasze prace wcześniej. Powiedział przez telefon przed podpisaniem umowy, nie wyobraża sobie by ktokolwiek inny mógłby uwiecznić ich ślub.

Kościół pw. Opatrzności Bożej w Łodzi to stara, piękna świątynia. Bardzo klimatyczne miejsce, kamerzysta ślubny lubi takie kościoły bo potencjał na idealny film ślubny jest ogromny.

Przeczucie podpowiadało, że podczas tego ślubu stanie się coś wyjątkowego wnioskując po atmosferze jaka panowała w środku. Agnieszka w sukni ślubnej wyglądała przepięknie.

Nie wiem czy kiedykolwiek widzieliśmy bardziej wzruszającą przysięgę ślubną. Łzy szczęścia, które popłynęły z oczu zarówno Agnieszki jak i Damiana były podsumowaniem tego na co bardzo czekali jeszcze bardziej czyli by związano ich węzłem małżeńskim.

Fotograf ślubny w Łodzi powinien koniecznie wybrać się do kościoła Opatrzności Bożej by poszukać ciekawych kadrów bo to co udało Nam się zrobić przy okazji ślubu Agnieszki i Damiana to rewelacyjne zdjęcia.

„Casa de’ Fiori” Sala bankietowa w Konstantynowie Łódzkim to miejsce bardzo eleganckie. Robiąc „rozpoznanie” przed przyjazdem na miejsce natknęliśmy się na bardzo dużo pozytywnych opinii w Google i nie ma co się dziwić bo sala robi wrażenie.

 Do zabawiania gości ruszył duet Keypro Music Party z Bełchatowa. Zmysłowy pierwszy taniec Pary Młodej był prawdopodobnie bardzo przemyślanym i ćwiczonym układem tanecznym. Wyszło pięknie! Czas na wesele.

Film ślubny Agnieszki i Damiana to połączenie emocji i dobrej zabawy, która towarzyszyła Parze Młodej i gościom z pewnością do końca wesela.

Na koniec Agnieszka i Damian przyjechali na zdjęciowy plener ślubny na Suwalszczyznę. Spędziliśmy razem bardzo miły dzień choć pogoda nie rozpieszczała. Świetni ludzie. Mamy ogromne szczęście do poznawania dobrych ludzi, z którymi kontakt utrzymuje się jeszcze na długo po oddanie filmu ślubnego.